خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراوت بخشیدن به فضای آشپزخانه

WhatsApp Image 2020-07-04 at 06.53.23

فهرست مطالب

دکوراسیون داخلی رامسین: اگر احساس می کنید آشپزخانه شما دیگر جایی دیگر برای لذت بردن نیستد و از مد افتاده است و یا به طور کلی به یک مکان خسته کننده تبدیل شده است، پس حالا وقت آن رسیده که تغییراتی در منزل ایجاد کنیم!

 در این مطلب چند نکته و ایده نوآورانه برای شما تهیه کرده ایم که به شما کمک می کند تا ظاهر آشپزخانه را بدون اینکه هزینه زیادی روی دست شما بگذارد تغییر دهید.

برای دستیابی به ظاهری تازه و جدید، باید چند مورد ضروری را در آشپزخانه خود جایگزین کنید. اگر تصمیم به تغییر ظاهر آشپزخانه خود گرفتید ، می توانید از تغییر سطح میز آشپزخانه شروع کنید. اگر خوب دقت کنید می بینید این فضا با یک روکش کابینت، کفپوش و تم رنگ به راحتی تحولی در آن ایجاد می شود.

در مرحله اول می توانیم با تغییر رنگ موجود در کابینت ها نخستین تغییر را ایجاد کنیم. البته همیشه رنگ در این مورد نمی تواند راهکار درستی باشد بلکه با تهیه روکش هایی که معمولا برای کابینت ها در بازار موجود است می توان این تحول را ایجاد کرد.

البته اگر قرار بود که رنگ آمیزی کنیم می بایست رنگ فعلی را شستشو داده و سپس دوباره آن را با رنگ های تازه و جدید دوباره رنگ کنیم. اگر فضای آشپزخانه کوچک باشد ، می توان از رنگهای روشن استفاده کرد تا جادارتر به نظر برسد در حالی که اگر فضای آشپزخانه بزرگ باشد ، می توان از رنگهای روشن استفاده کرد تا جلوه آن بیشتر به نظر برسد.

 در مرحله بعد می توانیم به تغییر دستگیره درها و کشوها بپردازیم که به نوبه خود ظاهری جدید به آنها می بخشد. ما می توانیم دستگیره های چوبی یا حتی آهنی را انتخاب کنیم. همچنین می توانیم ترکیبی از کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کنیم که متناسب با  رنگ لمینت سطوح و کفپوش موجود در آشپزخانه باشد.

ظروف آشپزخانه

همچنین ظروف سفالی نقش مهمی در جذابیت آشپزخانه ایفا می کند. بنابراین زمان آن است که ما تمام وسایل قدیمی را دور بیندازیم و تعدادی از مدل های جدید را با جدیدترین طرح ها و همچنین مدل های مدرن شده با انواع مختلف شکل و اندازه بدست آوریم. برای این کار کافی است که از طرح های جدید تهیه و استفاده کنیم

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *