خدمات شرکت رامسین

کمد دیواری پذیرایی| کمد دکور پذیرایی

کمد دیواری پذیرایی| کمد دکور پذیرایی-وب سایت دکورامسین

فهرست مطالب

کمد دیواری پذیرایی| کمد دکور پذیرایی

از میان وسایل متعددی که در بخش‌های گوناگون خانه بیشترین مورد استفاده را دارد کمد دیواری می‌باشد. در یک بیان هر خانه‌ای که دارای کمد دیواری باشد یک خانه ایده‌ال برای بانوان خواهد بود چرا که محیطی را برای نظم دادن و جای دادن اسباب خود دارند. در حقیقت یکی از اساسی ترین چیزی که در هر خانه بایست در نظر گرفته شود قسمتی برای نگهداری وسایلی است که باید دور از دید باشد و یا تحت عنوان قسمتی برای گذاشتن وسایل دکوری باشد. این محیط بایست نه به اندازه‌ای بزرگ باشد که تمام محیط را در برگیرد و یا به اندازه‌ای کوچک باشد که نتوان اسباب را در آن جای داد. از اینرو بایست بر طبق متراژ خانه و کاربردی که از آن انتظار دارید طراحی و اجرا گردد. در ادامه ما را در این مطلب ((کمد دیواری پذیرای| کمد دکور پذیرایی از رامسین همراهی نمایید.

کمد دیواری پذیرایی| کمد دکور پذیرایی-وب سایت دکورامسین

انواع کمد دیواری پذیرایی

اتاق پذیرایی و یا به عبارتی پذیرایی منزلتان جای است که شما با خانواده کنار هم لحظات زندگی خود را سپری می‌نمایید. همچنین فضایی است که از مهمانان خود پذیرایی و یا در مجالس خود از آن استفاده می‌نمایید. در نتیجه این امر طبیعی است که هر شخصی تمام سعی خود را بکند از طراحی شیک و جدی در این مکان استفاده نماید. از اینرو علاوه بر مبلمان راحت و وسایل دکوری زیبا بایست به فکر یک کمد دیواری پذیرایی باشد. چرا که کمد دیواری پذیرایی می‌تواند در جذاب‌تر دیده شدن و نظم‌دهی به اتاق پذیرایی  شما تأثیر بسیاری داشته باشد.

کمد دیواری سرتاسری

این نوع از کمد دیواری در صورتی که پذیرایی مربعی شکلی دارید می‌توانید استفاده نمایید در واقع یک انتخاب ایده‌ال خواهد بود. در این صورت قسمتی را برای تلویزیون در نظر بگیرید. سپس قفسه های را برای آن در نظر بگیرید و وسایل دکوری، و یا عکس و همچنین کتاب و… را بر روی آن قرار دهید.

کمد دیواری سرتاسری-وب سایت دکورامسین

کمد دیواری معلق

اگر به دنبال به وجود آوردن یک محیط مینیمالیسم هستید کمد دیواری معلق انتخاب شما خواهد بود. به کمک کمد دیواری معلق نه‌تنها از فضای پذیرایی خود استفاده بهینه خواهید کرد؛ بلکه یک سبک مدرن خواهید داشت. کمد دیواری‌های معلق در انواع متعددی از قبیل بلند، افقی، زاویه‌دار و… قابل طراحی و اجرا می‌باشد.

کمد دیواری پذیرایی کوچک

کمد دیواری گوشه‌ای مناسب برای پذیرایی‌های کوچک

این نوع از کمد دیواری پذیرایی برای خانه های با متراژ کم مناسب می‌باشد چرا که محیط زیادی برای اجرای آن نیاز نیست. تنها کاری که بایست انجام دهید این است که گوشه پذیرایی را انتخاب نموده و کمد دیواری خود را نصب نمایید. پس از آن هر چیزی که تمایل دارید را قفسه و طبقه‌های آن قرار دهید. مورد مهم بعدی که در کمد دیواری پذیرایی باید مورد توجه قرار دهید رنگ می‌باشد. با وجود آنکه کمد دیواری در انواع رنگ های روشن و تیره تولید می‌شوند. ولیکن در پذیرایی‌های کوچک بهترین انتخاب رنگ روشن خواهد بود. ولیکن اگر تمایل به رنگ‌های تیره دارید بهتر است که رنگ تیره با طرح‌های روشن را انتخاب نمایید.  بهتر است از کمد دیواری های ریلی در فضا‌های استفاده نمایید چرا که درب‌های آن را می‌توان به سهولت باز و بسته نمود.

کمد دیواری پذیرایی کوچک-وب سایت دکورامسین

کمد دیواری پذیرای شیک

با کمی جستجو در اینترنت می‌توانید انواع متعددی از کمد دیواری پذیرای شیک و مدرنی را مشاهده کنید. ولیکن بایست بتوانید انتخاب درستی داشته باشید تا در کنار زیبایی که به پذیرایی شما می‌دهد کاربردی نیز باشد. مهم‌ترین مواردی که یک کمد دیواری شیک باید برخوردار باشد می توان در موارد زیر خلاصه نمود.

چهارچوب کمد دیواری پذیرایی

چهارچوب کمد دیواری اعم از پذیرایی، اتاق خواب و… بایست از بهترین متریال تهیه شده باشد. در این صورت شک نکنید که با مرور زمان همچنان قابل استفاده خواهد بود و تاب بر نخواهد داشت. اما نمی‌توان این مسئله را نادیده گرفت که بودجه و یا میزان هزینه که در بر خواهد داشت بر روی تصمیم و انتخاب شما تأثیر دارد. در یک کلام به هر اندازه متریال شما با کیفیت، استحکام کمد دیواری بیشتر و به تبع زیبا و شیک تر خواهد بود. در نتیجه اگر می‌خواهید زمان طولانی از آن استفاده نمایید و قصد تعویض و یا بازسازی آن را ندارید و هزینه‌های اضافی برای خود نتراشید. در این صورت بهترین متریال با کیفیت درجه یک انتخاب کنید.

کمد دیوار ی پذیرایی ساده

اگر در دکوراسیون خانه خود محیطی دارید که بدون استفاده مانده و یا فرورفتگی‌های دارد. به نحوی که نمی‌توان از آن استفاده بهینه و درست نمود و زیبایی خانه شما را به هم ریخته است. در این صورت می‌توانید برای آن بخش کمد دیواری پذیرای ساده در نظر بگیرید. در این صورت جلوه خاصی به پذیرایی خود خواهید داد. از درب‌های ریلی و یا لولایی می‌توان استفاده نمود که هر کدام از آنها بسیار پر‌طرفدار می‌باشد. از کمد دیواری به رنگ سفید و یا به رنگ چوب و مشکی استفاده نمایید که در عین ساده بودن همچنان امروزی و شیک می‌باشد.

کمد دیواری پذیرایی کوچک-وب سایت دکورامسین

نکته

کمد دیواری‌ها بر روی دیوار نصب می‌گردند و این مسئله واضح است که فضای بسیاری را اشغال خواهند کرد. از اینرو بایست جوانب بسیاری از قبیل طرح، رنگ، مدل و… را در زمان انتخاب در نظر گرفت.

کلام پایانی

در این مطلب از رامسین تمام تلاش خود را نمودیم تا هر آنچه که در رابطه با کمد دیواری پذیرای |کمد دکور پذیرایی نیاز بود برای شما مطرح نماییم. در صورتی که کمد دیواری به درستی انتخاب گردد می‌تواند بسیار کاربردی بوده و زیبایی خاصی به خانه‌های شما ببخشد.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *