خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

طراحی دکوراسیون آشپزخانه با ایده ها و عکس های جدید

دکوراسیون آشپزخانه

فهرست مطالب

دکوراسیون رامسین: طرح اتاق غذاخوری براساس شکل و اندازه میز نهارخوری تعیین می شود اتاق غذاخوری انعطاف پذیری زیادی دارد چنانچه در گذشته یک اتاق غذاخوری رسمی محلی خاص را در پلان اشغال می کرد اما امروزه این اتاق به دامنه ای از مفاهیم معطوف شده و با سبک های مختلف زندگی انطباق یافته است. اتاق غذاخوری ممکن است ادامه آشپزخانه، حوزه ای درون یک اتاق نشیمن بزرگ و یا اتاقی مجزا باشد که برای برگزاری مهمانی شام تدارک دیده شده است.

طراحی آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت ها در خانه محسوب می شود زیرا کارایی و عملکرد مناسب با چیدمان و ابعاد متناسب فضاها ارتباط مستقیم داشته و رعایت محل قرارگیری سه عنصر اصلی آشپزخانه که یخچال، سینک ظرفشویی و اجاق گاز می باشد و به اصطلاح مثلث کار در آشپزخانه از نیازهای ضروری به حساب می آید رعایت مثلث کار سبب سهولت در انجام کارها بدون تداخل و بی نظمی شده و از اصول استاندارد در چیدمان المان های آشپزخانه محسوب می شود. در واقع مثلث کار حوزه آماده سازی، شست و شو و پخت و پز را تعریف کرده و باعث افزایش کارایی در حین امنیت و زیبایی می شود.

اگر به دنبال  یک شرکت معتبر برای تغییر دکوراسیون اشپزخانه و بازسازی منزل  هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

انواع سبکهای مختلف آشپزخانه:

آشپزخانه در انواع سبک های دکوراسیونی چیدمان می شود اما آیا ایده ال ترین سبک دکوراسیونی برای آشپزخانه چیست و چطور باید یک آشپزخانه را چیدمان و دکور کنیم تا فضای دکوراسیونی بهینه ای داشته باشد ما در این مطلب از رامسین قصد داریم گلچینی از انواع سبک آشپزخانه را برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

شاید شما هم به دنبال دکوراسیون آشپزخانه ای هستید که از جدید بودن آن مطمئن باشید و بدانید که از زمان های قدیم به جای نمانده است. در این مطلب می خواهیم در طراحی آشپزخانه شما را راهنمایی کنیم پس با ما همراه باشید.

با وجود اینکه پوشش براق و صیقلی فلز کروم طرفداران زیادی دارد، خوب است که در مد جدید دکوراسیون آشپزخانه رنگ طلایی نیز دیده شود و در این بین رنگ طلایی صورتی نیز وجود دارد. بسیاری از کارخانجات و تولیدکننده ها شیرآلات طلایی و صورتی طلایی یا رزگلد مات و براق تولید می کنند. رنگ طلایی در محیط طراحی شده به خوبی هماهنگ است و اغلب سطحی ایجاد می کند که از نظر دیداری ملایمتر و چشم نواز تر از فلز کروم است.

شرکت راسین  در زمینه دکوراسیون تجاری ، پزشکی و دکوراسیون اداری می باشد. جهت مشاوره همین حالا با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

بنا براین نتیجه ای متفاوت و پایدارتر در دکوراسیون آشپزخانه خلق می کند.برای عضویت در کانال تلگرام و مشاهده پیج اینستاگرام ما کلیک کنید.

 

 

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *