خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

بازسازی آشپزخانه | ۵ ایده موثر برای نوسازی آشپزخانه

بازسازی-آشپزخانه-با-5-ایده-موثر

فهرست مطالب

بازسازی آشپزخانه موضوعی است که دیر یا زود فکر هر خانمی را درگیر خود میکند؟ اگر آشپزخانه شما قدیمی به نظر می رسد ، آن را با ایده هایی و بدون صرف مقدار زیادی تغییر دهید.

 

 

ایده های درخشان ترمیم نتایج خوبی را برای پروژه خانه شما به ارمغان می آورد.

ما در این زمینه پیشنهاداتی را آماده کرده ایم که در ادامه با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

 

 

بازسازی آشپزخانه با 5 ایده موثر

 

 

 

کابینت آشپزخانه را رنگ کنید

 

بازسازی آشپزخانه ، نقاشی کابینت های آشپزخانه شما باعث احیای کل آشپزخانه می شود. این یکی از ارزان ترین و آسان ترین ایده های ترمیم آشپزخانه است. از آخرین رنگهای موجود برای رنگ آمیزی آن با شرایط پس زمینه کرم استفاده کنید. قبل از مراجعه به رنگ ، مواد کابینت را بررسی کنید زیرا رنگ ها و آغازگرها برای مواد مختلف متفاوت است.

اگر می خواهید جلوی یخچال خود را بسازید ، ساده بودن پوشش آن را با کاغذ دیواری رنگارنگ امتحان کنید. برای رفتن به یک راه حل دائمی ، یک قوطی رنگ اسپری ممکن است به شما کمک کند.

 

طراحی روشنایی آشپزخانه

 

روشنایی آشپزخانه نقش مهمی در سبک سازی آن دارد. شما می توانید از چراغهای روشنایی در محل کار خودداری کنید. روشنایی سربار در فضای ناهار خوری محیط را برجسته می کند.

نورپردازی خسته کننده این روزها خبری از مد نیست. می توانید نورپردازی خاصی را که در زیر واحدها یا قفسه ها قرار داده شده است نصب کنید. آنها به شکل نوارهای LED می آیند. برای تقویت تاثیر بصری ، دو یا سه روشنایی آویز اضافه کنید.

 

سخت افزار کابینت آشپزخانه لوکس

 

بازسازی آشپزخانه ، کمی تغییر در لوازم جانبی و سخت افزار می تواند ظاهر آشپزخانه را به کلی تغییر دهد. سعی کنید به دنبال لوازم جانبی مسی یا طلا باشید تا جلوه ای از لوکس بودن را به شما ارائه دهد. سخت افزار برنجی لاکی برای دستگیره ها و دستگیره ها باعث ایجاد لرزش های مثبتی می شود. گزینه های طلایی و برنجی نیز برای انتخاب وجود دارند. اگر آشپزخانه شما خوب است ، کافیست دستگیره ها را به قسمت های چرمی و برنجی تعویض کنید.

 

کفپوش آشپزخانه را به روز کنید

 

اگر کفپوش آشپزخانه شما ظاهری کسل کننده نشان می دهد، با یک مورد جدید به روز شوید. برای کاهش هزینه ، به جای آنکه قدیمی را به طور کامل از بین ببرید ، مورد جدید را در بالای صفحه قرار دهید. برش دیوار به دیوار گران است ، به همین دلیل ، می توانید به آن اجازه دهید که در زیر تخته سنگها اجرا شود.

 

بازنگری در ذخیره سازی

 

به کمد آشپزخانه بنگرید و چیزهایی را که اکنون به آن نیاز ندارید ، کنار بگذارید. وسایل ذخیره سازی آشپزخانه را ترتیب دهید تا در صورت لزوم سریع آن را بگیرید. اکنون می توانید در مورد راه حل های ذخیره سازی آشپزخانه تجدید نظر کنید چرا که ممکن است هزینه بیشتری برای شما نداشته باشد.

 

انواع خدمات شرکت معماری و دکوراسیون رامسین شامل: بازسازی منزل، دکوراسیون منزل، ساخت ویلا ،طراحی ویلا، دکوراسیون اداری، و کلیه کارهای مربوط به ساختمان می باشد.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *