نمونه کارهای دکوراسیون

نمونه کارهای دکوراسیون داخلی شرکت رامسین برای ابن دریک جا جمع شده و قرار گرفته است تا کاربران بتوانند به راحتی آنچه به دنبال آن هستند دست بیابند.

اگر به دنبال ایده هایی برای دکوراسیون داخلی خانه خود هستید به شما پیشنهاد میکنیم که سری به قسمت نمونه کارهای دکوراسیون داخلی و بازسازی منزل شرکت رامسین بزنید.

در این بخش ما حاصل پانزده سال فعالیت خود در زمینه دکوراسیون داخلی منزل ، اداره ها و ویلاها را گردآوری کرده ایم و در معرض دید عموم گذاشته ایم.

امید است با دیدن نمونه دکوراسیون داخلی ما بتوانید ایده های خوبی برای دکوراسیون داخلی خانه خود بگیرید.

همچنین شما میتوانید با بهره گیری از دانش و تجربه کارشناسان شرکت دکوراسیون رامسین فضایی زیبا و رویایی برای خود و افرادی که با شما زندگی میکنند بسازید.

در بخش نمونه کارها ما سعی کرده ایم پروزه هایی را که در طول سالها انجام داده ایم یکجا جمع کنیم و با استفاده از توضیحات به همراه عکس و فیلم های پروژه توانایی های خود را در این عرصه به شما نشان بدهیم.

همچنین شما با دیدن این نمونه کارها بهتر میتوانید در مورد اینکه چه سبکی برای شما و خانه یا محل کار شما مناسب است تصمیم بگیرید.

شرکت دکوراسیون داخلی در تهران

شرکت دکوراسیون رامسین یکی از قدیمی ترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران میباشد که افتخار همکاری با اداره جات و سازمان های دولتی را دارد.

این شرکت پروژه های متعدد بسیاری را در تهران و سایر شهرستانها انجام داده است و درحال حاضر تعداد زیادی پروژه در دست اجرا نیز دارد.

ما در شرکت رامسین برای دکوراسیون تک تک اتاق های خانه شما ایده هایی زیبا و خلاقانه داریم .کارشناسان باتجربه ما در تلاشند با استفاده از تحصص و دانش خود فضایی زیبا و آرامش بخش برای مشتریان عزیز فراهم سازند.

یکی از تخصص های ما داشتن ایده هایی متفاوت برای دکوراسیون اتاق خواب ها و سایر اتاق های خانه است.

بازسازی و دکوراسیون داخلی در فشم| طراحی و اجرای دکوراسیون نئوکلاسیک

بازسازی و دکوراسیون داخلی در فشم

بازسازی و دکوراسیون داخلی در فشم موضوع این مقاله می باشد. باور اولیه نئوکلاسیک ها این بود که هنر باید فضایل ایده آل را در زندگی بیان کند و می تواند بیننده را با انتقال پیامی اخلاقی بهبود بخشد. معماری نئوکلاسیک بر اصول سادگی، تقارن و ریاضیات استوار بود که به عنوان فضایل هنر در یونان و روم باستان دیده می شد. امروزه طراحی نئوکلاسیک به دلیل جذابیت بی انتها مورد علاقه بسیاری از صاحبان خانه است.

این طراحی داخلی ویلای مدرن نئوکلاسیک، شکاف بین سبک های کلاسیک و معاصر را کاهش می دهد تا ظرافت، گرما و شخصیت بی انتها را به این خانه با سلیقه تزئین شده اضافه کند.

جزئیات کلاسیک که با خطوط مدرن، زیور آلات و مواد مجلل تکمیل شده اند، در سراسر اتاق های مختلف، با تنوع، تکرار می شوند تا طرحی یکپارچه ایجاد کنند که طرح را به هم گره می زند، و به فضا حسی لوکس می دهد بدون اینکه خودنمایی کند.

مبلمان در سبک نئوکلاسیک

مبلمان به سبک نئوکلاسیک می تواند بسیار متفاوت باشد. اقتباس های اولیه این سبک از مبلمان مستقیماً از دکور لویی شانزدهم استفاده می کردند. مبلمان سبک باروک و روکوکو، با خطوط منحنی و طرح‌های فوق‌العاده، می‌توانند به یک اتاق رسمی ببخشند. رویکردهای مدرن در این سبک اغلب شامل مبلمان با قاب های چوبی ساده و طرح های ساده می شود، با این حال حتی می توان از مبلمان امروزی نیز استفاده کرد، تا جایی که سازگار باشد.

تم رنگی بژ و طلایی در طراحی داخلی لوکس این ویلا با سایه های خنثی و هایلایت های رنگ متوسط همخوانی دارد. اتاق نشیمن دارای یک میز ناهار خوری با ظرفیت ۶ مهمان است. طراح داخلی از چراغ های آویزان روی میز قهوه برای ایجاد ظاهری چند لایه استفاده کرد. این خانه همچنین دارای یک منطقه استراحت رسمی و شیک است که فضایی نامحدود برای سرگرمی است. اتاق با بافت های متنوعی تزئین شده است که صرفاً پیچیده است. اتاق ها با طراحی داخلی لوکس نئوکلاسیک که در دکوراسیون ویلاهای لوکس ماربلا بسیار محبوب است، هنرمندانه به نظر می رسند.

رنگ های نئوکلاسیک بسیار ملایم هستند. آنها شامل رنگ های سفید، کرم، خاکستری، زرد، آبی، سبز و دیگر رنگ های خاموش هستند. مشکی، قرمز، نقره ای و طلایی ممکن است به عنوان رنگ های برجسته استفاده شود. اکثر الگوها دارای پالت های کم کنتراست هستند. همانطور که برای یک فضا برنامه ریزی می کنید، با چشم اندازی برای رنگ ها شروع کنید.

طراحی داخلی ویلا در امیردشت مازندران| ایده جذاب ویلای مینیمالیستی در سال ۲۰۲۱

طراحی داخلی ویلا در امیردشت مازندران

طراحی داخلی ویلا در امیردشت مازندران موضوع این مقاله می باشد. طراحی به سبک مینیمالیستی یک شکل هنری است و همه نمی توانند آن را به خوبی انجام دهند. تیم طراحان مجرب دکورامسین با طراحی یک طرح ساده اما منحصر به فرد که از لبه ها و خطوط موجود خانه استفاده می کرد. تغییر جزئی در پلان طبقه برای تطبیق با طراحی بیرونی وجود داشت. اما موضوع کلی به روشی ساده و ساده انجام شد. از گچ بری و روکش چوبی برای برجسته کردن خطوط تمیز و واضح نمای بیرونی استفاده شد که کاملاً خیره کننده به نظر می رسید.

طراحی داخلی ویلا در امیردشت مازندران موضوع این مقاله می باشد. طراحی به سبک مینیمالیستی یک شکل هنری است و همه نمی توانند آن را به خوبی انجام دهند. تیم طراحان مجرب دکورامسین با طراحی یک طرح ساده اما منحصر به فرد که از لبه ها و خطوط موجود خانه استفاده می کرد. تغییر جزئی در پلان طبقه برای تطبیق با طراحی بیرونی وجود داشت. اما موضوع کلی به روشی ساده و ساده انجام شد. از گچ بری و روکش چوبی برای برجسته کردن خطوط تمیز و واضح نمای بیرونی استفاده شد که کاملاً خیره کننده به نظر می رسید.

طراحی داخلی ویلا در امیردشت مازندران پلان باز آشپزخانه

سبک مینیمالیسم

بسیاری از خانه های مینیمالیستی ارائه شده در این پست در محیط های طبیعی زیبا قرار دارند. برخی از پروژه ها با کمک پنجره های عظیم به محیط خود باز می شوند و مناظری بدون مانع را ارائه می دهند. چیدمان کلی داخلی حسی از هشیاری را ایجاد می کند، با این حال در برخی از نمونه ها این احساس با برخی از جزئیات خوب انتخاب شده کاهش می یابد. اشیاء تزئینی کوچک با رنگ‌های زنده یا وجود چوب تنها برخی از راه‌هایی هستند که می‌توانید به یک خانه مدرن مینیمالیستی شادابی بیافزایید.

سادگی در فرم و عملکرد

بسیاری از خانه‌های مینیمالیستی دارای یک طرح ساده، ساده و کارآمد با حجم‌های انباشته فضا هستند. این باعث ایجاد وضوح در پلان می شود، جایی که فضاها قابل پیش بینی و بدون پیچیدگی هستند. فرم‌های ساده، پلان‌های باز، دیوارهای داخلی حداقل، فضاهای ذخیره‌سازی متوسط، و تأکید بر مناظر و نور روز از ویژگی‌های تعیین‌کننده بسیاری از پلان‌های کف مینیمالیستی هستند.

دکوراسیون اتاق خواب مینیمال

اتاق خواب های ما مکان هایی برای استراحت و آرامش هستند، بنابراین جای تعجب نیست که اتاق خواب های مینیمالیستی چندین سال است که مد شده اند. در حالی که ممکن است فضاهای کاملاً سفید را با اثاثیه کم به تصویر بکشید، اما این سبک فراتر از این است. مینیمالیسم به عنوان یک مفهوم طراحی اغلب با اصطلاحاتی مانند مدرن و معاصر در هم آمیخته می شود، اما بین هر سه تفاوت وجود دارد.

طراحی و اجرای روف گاردن در کامرانیه| طراحی روف گاردن و فضای سبز

طراحی و اجرای روف گاردن در کامرانیه

طراحی و اجرای روف گاردن در کامرانیه موضوع این مقاله می باشد.ایده عالی برای طراحی باغ تراس و نکات ضروری که می توانید برای الهام گرفتن در پشت بام خود از آنها استفاده کنید. بام سبز یک لایه رویشی است که روی پشت بام رشد می کند. اگر پشت بام بزرگی دارید، می توانید درختان و درختچه های بلند بکارید تا از فضا نهایت استفاده را ببرید. پرورش بامبو و علف ترکیب خوبی است اگر می خواهید نگهداری آن را کم کنید.

گیاهان یک بام سبز ذرات هوا را حذف می کنند، اکسیژن تولید می کنند و سایه ایجاد می کنند. علاوه بر این، این محافظت طبیعی در برابر گرمای شدید باعث می شود بام های سبز دو برابر بام های سنتی دوام بیاورند.

یکی دیگر از مزایای مهم بام های سبز، توانایی آن ها در کاهش و کند کردن روان آب های طوفان در محیط های شهری است. از آنجایی که پشت بام ها و خیابان ها در شهرها سطوح سختی هستند، حجم و سرعت روان آب طوفان به شدت افزایش می یابد و منبع اصلی سیل و آلودگی در سراسر جهان است.

دکوراسیون مدرن

طراحی داخلی به عنوان «هنر یا فرآیند طراحی دکوراسیون داخلی یک اتاق یا ساختمان» تعریف شده است. در حالی که یک “فرآیند” ممکن است شامل مجموعه ای از قوانین یا دستورالعمل های دقیق باشد، مفهوم “هنر” بسیار روان تر و ذهنی تر است.

در نتیجه، درک سبک طراحی بدون یک چارچوب مرجع مشترک می تواند گیج کننده باشد. اگر مشتری نتواند دیدگاه خود را برای دکوراسیون یک فضای مسکونی یا تجاری به وضوح بیان کند، چالش بزرگی برای یک طراح داخلی است.

طراحی مدرن، سبک آلمانی الاصل باهاوس تاکید بر سادگی دارد که از طریق خطوط تمیز و تیز تداعی می شود. عملکرد، عنصر کلیدی این نقوش داخلی، در هماهنگی با قدردانی از علم بیولوژیکی گنجانده شده است. این طرح اکولوژیکی یکپارچگی هنر و علم با ارضای نیازهای انسان به عنوان نقطه کانونی بود. طرح های باهاوس کم اهمیت هستند و دارای خطوط صاف با ترکیبی از مواد ارگانیک مانند چرم، شیشه و چوب چند لایه است.

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک| ایده جالب طراحی اتاق خواب کلاسیک مدرن

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک موضوع این مقاله می باشد. ما همیشه به دنبال ظاهری دنج برای اتاق خواب خود هستیم. اگر عاشق سبک کلاسیک مدرن هستید، این پست برای شما عالی است. اتاق خواب‌های کلاسیک مدرن همیشه از آن نوع محیطی است که نفس ما را بند می‌آورد. اتاق خواب باید یک استراحت شخصی باشد، یک پناهگاه که رنگ ها، احساسات و مجموعه های مورد علاقه شما را بیان می کند.

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک

پالت رنگ ظریف

به جای رنگ‌های اصلی پررنگ، سایه‌های آرامش‌بخش و پالت آرامش‌بخش از رنگ‌های تک رنگ را انتخاب کنید. سقف را کمی روشن تر از رنگ دیوار رنگ کنید. این به کاهش بصری سقف کمک می کند و به فضا احساس راحتی و صمیمیت می دهد. یک لوستر از کریستال اضافه کنید. که رنگ، طرح و بافت را به دیوار بالای سرتان می آورد.

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک و مدرن

دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب خود را فقط با وسایل مورد نیاز خود مبله کنید. یک اتاق خواب باید دنج و ساده، پیچیده و شیک به نظر برسد. یک اثر هنری زیبا انتخاب کنید، گل و شمع اضافه کنید. اگر اتاق خواب شما بزرگ است، مبلمان متناسب با آن را نیز انتخاب کنید. یک صندلی و عثمانی اضافه کنید یا یک تکه مبلمان را در انتهای تخت قرار دهید.

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک و شیک

برای اینکه احساس آرامش اتاق خواب خود را افزایش دهید، یک صندلی راحت و زیرپایی در انتهای تخت خود یا در گوشه ای، یک فضای صمیمی برای مطالعه یا استراحت ایجاد کنید.

اتاق خواب خود را با پارچه های زیبا و مجلل بپوشانید. یک پنجره زیبا به قاب بندی پنجره و منظره کمک می کند و راه های دیگری برای افزودن رنگ، الگو، بافت و نرمی به اتاق خواب ارائه می دهد.

فضای داخلی کلاسیک از قوانین ساده ای پیروی می کند که می توانید آن ها را با طراحی مدرن خود تطبیق دهید. ظاهری ساختار یافته و متعادل، غنی از لوازم جانبی، بافت و پرداخت است.

نکته کلیدی در یک فضای داخلی کلاسیک، تقارن و نظم است. برای نحوه چیدمان مبلمان خود، به تقارن فکر کنید. شامل مبلمان خوش ساخت با جزئیاتی مانند خاتم کاری و پایه های کنده کاری می باشد.

دکوراسیون داخلی واحد ۳۰۰ متری در جهانشهر کرج

دکوراسیون داخلی واحد ۳۰۰ متری در جهانشهر کرج

دکوراسیون داخلی واحد ۳۰۰ متری چهار‌خوابه واقع در جهانشهر کرج که توسط شرکت رامسین در فروردین ۱۴۰۰ طراحی و اجرا شده است.

در این نوشته شما با یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شرکت رامسین آشنا می‌شوید.

در ادامه عکس‌هایی از دکوراسیون این واحد و قسمت‌های مختلف آن را با توضیحات مختصر مشاهده خواهید کرد.

 

طراحی دکوراسیون داخلی منزل - نشیمن لوکس و زیبا به رنگ طلایی با پتینه کاری و مبلمان کرم کف سرامیک_new

طراحی دکوراسیون نشیمن

کوراسیون نشیمن زیبا و مدرن با میز چوبی و دیوار ها و سقف پتینه کاری شده با مبلمان خاکستری_new

طراحی دکوراسیون قسمت نشیمن

سبک دکوراسیون در نظر گرفته شده برای این واحد به سلیقه کار فرما نئوکلاسیک می باشد.

دراین طراحی سعی شده رنگ مبلمان به رنگ پتینه کاری دیوارها نزدیک بوده تا هماهنگی و وحدت عناصر فضایی حفظ شود.

همینطور که مشاهده میکنید از قاب بندی های طلایی در دیوارها استفاده شده که زیبایی بیشتری به فضا می بخشد.

کوراسیون تراس با استفاده از باربیکیو و قاب بندی پکیج_new

قسمت تراس

این ساختمان دارای ۲ تراس کوچک است که به خواست کارفرما فقط یکی از آنها طراحی شده است.

با توجه به کوچک بودن تراس، یک فضای نشیمن با ترمووود برای استفاده از هوای آزاد برای این قسمت در نظر گرفته شده که در زیر آن فضایی برای نگهداری وسایل تعبیه شده است.

همچنین یک باربیکیوی کوچک نیز برای این قسمت در نظر گرفته شد و پکیج خانه هم بوسیله کاور چوبی پوشانده شده است.

دکوراسیون تراس _ محل نشیمن با پوب ترمووود و گیاه کاری _new

طراحی دکوراسیون قسمت نشیمن تراس

فضای پذیرایی و نهار خوری دکوراسیون خانه کرج

فضای پذیرایی و نهارخوری این پروژه بازهم به خواست و سلیقه کارفرما به سبک نئوکلاسیک طراحی شده است.

استفاده از مبلمان طلایی و قاب بندی های طلایی روی دیوارهای این قسمت حس زیبایی و لوکس بودن را به فضا می بخشد.

همچنین پتینه کاری دیوارها و سقف زیبایی چشم نوازی را برای این خانه پدید آورده است.

طراحی دکوراسیون داخلی سالن نشیمن و پذیرایی لوکس و زیبا با پتینه کاری سقف و مبلمان طلایی میز نهارخوری با وسایل طلایی_new

قسمت نهار خوری و پذیرایی

طراحی دکوراسیون داخلی منزل مدرن - ورودی اتاق خواب - دیوارهای پتینه کاری شده سالن پذیرایی_new

راهروی ورودی اتاق خواب ها

پتینه کاری روی دیوار داخل قاب_new

پتینه کاری روی دیوارها

طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی با آینه و کنسول طلایی و کاشیکاری طلایی به رنگ طلایی_new

سرویس بهداشتی مستر

طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی لوکس به رنگ طلایی سرویس ایرانی و وال هنگ با شیر آلات طلایی_new

سرویس بهداشتی مستر

طراحی دکوراسیون داخلی سقف سرویس بهداشتی با نورپردازی خطی_new

سقف سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون داخلی منزل مدرن با مبلمان کرمی و چوب ترمووود و آینه گرد با قاب بندی طلایی روی دیوار_new

قسمت تی وی پروژه جهانشهر

اتاق خواب های پروژه دکوراسیون کرج

 

از چهار اتاق خواب این خانه یکی اتاق خواب والدین است که دارای سرویس بهداشتی و حمام میباشد.

اتاق خواب دختر خانواده نیز دارای سرویس بهداشتی و حمام مجزا میباشد.

اتاق خواب های دیگر یکی اتاق خواب پسر خانواده و دیگری اتاق خواب مهمان است.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه با کف پارکت و مبل و پرده کرمی با آباژور ایستاده خاکستری_new

اتاق خواب دختر

اتاق خواب دختر

سرویس بهداشتی اتاق خواب دختر با آینه گرد و میز آرایش سفید و قفسه بندی برای وسایل_new

سرویس بهداشتی اتاق خواب دختر

دکوراسیون حمام دختر با کابین دوش شیشه ای و حوله خشک کن و دیوارها به رنگ صورتی_new

حمام اتاق خواب دختر

دکوراسیون اتاق خواب پسر با آینه کاری پشت تخت و سقف پتینه کاری شده با تخت و پرده تیره رنگ_new

اتاق خواب پسر خانواده

دکوراسیون اتاق خواب پسر نوجوان با میز کار بزرگ چوبی و تلویزیون و قاب بندی های طلایی و لوستر سقف زیبا_new

اتاق خواب پسر خانواده

دکوراسیون اتاق خواب مهمان با دیوار های چوب ترمووود و تردمیل به همراه میز کار_new

اتاق خواب میهمان

کوراسیون اتاق خواب مستر به رنگ کرمی و قاب بندی طلایی روی دیوار و استفاده از آینه در دکوراسیون اتاق خواب_new

اتاق خواب والدین

دکوراسیون حمام با کابین دوش مدرن سفید و حوله خشک کن بزرگ و زیبا دکوراتیو_new

کابین دوش اتاق خواب والدین

کمد لباس زنانه در اتاق خواب - طراحی دکوراسیون داخلی مدرن_new

کمد لباس اتاق خواب والدین

طراحی دکوراسیون قسمت تی وی tv با گرین وال و سنگ اسلب تیره و کتابخانه_new

قسمت tv

دکوراسیون سرویس بهداشتی با شیر آلات طلایی و روشویی و وال هنگ طرح چوب_new

سرویس بهداشتی والدین

دکوراسیون سرویس بهداشتی با کمد و حوله خشک کن و دیوارهای سرامیک با رنگ تیره و روشویی و شیر آلات سفید_new

سرویس بهداشتی والدین

دکوراسیون سرویس بهداشتی لوکس با آینه و روشویی گرد و سقف چوبی با نورپردازی سقف و کابین دوش_new

سرویس بهداشتی والدین

پلان واحد مسکونی بزرگ و لوکس 3 خوابه_new

پلان پروژه کرج

این مقاله شما با یکی از پروژه های در حال اجرای سال ۱۴۰۰ شرکت رامسین در جهانشهر کرج آشنا شدید.

شما هم میتوانید برای مشاوره رایگان  و سفارش در زمینه دکوراسیون داخلی ، طراحی ویلا و طراحی و باز سازی منزل با ارسال شماره تلفن خود یا تماس با کارشناسان رامسین از خدمات ما بهره مند شوید.

شماره تلفن خود را در کادر زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم

طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای آپارتمان دو خوابه ۱۷۰ متری

این آپارتمان به متراژ صد و هفتاد متر،دو خوابه متعلق به سرکار خانم گودرزی  واقع در مجتمع ونک پارک برج سبلان می باشد.

از جمله فعالیت های انجام شده در این آپارتمان که شامل :

✔ طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی کل واحد به همراه تعویض سیستم لوله کشی آب

✔ تعویض کفپوش واحد از پارکت به سرامیک پرسلان ۱۲۰*۶۰

✔ بزرگ تر شدن آشپزخانه با برداشتن دیوارهای اضافه به همراه تعویض پنجره های واحد

✔ تعویض کابینت های آشپزخانه و استفاده از کورین در آن به همراه درب کمد ها ، ورودی و اتاق های خواب

✔ طراحی و اجرای سیستم نورپردازی و اجرای کناف در سقف واحد

✔ تعویض کامل لوله کشی فاضلاب و رادیاتورها

✔ رنگ و نقاشی کامل واحد به همراه گچکاری و اجرای ابزار روی دیوارها

✔ طراحی و اجرای قسمت لاندری و فاضلاب کشی آن قسمت

و…

می باشد، که از ابتدا تا انتهای کار توسط مهندسان و تیم اجرای زبده و کاربلد شرکت دکوراسیون رامسین انجام شده است .

✅ فیلم پروژه دکوراسیون داخلی ونک پارک سبلان قبل و بعد از طراحی و اجرا ✅

پروژه دکوراسیون ویلای دوبلکس در سیسنگان

فیلم پروژه دکوراسیون  ویلای دوبلکس

ساخت و ساز تریبلکس در منطقه ۱ تهران

✔ امروز قصد داریم شما را با یکی از پروژه های در دست اجرای شرکت طراحی و معماری رامسین  آشنا کنیم.

✔ پروژه ساخت و ساز تریبلکس واقع در منطقه ۱ تهران

✔ این پروژه شامل ۶ طبقه به شرح زیر است:

+ طبقه زیر زمین

+ شامل مجموعه ورزشی

+ ۱ طبقه استخر به همراه سونا و جکوزی

+ ۴ طبقه مسکونی

فیلم ساخت و ساز تریبلکس

شرکت دکوراسیون داخلی در سعادت آباد

شرکت دکوراسیون داخلی در سعادت آباد، شرکت رامسین بهترین شرکت دکوراسیون منزل در شمال تهران می باشد.

شرکت دکوراسیون رامسین با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه تغییر دکوراسیون و بازسازی منزل ودر تهران و سایر شهرستان ها ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه کارهای ساختمانی ، طراحی ویلا  لوکس به همشهریان عزیز می باشد.


برای مشاوره رایگان در مورد بازسازی یا تغییر دکوراسیون منزل خود در سعادت آباد با ما تماس بگیرید


بهترین شرکت دکوراسیون در شمال تهران

 

✔ پروژه واحد مسکونی واقع در سعادت آباد

+ کارفرما : جناب آقای انتظاری

+ سبک : نئو کلاسیک

+ سال اجرا : ۱۴۰۰

+ مجری : شرکت معماری و دکوراسیون رامسین

کارهای انجام شده شامل :

  1. تخریب دیوار آشپزخانه و افزایش مساحت آشپزخانه
  2. تخریب سقف قدیکی و بالابردن ارتفاع سقف
  3. کناف کاری سقف
  4. پتینه کاری دیوارها
  5. بازسازی کامل سرویس ها و حمام
  6. استفاده از آینه آبشاری در فضای نشیمن
  7. استفاده از تکنیک های تاثیر بصری برای بزرگ تر نشان دادن فضای خانه
  8. استفاده از قاب بندی های پلی اورتان
  9. مشاوره جهت خرید وسایل منزل جدید
  10. و …..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آشنایی با بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در سعادت آباد

برای آشنایی با روند کار شرکت دکوراسیون رامسین شعبه سعادت آباد همین حالا با تلفن های شرکت تماس بگیرید.

دکوراسیون داخلی و اجرای واحد دوبلکس ۴۵۰ متری

دکوراسیون داخلی و اجرای واحد دوبلکس ۴۵۰ متری ،۵ خوابه متعلق به کارفرمای عزیز جناب آقای خودسیانی واقع در فرمانیه تهران میباشد.سبک دکوراسیون نئوکلاسیک برای این واحد درنظر گرفته شده است.

از جمله فعالیت های انجام شده در این آپارتمان که شامل :

✔ طراحی و بازسازی آسانسور و پله های دسترسی

✔ طراحی دکوراسیون آشپزخانه و تغییر کابینت ها

✔ استفاده از ورق طلا در دکوراسیون واحد

✔ طراحی و اجرای اتاق خواب ها به همراه نورپردازی واحد

✔ بازسازی و لمینت کف واحد و ابزار دیوارها

✔ طراحی و بازسازی سرویس های بهداشتی و استفاده از لمسه به همراه روشویی ها

✔ طراحی و اجرای آیینه در پذیرایی و طراحی و اجرای لاندری برای واحد

و …

می باشد، که از ابتدا تا انتهای کار توسط مهندسان و تیم اجرای زبده و کاربلد شرکت دکوراسیون رامسین انجام شده است .

? فیلم پروژه ?

طرح ۱ دکوراسیون داخلی

طرح ۲ دکوراسیون داخلی واحد

پیمایش به بالا