دکوراسیون خانه ۵۰متری | چیدمان دلباز و جذاب

دکوراسیون خانه ۵۰ متری

دکوراسیون خانه ۵۰ متری مشکلات و دغدغه خود را دارد. در چنین محیطی باید از وسایل بزرگ و جاگیر اجتناب کرد. مبلمان خود را نباید بزرگ و جاگیر انتخاب کرد، حتمآ باید متناسب با فضا مبل خود را خریداری کرد.

نصب باکس و جعبه های چوبی روی دیوار قسمت های مختلف خانه برای جلوگیری از بی نظمی المان مناسبی است، که برای فضا سازی در دکوراسیون داخلی خانه کوچک در نظر گرفته می شود. فرو رفتگی های داخل دیوار گزینه مناسبی برای آویز کردن لباس و یا کفش می باشد.

دکوراسیون خانه کوچک ۵۰ متری موضوع این مقاله میباشد، قصد داریم در ادامه با دکوراسیون پذیرایی خانه کوچک ۵۰ متری، بازسازی خانه کوچک ۵۰ متری، خانه کوچک دوبلکس ۵۰ متری و ….. بپردازیم.

دکوراسیون خانه ۵۰ متری مدرن

خانه کوچک ۵۰ متری دوبلکس

راه های زیادی برای بزرگ نشان دادن یک فضای کوچک و محدود وجود دارد. با شنیدن خانه دوبلکس ذهن ما به سمت خانه مجلل ۲۰۰ متری یا بزرگ تر می رود. ولی امروزه خانه های دوبلکس از نظر متراژ کاهش پیدا کرده اند و این طراحی به خانه های با فضای کوچک هم راه پیدا کرده است.

خانه دوبلکس خانه ای یک طبقه ای است که فضای داخلی از دو طبقه تشکیل شده است. که معمولا سالن، آشپزخانه و سرویس بهداشتی در طبقه پایین و اتاق در طبقه بالا با راه پله ای که در پذیرایی است امکان دسترسی به طبقه بالا را فراهم می کند. یکی از مزایای دوبلکس بودن خانه کوچک به طراح امکان بیشتری برای دیزاین داخلی می دهد.

دکوراسیون خانه ۵۰ متری دوبلکس

بازسازی خانه کوچک ۵۰ متری

بازسازی خانه های کوچک باعث افزایش کارایی خانه می شود. با افزایش قیمت خانه ها و با در نظر گرفتن بودجه فرد آپارتمان های کوچک طرفدار پیدا کرده است. گاهی اوقات طراحی و چیدمان نا مناسب فضا را از آن چیزی که هست، کوچک تر به نظر می رساند. برای خانه های کوچک می شود حتی ارتفاع را هم در نظر گرفت، یعنی طراحی از کف تا سقف خانه.

یکی از عوامل مهم در بازسازی خانه در نظر گرفتن نور کافی می باشد و باید عواملی را که جلوی ورود نور را می گیرد شناسایی کرد. بطور مثال: دیوارهای جداکننده که در اکثر خانه های ایرانی میبینیم. 

پس اولین گام برای بازسازی خراب کردن دیوارهای اضافی برای ایجاد پلان باز می باشد. عامل دیگری که در بازسازی تآثیر زیادی دارد رنگ دیوارها است. رنگ دیوارها در جا دار نشان دادن و دلبازی فضای داخلی بسیار حائز اهمیت است. پس باید از رنگ های سفید و یا رنگ های خیلی کم رنگ و روشن استفاده کرد.

برای بازسازی خانه باید به استفاده بهینه از فضای محدود و راحت بودن و دسترسی آسان به همه چیز توجه کرد.

دکوراسیون خانه ۵۰ متری بازسازی

پذیرایی خانه کوچک ۵۰ متری

سالن پذیرایی نقطه کانونی در دکوراسیون منزل محسوب می شود. استفاده از مبلمان آکریلیک یا شیشه ای در واقع به علت شفاف بودن، بهم ریختگی فضا را کاهش می دهد.

در خانه هایی با متراژ پایین پرده را از سقف آویزان کنید، تا بتوانید فضایی بزرگ تر داشته باشید. زمانی که پرده از سقف آویزان باشد، چشم بیننده به سمت بالا کشیده می شود و در نتیجه تصور ببیننده فضایی بزرگ تر می باشد.

زمانی که فضای نشیمن کوچک داریم باید به تمام عناصر توجه کرد و خلاقانه چیدمان خود را انجام داد. قفسه های دکوری دیواری بهترین گزینه برای دکورسیون خانه‌های کوچک هستند زیرا بدون اشغال فضای اضافی می‌توانند بسیار کاربردی باشند.

دکوراسیون خانه ۵۰ متری مدرن کف پارکت

کلام آخر…

در این نوشته با اصول چیدمان دکوراسیون خانه کوچک ۵۰ متری آشنا شدید و دکوراسیون پذیرایی خانه کوچک ۵۰ متری، بازسازی خانه کوچک ۵۰ متری، خانه کوچک دوبلکس ۵۰ متری و را برای شما بازگو کردیم. شما می توانید برای طراحی ویلا و منزل خود به سبک کلاسیک در سراسر کشور با مشاوران و متخصصین شرکت رامسین تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا