خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

ایده های طراحی داخلی برای دفاتر اداری کوچک

WhatsApp Image 2020-06-21 at 13.33.56 (2)

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون رامسین: خیلی از افراد در ابتدای شروع کار خود با یک دفتر کوچک شروع می کنند. به همین خاطر این مطلب برای افرادی مفید است که یک دفتر کوچک دارند.

باید توجه کرد که هنگام طراحی دکوراسیون اداری یک فضای کوچک که قرار است محل کار ما باشد و از طریق آن بتوانیم منبع درآمدی داشته باشیم ، به موارد زیادی باید توجه کنیم. یکی از این موارد فضای کف است که باید حداکثر استفاده از این فضا را داشته باشیم. نکته دیگری که برای یک محل کوچک از اهمیت زیادی برخوردار است استفاده از روشنایی و نورپردازی صحیح است. عدم نور کافی برای دفتر کاری که فضای کمی دارد بیش از پیش محیط را کوچکتر می کند.

دیوارهای فضای اداری کوچک باید به رنگ خنثی باشد زیرا باعث می شود فضای اداری بزرگتر به نظر برسد. رنگ خنثی می تواند فضای اداری کوچک را باز کند. شما می توانید رنگ روشن را انتخاب کنید و آن را تزئین نمایید.  رنگ های تیره تمایل به بسته شدن در منطقه دارند و باعث می شوند فضا کوچک به نظر برسد. رنگ بژ روشن  نیز یکی از این گزینه ها است. از دیگر رنگهای پیشنهادی که می توانید با آنها دیوار را رنگ کنید لیمو و برنزه و حتی سفید است. برای انتخاب یک رنگ می توانید از چرخ رنگ استفاده کنید.

در مبلمان اداری میز کار و صندلی مهمترین وسایل محسوب می شوند. میز و صندلیهای اداری در هنگام مطابقت با محل کار، جلوه خوبی ایجاد می کنند. هنگامی که صندلی و میزهای خود را با هم هماهنگ کرده اید فضای بزرگتری ایجاد می کند و اگر ناسازگار باشد به نظر می رسد در هم ریخته و فضای آن کوچکتر به نظر برسد.

میز باید به گونه ای باشد که فضای ذخیره سازی و حداکثر فضای کف را نیز فراهم کند. میز کوچک با فضای کوچک ، میزهای بلند با قفسه و فضای مناسب برای نگهداری وسایل اداری ایده آل است. این موضوع کمک می کند تا فضای کمتری را اشغال کنید.

میزهای گوشه ای مخصوص طراحی های داخلی فضای اداری بسیار کاربردی است به خصوص که فضای کف مورد استفاده را در حین فراهم کردن قابلیت استفاده از میزهای سنتی به حداقل می رساند. تجهیزات مورد نیاز در مطب می توانند در قسمت بالای میز و زیر میز ذخیره شوند.

نکته دوم نورپردازی است که این موضوع نیز خیلی اهمیت دارد. مطالعات علمی نشان می دهد که نورپردازی باعث بهبود فضای کسب و کار می شود ، در حالی که تابش ملایم می تواند کار را کند و محیطی تنبل ایجاد کند. در فضای کوچک نیز روشنایی بسیار مهم است زیرا این امر بر عملکرد کارمندان تأثیر می گذارد. نورپردازی طبیعی در واقع بهترین است و باعث می شود فضا بزرگتر به نظر برسد.

البته این موضوع را فراموش نکنید که نور نباید مستقیماً روی چهره کارمندان و صفحه های رایانه ای بیفتد. برای روشنایی دفتر می توان از نورپردازی سقف کوچک ، لوسترهای سبک تجاری استفاده کرد.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *