شرکت دکوراسیون داخلی شهرک غرب

شرکت دکوراسیون داخلی رامسین از جمله شرکت های پیش رو در دکوراسیون داخلی است که در محله شهرک غرب تهران توانسته خدمات شایسته ای را به تهرانی های عزیز ارائه نماید.

دکوراسیون داخلی مسکونی، اداری و تجاری، آرایشگاه و مزون و خیلی از مشاغل و کسب و کارهای دیگر از مشتریان این شرکت بوده و هستند و این همکاری با توجه به رضایتی که مشتریان دارند، همچنان تداوم دارد.

نکته ای که در طراحی دکوراسیون داخلی محله های تهران حائز اهمیت است و می بایست هر شرکت دکوراسیون داخلی آن را مد نظر قرار دهد، توجه ویژه به آب و هوا و نوسانات جوی آن منطقه است.

این قضیه نه تنها در تهران بلکه در هرجایی از دنیا موضوع بسیار پر اهمیتی است که متاسفانه خیلی از شرکت های دکوراسیون داخلی آن را نادیده می گیرند!

شهرک غرب به دلیل نوع معماری و خیابان های عریض و در کل فضای بازی که دارد بیشتر از سایر نقاط و محلات تهران در معرض تغییر نوسانات جوی است. و اگر بخواهیم میزان رطوبت در این محله را نسبت به محله ای چون شهرری مقایسه کنیم، شهرک غرب درصد قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد!

شرکت دکوراسیون داخلی رامسین با اهمیت برشمردن این موضوع در سیصد پروژه ای که در این محله طراحی و اجرا نموده است، این مسئله را در اولویت کار خود قرار داده و از بهترین مواد و مصالحی با کیفیت در مقابله با رطوبت و نفوذ آب استفاده کرده است.

موضوع دیگری که باید در اجرای دکوراسیون داخلی در محله شهرک غرب مد نظر قرار داد، همگونی با نوع معماری بیرونی این فضا است.

همان طور که می دانید اوایل دهه چهل شمسی که این منطقه به روستای خوش آب و هوای خوردین معروف بود، توسط معماران آمریکایی خانه هایی با مدل ها و سبک هایی مشابه شهرهای آمریکا ساخته شد که به همین خاطر به شهرک غرب معروف گردید.

نوع معماری به کار رفته در این شهرک در مقایسه با سبک های دکوراسیون داخلی بیشتر به کلاسیک و نئوکلاسیک شبیه است. به همین خاطر اگر بخواهیم نوعی هماهنگی در فضای دکوراسیون بیرونی و داخلی ایجاد کنیم، توجه به سبک به کار رفته از جمله ویژگی های دیگری است که می بایست در طراحی، اجرا و بازسازی مد نظر یک شرکت دکوراسیون داخلی قرار بگیرد.

مسئله دیگری که در اجرای دکوراسیون داخلی شهرک غرب حائز اهمیت است، وجود گل و گیاه در خانه یا محل کار است.

بیشتر خانه هایی که در این محله ساخته شده اند در معرض مستقیم نورآفتاب قرار دارند و از این مولفه می توان بهترین بهره وری برای پرورش گل و گیاه داشت.

کارشناسان حوزه دکوراسیون معتقد هستند که حضور گل و گیاه طبیعی در محیط خانه باعث ایجاد نشاط و سرزندگی می شود. با توجه به این پتانسیل و ظرفیتی که در محله شهرک غرب وجود دارد، مناسب است یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی با توجه به ابعاد و مساحت واحد مسکونی یا اداری، به این موضوع نیز اهمیت دهد و بخشی از آن را به محیطی دل انگیز و با نشاط تبدیل کند.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی رامسین لحظات زیبایی را برای هم وطنان ایرانی آرزو می کند.

 

 

مطالب مرتبط