خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

به کابینتهای آشپزخانه، ظاهری جدید ببخشیم!

طراحی آشپزخانه

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون رامسین: نوسازی و بهسازی دوباره کابینت های آشپزخانه می تواند گزینه ای مقرون به صرفه تر و آسان تر برای استفاده مجدد از آنها باشد. کما اینکه با توجه به قیمت های سرسام آوری که الان موجود است برای بسیاری از خانواده ها بهترین راه حل تعمیر و نوسازی آشپزخانه است.

اگر کابینت های شما تازه شروع به فرسوده شدن کرده اند و صدمات واقعی را متحمل نشده اند ، ممکن است بهسازی و نوسازی طراحی داخلی بهترین راه حل در شرایط کنونی است.

اولین قدم برای نوسازی کابینت های آشپزخانه ، خارج کردن آنها از لولا است. ممکن است این جداسازی خیلی راحت به نظر برسد اما فراموش نکنید اگر به درستی پیچ و مهره های آن باز نشود و یا در حین جدا کردن صدمه ای به لولاها بخورد کار شما را پیچیده می کند. پس در این بخش نهایت دقت را به خرج بدهید.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که ممکن است به طور تصادفی و ناخواسته صدمه هایی به قسمتهای دیگر کابینت وارد کنید.

بعد از اینکه دربها را پایین آورده اید، وقت آن است که آنها را سنباده بزنید. ترجیحا با کاغذ سنباده ای ریز انجام شود تا صاف ترین نتایج ممکن انجام شود ، اما اگر چندین لایه رنگ از قبل روی کابینت ها دارید ، ممکن است لازم باشد با درجه بالاتر بروید. به دلیل احتمال ابتلا به تراشه های چوبی در دهان یا چشم خود ، حتماً در این قسمت از عینک ایمنی و ماسک استفاده کنید.

پس از سنباده زدن ، مرحله بعدی در نوسازی کابینت آشپزخانه ، رنگ آمیزی آنها است. بسته به سلیقه خود می توانید از فینیشر یا رنگ استفاده کنید.

اگر از رنگ استفاده می کنید حتماً از رنگهای روغنی استفاده کنید ، زیرا رنگهای روغنی هم زود خشک می شوند و هم اینکه در مقابل رطوبت، دوام بیشتری دارند.

بعد از اینکه تمام موارد فوق را انجام دادید و درهای کابینت را به جایی که متعلق به آنها است آویزان کرده اید ، فرآیند نوسازی به اتمام رسیده است. حالا بعد از اتمام کار متوجه شده اید که چندان هزینه ای روی دست شما نگذاشته است و با موفقیت تمام کار را تمام کرده اید. در حالی که هم ظاهر آشپزخانه را تغییر داده اید و هم هزینه ای زیادی را نیز پس اندازه کرده اید.

فراموش نکنید تعویض کابینت ها می تواند بسیار گران قیمت باشد. ولی نوسازی دوباره کابینت آشپزخانه یک گزینه بسیار مقرون به صرفه تر است.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *