خدمات شرکت رامسین

دکوراسیون پذیرایی | طراحی و مدل های زیبا و جذاب

دکوراسیون پذیرایی با مبلمان ابی

فهرست مطالب

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی موضوع اصلی این مقاله است.پذیرایی یکی از قسمت های مهم خانه میباشد، در واقع پذیرایی خانه نشان دهنده سبک زندگی سلیقه صاحب خانه و وضعیت اقتصادی خانواده است.از این رو دکوراسیون پذیرایی از اهمیت بالایی برخوردار است.

یک پذیرایی خوب باید جایی آرامش بخش و خالی از تنش باشد. افراد بعد از پشت سر گذاشتن یک روز کاری برای آرامش و استراحت و درکنار خانواده بودن زمان خود را در قسمت پذیرایی خانه سپری میکنند.

به همین دلیل دکوراسیون پذیرایی باید به بهترین شکل صورت پذیرد.دقت در انتخاب وسایل مورد استفاده در این قسمت ، نوع پرده و کاغذ دیواری و هماهنگی این قسمت با سایر قسمت های خانه اهمیت بسیار بالایی دارد.

دکوراسیون پذیرایی مدرن

دکوراسیون پذیرایی غذا خوری

دکوراسیون پذیرایی با مبلمان ابی

دکوراسیون پذیرایی مدرن

سالن پذیرایی نقطه کانونی هر خانه است. بنابراین دکوراسیون پذیرایی بیشتر مورد توجه قرار میگیرد، سبک دکوراسیون مدرن با استفاده از ترفندهایی مانند استفاده از رنگ های چشمگیر و خنثی و فرم های هندسی و نا متقارن سعی دارد فضا را بزرگتر نشان دهد.

اگر محیطی ساده و شیک برای شما جذاب است، طراحی مدرن بهترین گزینه برای شما می باشد. زیرا ویژگی اصلی این سبک سادگی در طراحی است، تا بتوان فضایی زیبا و ساده داشته باشیم. یکی دیگر از دغدغه های این سبک دسترسی اسان به عناصر خانه است.

طرز چیدمان مبلمان در این سبک متفاوت از سبک های دیگر است. در این چیدمان مبل هایی با طرح ساده و رنگ های بکار رفته کرمی، سفید و مشکی استفاده می شود. در این سبک از دکوراسیون میز و صندلی و مبلمان کمتری استفاده می شود.

رنگ دیوار پذیرایی مدرن بیشتر از رنگ های نظیر سفید، طوسی، ابی و … استفاده میشود. اما یکی از ویژگی های این سبک این است که در ترکیب رنگ قوانین زیادی ندارند. رنگ دیوار در روحیه افراد خانواده بسیار تاثیر دارد بنابراین در انتخاب رنگ باید توجه بسیاری کرد.

دکوراسیون پذیرایی مدرن با مبلمان طوسی

دکوراسیون پذیرایی مدرن رنگ تیره

دکوراسیون پذیرایی کلاسیک

سبک کلاسیک از تجمل گرایی استقبال می کند و نقطه مقابل دکوراسیون مینیمال می باشد. در دکوراسیون پذیرایی این سبک از مبلمان آنتیک سلطنتی، دکورهای حکاکی شده، پرده های فاخر، تزیئنات شگفت انگیز، لوسترهای چشمگیر، فرش های دست بافت پر نقش و نگار،دیوار های گچ بری و سقف های گچ بری شده یک فضایی مجلل و باشکوه را ایجاد می کند.

سبک کلاسیک دارای ویژگی هایی می باشد که این سبک متمایز از سبک های دیگر می کند، این سبک با بی نظمی و شلوغی کنار نمی آید. هر عنصری که در این سبک استفاده می شود تعریف دقیق و معینی دارد. این سبک به شدت به نظم و تقارن پایبند است. تقارن را می تان ویژگی اصلی این سبک دانست.

مبلمان کلاسیک بافت چوبی دارد و از بهترین چوب مثل: چوب گردو و بلوط.. پارچه این سبک مبلمان معمولا از رنگ خنثی، گران قیمت و نفیس هستند. جنس های رایج در بازار مخمل، ساتن، کتان، کرباس، زربفت هستند.

دکوراسیون پذیرایی کلاسیم با مبلمان ابی

دکوراسیون پذیرایی کلاسیک به سبک فرانسوی

دکوراسیون پذیرایی کلاسیک

دکوراسیون پذیرایی مینیمال

سبک مینیمال تمرکزش بر ساده گرایی است، و این سبک بیانگر اجتناب از هر نوع غیر ضروری و تمرکز بر روی آنچه در طول زندگی ضروری می باشد و برایمان دارای اهمیت است.این سبک زیر مجموعه ای از سبک مدرن می باشد، تزیینات زیاد در این سبک جایی ندارد. در سبک مینیمال سعی می شود از حداقل لوازم برای دکوراسیون استفاده شود و در واقع فضای خانه با سادگی و خلوت بودن جذابیت منحصر به فرد خواهد داشت.

انتخاب رنگ های خنثی در دکوراسیون مینیمال جزء عناصر اصلی این سبک است. دیوارهای سفید در محیط نشیمن و مبلمانی با رنگ های طوسی، خاکستری مشکی و سفید باعث می شود تا سبک مینیمال و ساده گرایی در منزل شما پدیدار شود.

یکی از نکات مهم در طراحی سبک مینیمالیست نورپردازی و نحوه استفاده از حداکثر نور طبیعی در محیط است. گاهی اوقات حتی از پرده در این سبک استفاده نمی شود تا نور به راحتی به داخل بتابد. زیرا نور همراه با رنگ سفید باعث می شود، محیط بزرگ تر نشان دهد.

دکوراسیون پذیرایی مینیمال با مبل کرم

دکوراسیون پذیرایی مینیمال

دکوراسیون پذیرایی مینیمال با مبل سفید

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *