طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه

دکوراسیون رامسین: به طور معمول آرایشگاها از جمله مکان هایی است که زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی آن ها بیش از هر فضای دیگری مورد توجه مشتریان است.

در این میان طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه بیش از همه اهمیت دارد و طبق یک نظر سنجی در بسیاری از موارد موفقیت یک آرایشگر در جذب مشتری های پیش از اینکه مدیون هنر و کار آرایشگر باشد مدیون زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی آرایشگاه است.

از این رو باید توجه داشت طراحی دکوراسیون­های آرایشگاه زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است و بیشتر آرایشگرها بعد از مدتی متوجه این قضیه خواهند شد که فضای داخلی محل کار آنها در جذب مشتری تاثیر شگرفی دارد و هر چه قدر منحصر به فرد و متفاوت باشد در موفقیت آنها تاثیر دارد.  

 به همین خاطر است که قبل از شروع کار و یا بعد از گذشت مدتی اقدام به ایجاد و یا تغییر دکوراسیون داخلی آرایشگاه می کنند و سعی دارند تا دکوراسیون آرایشگاه خود را به بهترین شکل طراحی کنند تا به کسب و کار خود رونق دهند.

 در طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه زنانه، طراحی های زیبا و مدرن دکوراسیون زیادی وجود دارد و پیشنهاد می کنیم که حتما در انتخاب طرح مورد نظر خودتان دقت لازم به کار ببرید و یکی از سبک های عالی را انتخاب کنید. و پیشنهاد دیگر ما این است که از دو سبک کلاسیک و لوکس برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه هر گز استفاده نکنید.

کارشناسان این حوزه معتقد هستند که انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون داخلی آرایشگاه اهمیت زیادی دارد. رنگ تیره به هیچ وجه برای فضای آرایشگاه مناسب نیست زیرا رنگ تیره باعث می شود فضای آرایشگاه کوچک به نظر برسد. رنگ های ملایم احساس راحتی و آسایش بیشتری به مشتریان می دهد. به همین خاطر بهتر است از ترکیب رنگ های ملایم در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید.  

نورپردازی در دکوراسیون آرایشگاه زنانه یکی دیگر از مهمترین نکاتی است که باید هنگام طراحی دکوراسیون داخلی آرایشگاه لحاظ گردد. چرا که رضایت مشتری درست زمانی جلب خواهد شد که بعد از اتمام  آرایش بخواهد چهره خود را با رنگ و لعاب دلخواهش مشاهده کند و برای این امر نورپردازی امری غیر قابل انکار است. بهتر است رنگ نور آرایشگاه از هر دو رنگ زرد و سفید استفاده کنید.

معمولا در کشورهای مدرن برای نورپردازی در آرایشگاه زنانه از لامپ های حبابی در اطراف آینه استفاده می کنند ولی شاهد هستیم در کشوری چون ایران، نصب نور در سقف آرایشگاه به کار می رود.

 بعد از چیدمان وسایل آرایشگاه و پارتشین بندی قسمت های مختلف برای میکاپ، اصلاح، مانیکور، پدیکور، نورپردازی و … نوبت به تزیینات دیوار می رسد. می توان دیوار های آرایشگاه زنانه را با وسایلی مانند باکس های تزیینی و لوازم دکوری فانتزی و نصب برچسب هایی با اشکال مرتبط به حرفه آرایشگری به زیبایی تزیین کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا