خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

ایجاد حس طراوت و شادابی در فضای خانه!

۱٫۴۳۵

فهرست مطالب

دکوراسیون داخلی رامسین: هر یک از ما زمانی که به طبیعت می رویم بابت حس طراوت و شادابی این فضا به خودی خود در روحیه تاثیر می گذارد.

یکی از بزرگترین آرزوهای هر فردی ساختن محیطی سر سبز است. شاید به همین خاطر است که همه ما در طول زندگی تلاش می کنیم یک خانه باغ یا ویلا در یک منطقه خوش آب و هوا داشته باشیم و به قول شعراء دمی را در آن بیاساییم و فارغ از هیاهوی دنیا تجدﯾد قوا کنیم.

زندگی امروز با خیابان ھای شلوغ، کوچه ھای پر سرو صدا، ساختمان ھای سر به فلک کشیده، ھوایی آلوده و تیره زندگی را برای هر یک از ما ناخوشایند کرده است.

در همین تهران و خیلی از شهرهای دیگر وضع زندگی مردم با وجود همه مشکلاتی که در آن عصر بود، لذت بخش بود.

هر خانه حیاط بزرگی داشت و حوضچه ای که دور تا دور آن را گل های زیبا آراسته بود. خیلی از شب ها خانواده کنار حوضچه گلیم پهن می کردند و و تا پاسی از شب به گپ و گفت و گو می پرداختند و از کنار هم بودن لذت می بردند.

اما شرایط زندگی الان طوری شده است که اعضای خانواده با وجود اینکه در یک خانه صد متری زندگی می کنند اتفاق بیفتد ماهها دور هم نشینند.

به نظر شما مشکل کجاست؟ آیا ما فرهنگ همدلی و حمیت را از دست داده ایم؟ آیا روحیه دوست داشتن که بر زندگی خانواده های ایرانی حاکم بود رخت بسته است؟

از نظر دکوراتورها این چنین نیست. تاکید آنها بر اجرای درست دکوراسیون داخلی است و معتقد هستند اگر فضای زندگی سرد و بی روح است و اعضای آن از هم دور هستند به خاطر این است که توجهی به دکوراسیون منزل و استفاده از رنگ های گرم که می تواند حس صمیمت را در خانواده حاکم کنند، ندارند.

ھنر زﯾبای دکوراسیون داخلی و چیدمان داخلی است که تواناﯾی اﯾجاد فضاﯾی زﯾبا و گرم را به وجود می آورد و در روحیه هر یک از افراد خانواده تاثیر شگفتی می گذارد.

دکوراسیون داخلی را هم می توان شبیه یک طبیعت ناب در آورد و هم فضایی ایجاد کرد که دوباره روح مهر و علاقه  همخونی در خانواده به جریان بیفتد.

ممکن است برخی از ما با شنیدن دکوراسیون داخلی، یاد هزینه و بازسازی و .. بیفتند. ولی این ذهنیت درست نیست. چرا که معنای عام دکوراسیون داخلی به این معنی است که شما در هر شرایطی و با هر بودجه ای که می توانید یک زندگی ایده آل بسازید!

ممکن است بپرسید چگونه؟

شما با تهیه یک قلم مو و یک قوطی رنگ که هزینه خیلی کمی روی دست شما می گذارد به راحتی می توانید فضای دکوراسیون داخلی خود را متحول کنید.

فراموش نکنید که دکوراسیون داخلی متلق به قشر ثروتمند جامعه نیست. خالق همه هنرها قشر فقیر جامعه بوده است. و این قشر همیشه و در هر مقطعی نبوغ بزرگی را به جهان معرفی کرده اند.

پس هیچ وقت و در هیچ شرایطی هنر را منحصر به زندگی سرمایه داران ندانیم. کاری که آنها می کنند این است که از هنر فقیران جامعه به نحو احسند استفاده می کنند.

و گرنه شما کدام اجتماع را مشاهده کرده اید که طبقه بورژوای آن در هنر تاثیری داشته باشد.

پس از همین الان دکوراسیون خود را تغییر دهید. و یقین داشته باشید که شما با اندک سرمایه ای که دارید می توانید سبکی جدیدی را خلق کنید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *