خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

تغییر دکوراسیون ساده و ارزان| تغییر دکوراسیون با ایده های جذاب و کاربردی

تغییر دکوراسیون ساده و ارزان

فهرست مطالب

تغییر دکوراسیون ساده و ارزان

تغییر دکوراسیون ساده و ارزان موضوع این مقاله از رامسین می باشد. آیا از دکوراسیون قدیمی خانه خود خسته شده اید؟ شاید شما می خواهید یک اتاق را زیبا کنید اما نمی توانید یک دکوراسیون کامل را بپردازید؟ اگر چنین است، وقت آن رسیده که از طریق دکوراسیون ارزان اتاق خلاقیت به خرج دهید. بسیاری از ما می خواهیم خانه خود را دکور کنیم . اما، فکر این که هزینه زیادی را صرف آن کنید می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. در اینجا چند ایده ساده و مقرون به صرفه برای دکوراسیون خانه برای تغییر فضای شما آورده شده است. قبل از اینکه نگران این باشید که چه چیزی می توانید و چه چیزی نمی توانید خریداری کنید. در نظر داشته باشید که به چه چیزهای نیاز دارید.

تغییر دکوراسیون ساده و ارزان

ارزانترین کفپوس برای دکوراسیون منزل چیست؟

موزائیک ارزان ترین کف پوشی است که میتوانید برای پوشش کف منزل از آن استفاده کنید. موزائیک در هر چه زیباتر شدن یک فضا می تواند نقش قابل توجهی را ایفا کند. خیلی ها معتقد هستند که موزائیک نوع ارزش گذاردن به فضا است. و البته از این موضوع نباید غافل شد که موزائیک در تمزی محیط نیز نقش آفرینی می کند. برخی معتقد هستند اﯾن ھنر باستانی است و در طول زمان ھمواره در حال کشف مجدد بوده است تا به شکل ظاهری الان رسیده است. تا جایی که می‌توانید از هزینه‌های اضافی بکاهید. یعنی هزینه و وقتتان را صرف نیازهای اصلی‌تان بکنید.

تغییر دکوراسیون ساده و ارزان سالن پذیرایی کاشی

طراحی دکوراسیون یک حمام ساده و ارزان

در مرحله اول به رنگ سرامیک ھا و دﯾوارھای حمام توجه کنیم. به این طریق که کف حمام را با سنگ روشنی پوشش دھید. نوع اﯾن سنگ و مقاومت آن برای حمام که رطوبت زیادی دارد بسیار مهم است و انتخاب رنگ آن طبق نظر کارشناسان حوزه طراحی و معماری دکوراسیون بهتر است سفید، طوسی روشن یا  کرم باشد. همچنین می توانید جھت بھداشت بهتر فضا،  دﯾوارھای آن را نیز تا نیمه با کاشی ﯾا سرامیک پوشانیده و باقی آن را تا سقف از یک رنگ قابل شست وشو رنگ آمیزی کنید.

سپس در قدم بعدی روشوﯾی ساده با رنگ روشن انتخاب کرده و در قسمت بالای آن ﯾک آﯾنه آویزان کنید. بهتر است جلوی آﯾنه ﯾک تکه شیشه مستطیل شکل برای قرار دادن مسواک، خمیردندان و ساﯾر وساﯾل بگذارید.

تغییر دکوراسیون ساده و ارزان سرویس بهداشتی

انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب

کابینت هایگلاس بهتر است یا کابینت ام دی اف؟ قیمت کابینت هایگلاس و ام دی اف چقدر است؟ کابینت ام دی اف و هایگلاس دو نمونه از رایج‌ترین کابینت‌های مورداستفاده در ساختمان هستند. اما این سؤال همیشه وجود دارد که کدام‌یک بهتر است؟ برای آشپزخانه خود از کابینت mdf استفاده کنیم یا هایگلاس؟

کابینت های mdf قیمت مناسب‌تر و موارد استفاده بیشتری نسبت به هایگلاس دارند. درحالی‌ که کابینت هایگلاس امروزی‌تر است و زیبایی بیشتری دارد. کابینت هایگلاس به دلیل مدرن‌تر بودن، زیبایی، مقاومت و دوام از کابینت‌های ام دی اف گران‌تر است. کابینت‌های های گلاس لکه پذیری و خش‌پذیری بیشتری نسبت به کابینت‌های ام دی اف دارند که در هنگام انتخاب باید به این نکته توجه شود.

تغییر دکوراسیون ساده و ارزان آشپزخانه

تاثیر پرده در دکوراسیون ساده

هنگام انتخاب و تصمیم خرید پرده ها ، نکته مهمی که می بایست به آن توجه کنید این است که چه رنگی متناسب با دکوراسیون داخلی منزل شماست و باید دارای چه ویژگی هایی باشد. مثلا بعضی از افراد دوست دارند که در وسط پرده شکاف داشته باشد. برخی یک پارچه بزرگ را ترجیح می دهند که به موازات درب یا پنجره کشیده شود. طراحی و نوع پرده های تزئینی از اهمیت مهمی برخوردار است.

نکته بعدی که باید در نظر بگیرید رنگ پرده است. بسیاری از افراد رنگهای روشن را ترجیح می دهند. زیرا سایزهای بزرگ پرده در سایه های تیره بیش از حد ناخوشایند است. برخی مشکلات در انتخاب یک رنگ روشن وجود دارد.

تغییر دکوراسیون ساده و ارزان پرده

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *