آشپزخانه قناس را به درستی اندازه‌گیری کنید!

دکوراسیون داخلی رامسین

هر آنچه شما برای دیزاین خانه خود نیاز دارید.

d87139dcb994274fcec2160b8ca80ffe

یک کلیک تا طراحی داخلی

درباره ما رامسین .

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی رامسین در سال ۱۳۸۵ تأسیس گردید که در پی آن با تلاش‌های شبانه‌روزی مدیریت و پرسنل فنی این شرکت پس از کسب مهارت‌های لازم و تجربیات مختلف در زمینه‌های طراحی و دیزاین داخلی و خارجی ساختمان‌ها و بناهای مسکونی و همچنین چیدمان مبلمان،هم‌اکنون به‌عنوان یکی از معتبرترین تئوریسین‌های فعال در این بخش می‌باشد.

نام تجاری دکورامسین باهدف رشد و اعتلای هنر در صنعت کابینت آشپزخانه و دکوراسیون توأم می‌باشد. این مجموعه توانسته با پشتوانه علاقه‌مندی تخصص، اراده و بهره‌گیری از نیروهای جوان و کارآمد، روزبه‌روز به توسعه و گسترش خود پیش از پیش ادامه دهد. محصولات دکورامسین با مواد اولیه از معتبر‌ترین شرکت‌ها و برخورداری از آخرین طرح‌های روز دنیا قادر است با برترین محصولات شرکت اروپایی برابری نماید. این مجتمع با توان و تنوع بالای تولید، بستر مناسبی جهت برآوردن نیاز مصر کنندگان در پروژه‌های ساختمانی و کلاً در متعلقات چوبی آن می‌باشد.

۰۱. طراحی ویلا

انتخاب یک طرح زیبا و بی بدیل از طراحی و اجرای ویلا دکوراسیون داخلی ویلا

۰۲. کابینت آشپزخانه

ساخت کابینت های بی نظیر با بهترین متریال و یراق الات رو دنیا به صورت کارگاهی براساس متراژ پروژه شما.

۰۳. چیدمان داخلی

چیدمان داخلی به هنر و علم طراحی و تنظیم فضاهای داخلی ساختمان‌ها یا اتاق‌ها با هدف ایجاد محیطی زیبا، عملی و سازگار با نیازهای ساکنان یا کاربران می‌پردازد. 

۰۴. طراحی داخلی

طراحی داخلی هنر و علم ایجاد و تنظیم فضاهای داخلی ساختمان‌ها و مکان‌ها است که با هدف ایجاد محیطی زیبا، کارآمد و سازگار با نیازهای کاربران انجام می‌شود.

۰۵. بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان یک فرایند است که در آن ساختمان قدیمی یا فرسوده به منظور بهبود و بازسازی قسمت‌های آن شامل ساختار، طراحی داخلی، سیستم‌های برقی و مکانیکی و سایر اجزا، مورد بازبینی و تغییر قرار می‌گیرد.

خدمات ما .

طراحی زیبا

طراحی دکوراسیون داخلی به صورت تخصصی بر اساس نیاز شما با بهره گیری از آخرین متد روز دنیا از جمله مواردی هست که ما در مجموعه کاف دکور اجرا و پیاده سازی می کنیم

ارتباط با ما

در تماس باشید

یک کلیک تا اجرای طرح شما ..

[contact-form-7 id="19363" title="Contact Form Architect"]
 


[email protected]


تهران فرمانیه خیابان آقایی پلاک ۹ واحد ۷


شنبه تا چهارشنبه ۰۹:۰۰ – ۱۸:۰۰

پنج شنبه ۰۹:۰۰ – ۱۵:۰۰