خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

تغییر دکوراسیون منزل با کمترین هزینه!

WhatsApp Image 2020-07-04 at 06.59.30 (4)

فهرست مطالب

دکوراسیون داخلی رامسین: افزودن یک سبک جدید به خانه یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که می توان انجام داد. اما در این بحران اقتصادی هر گونه تغییر و تحولی در دکوراسیون داخلی منزل می تواند هزینه سنگینی روی دست ما بگذارد!

با این وجود نباید ناامید شد. بلکه به راهکارهایی بیندیشیم که با کمترین هزینه ممکن به یک فضای ایده آل برسیم. شاید از خود بپرسید در این عصری که در پاسخ هر سلامی باید پولی پرداخت کرد. چه راهی وجود دارد که بتوان بدون هزینه، تغییری اساسی در زندگی خود به وجود آوریم.

 ما در این مطلب راهکارهایی به شما ارائه خواهیم داد باشیم  که بتوانید از طریق آنها بدون اینکه هزینه زیادی را خرج کنید ، در زیبا سازی خانه و دکوراسیون خود تحولی اساسی ایجاد کنید. 

به خانه بهم ریخته خود نظم ببخشید!

در قدم نخست خانه را از شلختگی به درآورید.  و اگر دکوراسیون داخلی نظم خاصی ندارد، پیشنهاد می شود حتما به اصلاح چیدمان بپردازید. توجه داشته باشید که دیگر وقت آن رسیده است که وسایل غیر ضروری را دور بریزید. ممکن است نصف وسایل خانه اضافی باشد و شما بی دلیل آنها را نگه داشته اید و همین موضوع زندگی شما را بهم ریخته است.

گاهی لازم است که از کارهای هنری و غریزی کودک خود بهره بگیرید. قاب های ساده بخرید و کارهای هنری کودک خود را به نمایش بگذارید. فراموش نکنید که شما هر چه قدر متفاوت فکر کنید و آنها را به نمایش بگذارید به خودی خود طراح یک سبک شده اید! کما اینکه وقتی فضای خانه را از وسایل اضافه کم کنید، فضای شما بزرگتر به نظر می رسد.

نکات تزئینی در مورد شومینه:

اگر شما در مورد چیدمان خانه خوب فکر کنید و الهاماتی را دریافت کنید بهترین طراح منزل خودتان می شوید. و لازم نیست هر فصل و یا هر سال با یک طراح داخلی قرارداد ببندید تغییری در دکوراسیون داخلی ایجاد کنید.

کاری که متخصصان حرفه ای در زمینه طراحی دکوراسیون انجام می دهند همین است. یعنی آنها در چیدمان منزل دقت بیشتری به خرج می دهند و هر چیزی را سر جای خودشان می گذارند. امروزه با وجود شبکه های اجتماعی و سایت ها و خبرگزاریها به راحتی می توانیم الهامات زیادی برای دکوراسیون داخلی خود بگیریم.

طراحی دیوار با رنگ آمیزی:

پیشنهاد می کنیم رنگ دیوارها را تغییر دهید. حتما لازم نیست که با پیمانکار یا شرکت خاصی در این خصوص قرارداد ببندید. کافی است آستین را بالا بزنید و همت بگمارید. ممکن است رنگ آمیزی دیوارها هزینه ای برای شما در پی داشته باشد. ولی مهمترین کاری که در یک فضا اتفاق می افتد تغییر در رنگ دیوارها خواهد بود.

از رنگ های مختلف استفاده کنید. این موضوع باعث می شود اتاق شما از یک حالت عادی به یک حالت فوق العاده به نظر برسد.

برای خیلی از افراد تزئین و دیزاین یک شغل محسوب می شود. مثلا شرکت های طراحی دکوراسیون یا آرشیتکت ها  شغل و کار آنها، تزئین است. ولی برای هریک از ما که دوست داریم فقط فضای داخلی منزل را تغییر دهیم کافی است کمی سلیقه به خرج دهیم و این قضیه جنبه سرگرمی و تفریح خواهد داشت.

از سرگرمی ها ، علاقه ها و ایده های ابتکاری خود برای سبک دادن به خانه خود استفاده کنید. گلدان مخصوص دکوراسیون ، لامپ دکوراسیون ، بالش های تزئینی ، هنر و صنایع دستی کودک خود ، نقاشی هنری از فروشگاه محلی و غیره را از نوارهای قرمز بچه خود برای اتصال پرده ها استفاده کنید.

به این نکات توجه کنید: رنگ های روشن برای تابستان ، برای زمستان از رنگ های تیره تر و غنی استفاده کنید ، در این صورت می توانید پارچه پرده ، بالش ، فرش و غیره را تغییر دهید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *