خدمات شرکت رامسین

دکوراسیون آشپزخانه مدرن؛

دکوراسیون آشپزخانه مدرن؛-وبسایت دکوراسیون رامسین

فهرست مطالب

آشپزخانه قلب تپنده هر خانه ای می باشد و تمامی ما دوست داریم آشپزخانه ای زیبا و چَشم نوازی در اختیار خود داشته باشیم. بنابر این دلیل می باشد که برخی از افراد به فنگ شویی در آشپزخانه مراجعه می کنند. برای خانه های با متراژ کم طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک و نقلی و چیدمان آن می تواند بر روی حال و احوال ساکنان خانه اثرات چَشم گیری برجای گذارد. حتماً که برای خانه هایی با متراژ بزرگ تر به همراه آشپزخانه هایی بزرگ تر این اثرات بیشتر و بهتر خواهد گردید. در این روزها تعداد بسیاری از مردم دکوراسیون های مدرن با رنگ هایی گرم و انرژی بخش را بیشتر مورد پسند قرار می دهند. به حالتی که آشپزخانه ای نظر آن ها را جلب می نماید که به گونه ای خاص و منحصر به فرد باشد. اگر که شما یک طراح داخلی می باشید و به دنبال ایده های الهام بخش هستید یا اگر که تصمیم گرفته اید آشپزخانه خود را با کمی تغییر به روز و مدرن نمایید، با ما در این مطلب از خود در «رامسین» همراه بشوید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن؛-وبسایت دکوراسیون رامسین

آشپزخانه ای مدرن با کفپوش چوب سخت؛

جلوه ی مدرن این نوع از آشپزخانه ها با رنگ سفید کابینت ها و لوازم آشپزخانه ی استیل کامل می شود. شما می توانید با استفاده از صندلی های پیشخوان در ناحیه ی غذا خوری جزیره آشپزخانه نمای آن را چَشم گیر تر نمایید‌.

آشپزخانه ای به همراه تم خنثی و با کابینت های چوبی؛

شما می توانید با افزودن تنها چند پنجره محیط آشپزخانه خود را زیبا تر نمایید. به حالتی که بر میزان نور پردازی این محیط بی افزایید. حال آن که کابینت ها را می توانید از جنس چوب انتخاب بنمایید. ولی شما می توانید در این حالت سبک و سیاق آشپزخانه خود را در حالت اصیل خود حفظ بنمایید.

آشپزخانه ای مدرن به همراه تم خنثی و دیوارهای چوبی؛

در این نوع از دکوراسیون آشپزخانه مدرن شما می توانید رنگ دیوار را در رنگ سفید خلاصه بنمایید. حال با انتخاب جزیره به رنگ سفید به همراه طبقات دیواری و کابینت های هم رنگ آن، به هیچ عنوان برای وسیله های خود جا کم نمی آورید. بهتر است اجاق گاز خود را به رنگ قرمز انتخاب نموده و از یک لامپ آویز در راستای آراستن محیط آشپزخانه خود استفاده بنمایید. البته شما می توانید دیوارها را چوبی نموده و گیرایی خاصی را به این محیط ببخشید.

آشپزخانه ای با سطح هایی مدرن؛

طراحی کابینت هایی به رنگ سفید و کفپوش بتنی صیقلی و سفید دوغی منجر به دلپذیر تر شدن هرچه بیشتر فضای آشپزخانه خواهد شد. حال شما می توانید در این حالت از یک میز ناهارخوری با صندلی هایی به رنگ سفید استفاده کنید. قطعاً که به این هنگام آشپزخانه پیش از گذشته خود را نشان خواهد داد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن؛-وبسایت دکوراسیون رامسین

آشپزخانه ای با ظاهری ساده و دلربا؛

کابینت هایی به رنگ سفید ساده در ترکیب با جزیره ای از جنس چوب و کف بتنی می تواند جلوه ای صاف و صیقلی به فضای آشپزخانه ببخشد. البته شما می توانید در این حالت جنس میز ناهارخوری خود را از جنس چوب انتخاب نموده و اطراف آن را با استفاده از صندلی‌ های ساده و شیک بی آرایید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن روشن و جادار؛

در آشپزخانه ی سفید و روشن شما می توانید یک فضایی مختص ناهارخوری در نظر بگیرید. در این فضا از یک جزیره دو قلو استفاده بنمایید. در این هنگام است که تمامی وسیله های شما به لطف جزیره دو قلو جلوی چَشم سایرین نخواهد بود. شما می توانید در این روش دکوراسیون مدرن لوازمی همانند؛ گاز، یخچال، سرد کن نوشیدنی را هم به حالت توکار تعبیه بنمایید.

آشپزخانه ای مدرن با روکابینتی کوارتز و کف پوش چوبی به حالت منحنی؛

دکوراسیون آشپزخانه این قسمت می تواند از جنس چوب گیلاس آراسته شود، حال شما می توانید در این حالت الگویی منحنی دار در نظر بگیرید. به این شکل فرم شعاعی ساختمان بیشتر هماهنگ خواهد شد. ایجاد این هماهنگی می تواند یک ظریف کاری در طراحی سبک مدرن آشپزخانه جلب توجه بنماید. بهره گیری از رو کابینتی های کوارتز شکوه و جلال دیوار صنعتی یا دیوار بتنی که امکان دارد در محیط آشپزخانه وجود داشته باشد را خنثی بنماید. شما می توانید در این حالت جزیره آشپزخانه را با پایه هایی تو رفته انتخاب بنمایید و به این شکل در راستای باز تر دیده شدن محیط اطراف کمک کنید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن؛-وبسایت دکوراسیون رامسین

آشپزخانه ای به رنگ سفید با پلان باز به همراه کابینت های چوبی؛

شما در این حالت می توانید از کوچک ترین فضا به جهت قرار دادن وسیله های خود چون قرار دادن میز ناهارخوری استفاده بنمایید. دیوارهای خود را به رنگ خاکستری انتخاب نموده و کابینت ها را با رنگ آن هماهنگ بنمایید.

آشپزخانه ای به همراه سقف کاذب و لامپ هایی کروی شکل؛

شما می توانید در قسمت بالایی جزیره خود از لامپ هایی کروی حالت استفاده بنمایید. رویه ی جزیره خود را در حالت مرمری انتخاب بنمایید. زیرا در این حالت بیشتر و بهتر به چَشم خواهد آمد. دیوارهای طرح جناغی در کناره ی کابینت هایی به رنگ سفید و طرحی ساده. البته در این روش استفاده از سقفی کاذب به رنگ خاکستری می تواند جلوه ی آشپزخانه شما را بیشتر بنماید.

آشپزخانه ای بزرگ همراه با جزیره بزرگ و لوازم استیل؛

در این روش توصیه می کنیم از نور پردازی طبیعی استفاده بنمایید. چرا که فضایی روشن تر و بهتر برای شما فراهم خواهد ساخت. رو کابینتی های سفید و صیقلی نور را به خوبی در محیط اطراف بازتاب خواهد کرد. در این روش می توانید امتداد جزیره را به میز ناهارخوری ختم کنید و از صندلی های ساده و پیشخوان بهره گیرید. لوازم آشپزخانه را از جنس استیل انتخاب نموده و آن ها را به گونه توکار تعبیه بنمایید. از چندین وسیله کوچک در گوشه و کنار آشپزخانه خود استفاده بنمایید و سلیقه شخصی خود را به رخ بکشید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *