خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراحی آشپزخانه پنهان

طراحی آشپزخانه پنهان-وب سایت دکورامسین

فهرست مطالب

طراحی آشپزخانه پنهان

در طول سال‌ها (و به دلایل مختلف) آشپزخانه چهره و مهم‌تر از همه نقش خود را تغییر داده است و به خود اجازه می‌دهد تا تغییرات دورانی را که اثر خود را به جا گذاشته است، طی کند.

طراحی آشپزخانه پنهان نیز امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، آشپزخانه در خانه محیطی است که باید تا ریزترین جزئیات از آن مراقبت کرد، جایی که طراحی به قهرمان اصلی تبدیل می‌شود و وظایف ذخیره سازی، پخت و پز و تمیز کردن را تسهیل می‌کند. امروز ما راه‌حلی را بررسی خواهیم کرد که در طول زمان به طور فزاینده‌ای ترجیح داده می‌شود: آن هم یک آشپزخانه پنهان است. آشپزخانه پنهان در واقع نوع تکامل یافته مطبخ‌های ایرانی است که امروزه به لطف طراحی‌های مدرن و متریال‌های جدید بسیار زیبا و محبوب شده‌اند. همینطور علت دیگر استفاده از آشپزخانه‌های پنهان آشپزخانه‌های اپن و یکی شدن آشپزخانه با سالن نشیمن است که تمیزی و نظافت آشپزخانه را بیش از زمان های گذشته می‌طلبد و پیش از مهمانی و آماده مر ن انواع غذاها و دسرها حفظ تمیزی اشپزخانه پیش از رسیدن مهمان‌ها کار آسانی نیست. با آشپزخانه پنهان بدون واهمه از تمیزی آشپزخانه به آماده سازی غذا مشغول شوید.

آشپزخانه پنهان برای فضا‌های کوچک و بزرگ با تمام عملکرد‌های لازم بسیار ایده‌آل است.

طراحی آشپزخانه پنهان-وب سایت دکورامسین

آشپزخانه پنهان مدرن: نسخه کامل سفید

بیایید با رنگی شروع کنیم که مسحور کننده است. چه آشپزخانه  کوچک و چه بزرگ ، سفید رنگ مناسبی برای افزودن روشنایی و وسعت بخشیدن به ظاهر است. رنگی که اغلب در طراحی ها استفاده می‌شود زیرا با هر پالت رنگی چون  ملایم برای حفظ ظاهری محتاطانه و آرامش بخش یا زنده تر با رنگ های  هماهنگ می‌شود.

در مطلبی  که امروز به شما ارائه می‌کنیم، ظاهر کاملا سفید است و آشپزخانه به خوبی پشت یک کمد دیواری ترکیب می‌شود. در‌ها برای جلوگیری از ایجاد مانع می‌لغزند یا با یک حرکت کوچک بالا و پایین می‌روند. رنگ سفید، رنگ آزادی و سبکی است که به شما کمک می‌کند تا فضا‌های خود را با نور لازم به حداکثر شخصی سازی کنید تا همیشه در محیط‌های جدید با چالش‌های جدید روبرو شوید.

به طراحی بعدی می رسیم که با اولی تضاد دارد: سیاه که بسیار اغوا کننده است.

 

آشپزخانه پنهان مشکی کامل: ظرافت خالص

اگر می‌خواهید ظرافت به عنوان لایت موتیف مبلمان شما باشد، انتخاب بر روی مبلمان شیک، با خطوط تمیز و با رنگ خاص مشکی است. یک لمس تاریک برای افزودن ظاهری پیچیده به خانه شما بدون اینکه آشپزخانه را حذف کنید! و چه پیشنهادی بهتر از افزودن ارزش با آشپزخانه پنهانی که وجود دارد اما دیده نمی‌شود؟

کل منطقه آشپزی که پشت یک دیوار پنهان شده است تا ظاهری تمیز و ظریف به شما بدهد حتی زمانی که وقت تمیز کردن ندارید!

آشپزخانه پنهان مشکی کامل: ظرافت خالص-وب سایت دکورامسین

لمس رنگ در آشپزخانه مخفی : سرزندگی و سبکی

از طرف دیگر، اگر دوست دارید به فضای داخلی خود ظاهری شاد و سرزنده بدهید، یک پالت رنگی جسورانه از بنفش تا زرد تمام چیزی است که در آشپزخانه نیاز دارید. جعبه‌ای از رنگ که نمای داخلی شما از آن شکل می‌گیرد .

لمس رنگ در آشپزخانه مخفی : سرزندگی و سبکی-وب سایت دکورامسین

در‌هایی که مانند ‌در‌های تاشو باز می‌شوند، آشپزخانه‌ای سفید کوچک و روشن را در خود جای می‌دهند – کامل و کارآمد – با همه چیز‌هایی که نیاز دارید : یک سینک کوچک اما همچنین یک ماشین ظرفشویی توکار نیز در آن طراحی شده است.

سبک خود را در خانه خود به رنگ زرد پر جنب و جوش رنگ کنید. این رنگ را برای دیوار برجسته تکرار کنید و چند اکسسوری یا مبلمان دیگر را در این رنگ انتخاب کنید تا چیدمان مناسبی به فضای داخلی خود ببخشید. پس بیایید به ایده بعدی برویم .

 

آشپزخانه پنهان معلق مدرن

 

شما می‌گویید مدرنیته و به خطوط اساسی فکر می‌کنید که به حداقل می‌رسد و با طراحی مناسب پشتیبانی معتبری را حتی در آشپزخانه به شما ارائه می‌دهد. آیا می‌خواهید این امکان را فراهم کنید که کف اتاق نامرتب و همیشه تمیز باشد؟ ایده‌آل این است که آشپزخانه خود را به حالت تعلیق در آورید تا ظاهری دقیق و پیچیده و در عین حال کاربردی داشته باشید .

 

از طرف دیگر، اگر عاشق سبکی هستید که به سمت سادگی حرکت می‌کند، یک لمس روستایی به شما کمک می‌کند تا فضای داخلی خود را بدون خطا بسازید.

 

آشپزخانه پنهان روستایی

سنگ نشیمن بر روی دیوا‌ها، تیرهای نما و آشپزخانه‌ای در سایه‌های طبیعی قهوه‌ای که به طور هماهنگ ظاهر ساده اما در عین حال گرم و دلپذیر فضای داخلی شما را به یاد می‌آورد.

آشپزخانه‌ای پنهان که در عین اینکه در یک بافت روستایی قرار می‌گیرد، مدرن بودن خود را با سیستم فلپ محتاطانه و بسیار کاربردی، پروفیل های سفید و چراغ های LED بیان می‌کند، طراحی بسیار جذابی است.

یک میز کار شفاف، یک سینک کوچک و یک صفحه القایی با دیواره خاکستری که تقریباً این روشنایی را متعادل می‌کند، این طراحی را بسیار منحصر‌به‌فرد کرده است.

طراحی آینده نگر آشپزخانه پنهان

از ریشه‌ها تا جهشی به آینده: این پیشنهاد آشپزخانه پنهان مدرن آماده است تا شما را شگفت زده کند. اگر به دنبال ایده‌هایی هستید که همیشه مطابق با زمان باشد و دوست دارید کاتالوگ‌ها را برای جستجوی مورد مناسب مرور کنید: این برای شما عالی است!

رنگ‌های ملایم و طبیعی با چند طیف رنگ تیره در هم می‌آمیزند، رنگ آمیزی در بازی با المان‌ها و فضا‌‌های خالی، محیط‌های جدید با ظاهری آینده نگر را تداعی می‌کند. رابطه مداوم و مستمر بین اتاق‌ها نیز زنده نگه داشته شده است و مهمتر از همه توسط آشپزخانه پنهان شده در پشت یک کمد دیواری با ظاهر خلاقانه این فضا حفظ می‌شود. در‌هایی که در صورت نیاز باز می‌شوند و حداقل یک اجاق گاز، فر گاز و سینک کاربردی را نشان می‌دهند.

طراحی آینده نگر آشپزخانه پنهان-وب سایت دکورامسین

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *