دکوراسیون داروخانه معتبرترین شرکت با سال ها سابقه در سراسر ایران

دکوراسیون داروخانه موضوع این مقاله است که قصد داریم در این نوشته درباره طراحی داخلی داروخانه از جمله اهمیت پیشخوان داروخانه، ابعاد قفسه بندی، نور پردازی، بازسازی داروخانه و طراحی داخلی داروخانه مدرن و ……. مورد بررسی قرار دهیم.

شرکت رامسین همواره در تلاش است تا در زمینه دکوراسیون داروخانه طرح های متفاوت و جذابی ارائه دهد.

قیمت و کیفیت بی نظیر ما در زمینه طراحی داروخانه سبب شده پزشکان داروساز عزیز ما را  در سراسر کشور انتخاب کنند.

برای طراحی داروخانه خود، همین الان با ما تماس بگیرید.

بازسازی داروخانه

برای بازسازی یا نوسازی داروخانه خوب و تمیز ، همانطور که کارایی هائز اهمیت است، محیط زیبا و راحت برای مشتریان نیز مهم میباشد.

در دکوراسیون داروخانه انتخاب رنگ محیط ، چیدمان قفسه بسیار مهم میباشد، استفاده از رنگ سفید که می تواند به  تنهایی یا کنار رنگ روشن دیگر ترکیب شود و نور پردازی قفسه باید مناسب با محیط باشد. زیرا اگر فضای داروخانه از نور کافی برخوردار نباشد در خواندن نسخه و خواندن دارو اشتباهاتی به وجود می اید.

قفسه بندی داروخانه

زمانی که وارد داروخانه میشوید طرح و مدل قفسه نظرتان را جلب میکند،قفسه بندی داروخانه همراه با نورپردازی باید مناسب با چیدمان محصول باشد تا بهترین فضای دسترسی را به ما بدهد . کارکنان باید بدون مشکل در میان قفسه های مختلف حرکت کنند و در زمانی کوتاه نیاز مشتری را بر طرف کند.قفسه های چوبی و شیشه ای امروزه جزو سبک های مدرن طراحی داخلی  داروخانه محسوب میشود. قفسه های چوبی وقتی با نور های زیاد ترکیب میشود، جذابیت خاصی به دکوراسیون داروخانه می بخشد.

طراحی دکوراسیون مدرن داروخانه

فضای داروخانه به دلیل وظایف متفاوتی که دارد باید با هم هماهنگی داسته باشد به همین دلیل به چیدمان خاصی نیاز داریم.

داروخانه مدرن با نور پردازی قوی، ویترین ها و استندها دارای منحنی طراحی میشود.

نور پردازی، یکی از مهم ترین قسمت هایی است که باعث میشود تا مشتریان بتوانند محصولات  را به خوبی ببینند و به راحتی برای خرید خود تصمیم بگیرند.

یکی دیگر از نکات اساسی که در دکوراسیون داخلی داروخانه هائز اهمیت است انتخاب رنگ است.استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون داخلی داروخانه بسیار رواج دارد.این رنگ به دلیل اینکه احساس ارامش و پاکیزگی که می دهد بسیار محبوب است.

داروخانه مدرن با نورپردازی
داروخانه مدرن با نورپردازی

پیشخوان یا کانتر داروخانه

یکی از بخش هایی که مراجعه کننده به داروخانه با ان مواجه است ، پیشخوان با کانتر داروخانه  است که کاربرد زیادی دارد به همین دلیل در طراحی داخلی داروخانه یکی از بخش های مهم به حساب می اید.رنگ پیش خوان باید روشن باشد و همچنین ارتفاع طراحی ان باید استاندارد باشد تا ارتباط بهتری بین مشتری و کارکنان به وجود اید.

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

طراحی دکوراسیون داروخانه بر اساس متریال  و متراژ بکار رفته تعیین میگردد. هر چقدر متراژ داروخانه  بیشتر باشد، مواد و مصالح بیشتر استفاده میشود.بکار بردن متریال با کیفیت هزینه طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه را افزایش می دهد و همچنین استفاده از مواد مرغوب دوام ان را بیشتر میکند.از مصالح مصرفی در دکوراسیون داخلی داروخانه  می توان به شیشه ، ام دی اف ، چوب ….. اشاره کرد.

دکوراسیون داروخانه کوچک

در این بخش قصد داریم به بررسی دکوراسیون داروخانه کوچک بپردازیم در این طراحی بهینه استفاده کردن از فضای کوچک داروخانه در زمان طولانی باعث موفقیت مالی میشود.بسیاری از مالکین داروخانه کوچک از نحوه چیدمان و استفاده بهینه از فضا بسیار ناراضی هستند،شرکت دکوراسیون رامسین بهترین ارائه دهنده در زمینه دکوراسیون داروخانه کوچک میباشد.

داروخانه-کوچک
دکوراسیون داروخانه کوچک

تاثیر رنگ و نور و خطوط منحنی در دکوراسیون داروخانه کوچک

رنگ یکی از عوامل تاثیر گذار، در طراحی داخلی داروخانه کوچک است با استفاده از رنگ می توان فضا را دلباز و یا دلگیر  کرد. بهترین رنگ در دکوراسیون داروخانه کوچک سفید می باشد. به دلیل اینکه رنگ سفید فضا را بزرگتر و تمیز تر به نظر می رساند.

در دکوراسیون داروخانه کوچک،بدلیل کمبود فضا برای نمایش کالا بهتر است از قفسه بندی در تمام دیوارها به جزء شیشه کنار در قرار گیرند، زیرا نور مستقیم روی داروها واکنش شیمیایی رخ می دهد یا از عمر انها در مرور زمان کم می شود. نور پردازی مناسب در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار است.

شاید بسیاری از افراد به تآثیر خطوط  صاف منحنی که چقدر می تواند در کوچک  و یا  بزرگ بودن فضا تآثیر گذار باشد توجه نکنند.استفاده از خطوط صاف و منحنی  در طراحی داروخانه کوچک برای بزرگتر  نشان دادن فضا بسیار موثر است.

داروخانه کوچک با خطوط منحنی
داروخانه کوچک با خطوط منحنی.

نتیجه گیری….

با مطالعه مقالعه بالا در مورد طراحی دکوراسیون داروخانه، پیش خوان داروخانه، ابعاد قفسه، هزینه دکوراسیون داروخانه، نور پردازی اشنا میشوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *