شرکت دکوراسیون داخلی تجریش

شرکت دکوراسیون داخلی رامسین مجری و طراح سبک های مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک، سنتی، مینیمال و … با بیست سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون، مفتخر است بالغ بر سیصد پروژه بازسازی و نوسازی دکوراسیون داخلی را در تجریش و محله های شمال شهر تهران به سرانجام برساند. این شرکت بنا به دانش و تجاربی که در طول این سالها کسب نموده است به بافت و عناصر لازم در اجرای دکوراسیون داخلی این محله تسلط لازم را دارا بوده و توانسته است رضایت صددرصد مشتریان خود را جلب نماید. 

 

در حال حاضر معماری محله تجریش دارای دو بافت سنتی و مدرن است. و نکته حائز اهمیت در این موضوع، غلبه بافت سنتی بر بافت مدرن و امروزی آن است! چرا که بسیاری از عمارت ها و کاخ های زیبایی چون سعدآباد که مجموعه ای بی نظیر از معماری ایرانی است، در این محله واقع شده و هیچ سبکی توان برابری و رقابت با آن را ندارد.

به همین خاطر هر شرکت دکوراسیون داخلی که قرار است در این محله کار طراحی، بازسازی و نوسازی نماید، باید در وهله نخست آگاهی لازم در مورد نوع معماری و بافت بیرونی را مد نظر قرارداده و با توجه به سلیقه صاحب خانه وارد کار طراحی و اجرایی شود.

هماهنگی عناصر یکی از مهمترین اقدامات یک شرکت دکوراسیون داخلی است. در واقع دکوراسیون داخلی یکی از هنرهای کاربردی در به کارگیری عناصر داخلی برای داشتن یک فضای زیبا و دلنشین است. و یک طراح دکوراسیون داخلی کسی است که با اصول طراحی دکوراسیون آشنایی کافی داشته و توانایی اجرا و چیدمان مطابق با فضا و سبک مورد نظر را داشته باشد.

عناصر مهم دکوراسیون داخلی تأثیر زیادی در اجرای بدون نقص آن خواهند داشت. هر کدام از این عناصر چنانچه بی اهمیت گرفته شوند، اجرای دکوراسیون به طور کامل انجام نخواهد شد. نور و روشنایی، رنگ، ایجاد تعادل، هارمونی اجزای دکوراسیون از جمله  عناصری هستند که باید در اجرای دکوراسیون در دستور کار قرار بگیرند.  

نکته دیگری که شرکت دکوراسیون داخلی رامسین در همه پروژه های اجرایی در اولویت کار خود قرار داده، توجه ویژه به نوع آب و هوای محله ای است که در آن اقدام به نوسازی یا بازسازی دکوراسیون می کند.

چرا که هر نوع مواد و مصالحی مناسب محله ای نیست. اگر در بعد وسیع تری این موضوع را بررسی کنیم باید گفت؛ مصالحی که در اجرای دکوراسیون در شمال کشور استفاده می شود نمی توان از آن مواد و مصالح در جنوب کشور استفاده کرد.

و چون تهران به لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای آب و هوای متغیر و مختلفی است و دمای هوای شمال شهر آن با جنوب شهر تفاوت زیادی دارد، پس یک شرکت دکوراسیون داخلی می بایست قبل از هر چیز میزان رطوبت و دمای محله را در نظر گرفته و بعد اقدام به کار اجرایی کند.

وقتی میزان رطوبت موجود در فضا سنجیده شد و از بابت رطوبت و نفوذ آب در بخش های خانه آسوده خاطر شدید، آن وقت مبادرت به کار اجرایی نمایید. در صورت نادیده گرفتن این موضوع ممکن است خسارت زیادی را به صاحب خانه تحمیل شود. مثلا برای حمام و دستشویی که از بیشترین میزان رطوبت در خانه برخوردار هستند، باید رطوبت موجود را رفع کرده و بعد اقدام به بازسازی و نوسازی کنید.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی رامسین لحظات زیبایی را برای هم وطنان عزیز آرزو می کند.

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسته مطلب :   بلاگ
  •   تاریخ انتشار :  2020/08/23

مطالب مرتبط