خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

دکوراسیون با هدف استفاده از تمامی فضاها| دکوراسیون داخلی شرکت رامسین

دکوراسیون با هدف استفاده از تمامی فضاها

فهرست مطالب

دکوراسیون با هدف استفاده از تمامی فضاها

دکوراسیون با هدف استفاده از تمامی فضاها موضوع این مقاله از رامسین می باشد. چیدمان و طراحی داخلی باعث هماهنگ سازی اجزای منزل برای زیبایی بیشتر و دلنشین شدن فضای خانه می شود. آشنایی با سبک های مختلف چیدمان داخلی به شما کمک می کند، دکور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

شرکت رامسین یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تمام مناطق تهران و شهرستان میباشد که آماده ارائه انواع خدمات در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون منزل، بازسازی و نوسازی خانه های قدیمی، مشاوره خرید وسایل منزل و انواع خدمات دیگر دکوراسیون میباشد.برای مشاوره رایگان و سفارش باماتماس بگیرید.

دکوراسیون با هدف استفاده از تمامی فضاها

طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک

طراحی و چیدمان خانه های کوچک استفاده از کل فضای موجود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این روزها بدلیل کوچک شدن فضا، همه به دنبال دکوراسیون داخلی هستند. که بتوانند فضا را بزرگ تر و دلبازتر جلوه بدهند. برای طراحی مناسب خانه های کوچک در انتخاب رنگ وسایل و چیدمان خانه هوشمندانه باید عمل کرد.

طراحی و چیدمان خانه های کوچک به سبک مدرن بسیار در میان افراد محبوب می باشد. زیرا برای دور کردن استرس و اضطراب  و شاد نمودن فضا هرچه بیشتر سادگی را در چیدمان راه بدهیم، موفق تر خواهیم بود. داشتن خانه های کوچک افراد را برای داشتن وسایل مورد نیاز محدود می کند. برای اینکه سالن نشیمن خانه کوچک خود را بزرگ تر نشان دهیم بهتر است از میز گرد، دیوار های آیینه کاری، صرفه نظر از مبلمان بزرگ و جاگیر، دکوراسیون خلوت و …. استفاده کنیم.

دکوراسیون با هدف استفاده از تمامی فضاها خانه کوچک

طراحی و استفاده از تمامی فضاها به سبک بوهو

طراحی و چیدمان خانه های کوچک به سبک بوهو برای افراد ساده پسند پیشنهاد مناسبی است. سبک بوهمین یا همان سبک بوهو برگرفته از زندگی افرادی که تصمیم گرفتند، به صورت غیر متعارف ولی با احترام به اصول هنجار شکنی کرده و خود را به نمایش بگذارد. این سبک الهام گرفته از کولی هایی که از بوهمیا (منطقه ای در کشور چک) به جای جای جهان مهاجرت کردند و این سبک را به تمام دنیا بردند.
سبک بوهو نوعی بازگشت به گذشته هنری و فرهنگی است. که همراه با خلاقیت فردی و بسیار متنوع می باشد، که هیچ قانون خاصی در دکوراسیون اش وجود ندارد. و یک استایل و سبک غیر متعارف از چیدمان وسایل خانه است. نام دیگر سبک بوهو دنیای طبیعت است، که به شدت این سبک از گل و گیاه استقبال می کند. این سبک هیچ قاعده ای برای رعایت رنگ ندارد. ولی بیشتر از رنگ های تند و شاد، طرح های شلوغ که احساس رهایی با خود به همراه دارد و رنگ های گرم و خاکستری در کنار رنگ های سرد خنثی به میزان کمتر استفاده می شود. البته نا گفته نماند، رنگ سفید رنگ کلیدی سبک بوهو است.

دکوراسیون با هدف استفاده از تمامی فضاها به سبک بوهو

طراحی و چیدمان به سبک مینیمال

یکی از معروف ترین سبک های دکوراسیون داخلی سبک مینیمال است. مینیمال به معنی حداقل می باشد ولی مینیمالیست ها به ساده بودن و ساده گرایی شهرت دارند. دکوراسیون که در عین سادگی زیبایی و استفاده از حداقلی ها کارایی خود را حفض کرده است. هدف اصلی این سبک استفاده از حداقل عناصر برای مبارزه با مصرف گرایی و تجمل گرایی است.

یکی از نکات مهم در طراحی سبک مینیمالیست نورپردازی و نحوه استفاده از حداکثر نور طبیعی در محیط است. گاهی اوقات حتی از پرده در این سبک استفاده نمی شود تا نور به راحتی به داخل بتابد. زیرا نور همراه با رنگ سفید باعث می شود، محیط بزرگ تر نشان دهد. 

دکوراسیون با هدف استفاده از تمامی فضاها مینیمال

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *