خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

تغییر طراحی داخلی با کفپوش اپوکسی!

WhatsApp Image 2020-06-12 at 10.33.45

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون داخلی رامسین: کفپوش اپوکسی سالهاست که در مکان های مختلف و پارکینگ ها گرفته تا بیمارستان ها و انبارها استفاده می شود. امروز ، این پوشش بتونی با دوام در اکثر خانه های لوکس و در سرتاسر دنیا دیده می شود!

مهم نیست که یک خانه از طراحی دکوراسیون داخلی مدرن یا سنتی برخوردار باشد ، کفهای اپوکسی همه کاره، می توانند هر نوع طراحی را برای تحقق رویای صاحب خانه برآورده سازند.

واقعا چگونه کفپوش اپوکسی دنیای طراحی داخلی را تغییر می دهد؟ به ادامه مطلب توجه دهید تا بیشتر توضیح دهیم!

کفپوش سه بعدی اپوکسی

کفپوش اپوکسی مقدار نامحدودی از الگوی ، رنگ ، بافت و گزینه های پایان را ارائه می دهد. این امر در هنگام طراحی آنها انعطاف پذیری کاملی را به طراحان داخلی ارائه می دهد. از آنجا که کفپوش اپوکسی انعطاف پذیر است ، امکانات آنها خیلی زیاد است. طرح ها می توانند به شدت متفاوت باشند ، مانند رنگ های جامد ، اشکال هندسی و حتی گزینه های سه بعدی!

با نصب یک گرافیک بر روی پرایمر اپوکسی و سپس با پوشش ضخیم ، اپوکسی روشن ، می توان کفهای شگفت انگیز سه بعدی ایجاد کرد! اپوکسی فلزی یکی دیگر از گزینه های منحصر به فرد طراحی است که الگوهای رنگی و روان را در خود جلب می کند. همچنین می توان از آن برای تقلید صحنه هایی از طبیعت نیز استفاده کرد.

با توضیح امکانات اپوکسی، از آن می توان در طراحی اتاق ناهار خوری ، اتاق نشیمن ، زیرزمین یا هر اتاق دیگر شما ترکیب کرد. انعطاف پذیری این پوشش مکانات زیادی را برای طراحی داخلی ایجاد می کند که کمتر کف پوش دیگری می تواند ارائه کند.

کفپوش سه بعدی اپوکسی برای اتاق نشیمن

کفپوش اپوکسی ضمن ارائه یک ظاهر امروزی ، برای افرادی که دوست دارند در دکوراسیون داخلی خود امکاناتی را فراهم کنند بهترین پیشنهاد است.

از این کفپوش های مدرن و شیک نه تنها می توان برای ظاهر طبقات سنتی استفاده کرد بلکه می توانند رنگ ها و الگوهای پر جنب و جوشی را به هر اتاق ارائه دهند. به این ترتیب صاحبان خانه می توانند استعداد خود را به فضای خانه بیفزایند! آنها دوام بیشتری دارند و به نگهداری کمتر از کفپوش سنتی نیاز دارند.

هر فضایی را روشن می کند

خصوصیات بازتاب اپوکسی روش دیگری برای تغییر طراحی داخلی است. این طبقات فوراً هر اتاق را روشن تر می کنند و فضا را بزرگتر نشان می دهند. گذشته از اینکه برای روشن تر کردن محیط، مورد استفاده قرار می گیرد ، این کیفیت می تواند با ایجاد طرح های داخلی که از نور طبیعی بیشتری استفاده می کنند در صرفه جویی انرژی نیز کمک کنند.

کفپوش اپوکسی رنگارنگ

جدا از الگوها و بافتهای موجود در کفپوش اپوکسی، از رنگهای مختلفی برخوردار است. اپوکسی را می توان در هر رنگی که تمایل دارید ، استفاده کید ، از جمله رنگ های خنثی ، تکمیل های فلزی و رنگ های پر جنب و جوش.

مهم نیست که به دنبال ایجاد ترکیبات با کنتراست بالا ، پاستیل ، رنگهای اشباع یا حتی یک کفپوش سفید خالص هستید ، کفپوش اپوکسی می تواند این نیازها را برآورده کند. این طیف عظیم رنگ ، دنیای طراحی داخلی را به شدت تحت تأثیر خود قرار داده است.


از زمانی که کفپوش اپوکسی قدم به دنیای طراحی داخلی گذاشت، یک تغییر دهنده عالی بوده است. این کفپوش با افزایش انعطاف پذیری ، ظاهر منحصر به فرد، کیفیت درخشان و ترکیب رنگ های بی پایان ، توانسته نیازهای هر طراح داخلی را برآورده کند.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *