خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری

فهرست مطالب

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری موضوع اصلی این مقاله می باشد. دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری جلوه زیبایی به خود می گیرد. تنوع چشمگیر در طرح، رنگ و جنس کاغذ دیواری باعث محبوبیت آن میان افراد زیادی شده است و همچنین به جزء زیبایی که به محیط می دهد، عیوب دیوار ها را نیز می پوشاند.

سالن پذیرایی اولین جایی است که مهمان بعد از ورود وارد آن می شود و جلب توجه می کند، پس باید به دکور سالن پذیرایی دقت بسیار کرد.

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری

پرطرفدارترین طرح کاغذ دیواری

طرح کاغذ دیواری یکی از روش‌های محبوب برای تزئین دکوراسیون داخلی است. با استفاده از کاغذ دیواری، میتوانید به سرعت و به راحتی ظاهری جدید و زیبا به اتاق‌ها و فضاهای خود ببخشید. در اینجا بهترین و پرطرفدارترین طرح‌های کاغذ دیواری را بررسی خواهیم کرد.

یکی از طرح‌های پرطرفدار کاغذ دیواری، طرح‌های گل و گیاهان است. اینرح‌ها با الگوها و رنگ‌های زنده و طبیعی، حس آرامش صفا را به فضا منتقل می‌کنند. طرح‌های گل و گیاهان می‌توانند در اتاق خواب، نشیمن یا حتی در حمام استفاده شوند.

طرح‌های هنری و آبستره نیز جزء طرح‌های پرطرفدار کاغذ دیواری هستند. این طرح‌ها با الگوها و شکل‌هاینری، فضایی خلاقانه و منحصر به فرد را ایجاد می‌کنند. طرح‌های هنری معمولاً درتاق نشیمن، اتاقار یا اتاق کودکان استفاده می‌شوند.

طرح‌های جغرافیایی و نقشه‌ها نیز جزء طرح‌های پرطرفدار کاغذ دیواری محسوب می‌شوند. این طرح‌ها با نقشه‌های شهرها، قاره‌ها یا حتی جهان، حس ماجراجویی و کاوش را به فضا منتقل می‌کنند. طرح‌های جغرافیایی معمولاً در اتاق کودکان، اتاق نشیمن یا اتاق کار استفاده می‌شوند.

در نهایت، طرح‌های ساده و مینیمال نیز بسیار محبوب هستند. این طرح‌ها با الگوها و رنگ‌های ساده کم‌جزئیات، حس آرامش ومیزی را بهضا منتقل می‌کنند. طرح‌هایاده و مینیمال معمولاً در اتاق خواب یا نشیمن استفاده می‌شوند.

رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟

کاغذ دیواری به دلیل تنوع زیاد در طرح و رنگ و جنس نسبت به رنگ برتری می کند. کاغذ دیواری را می توان یک طرح ساده را کنار یک طرح شلوغ و پر نقش و نگار استفاده کرد که با رنگ این کار بسیار سخت و نا ممکن می باشد. 

عمرو دوام کاغذ دیواری نسبت به رنگ دلیل دیگر برتری آن می باشد. زمانی که یک کاغذ دیواری مرغوب قابل شست شو نصب می کنید، چندین سال متوالی می توانید آن را تمیز کرده و بدون تغییر استفاده کنید.

پوشاندن عیوب دیوارمانند: ترک ها و موج ها با کاغذ دیواری نسبت به رنگ گزینه بهتری است. در نهایت می توان به بی بودن کاغذ دیواری نسبت به رنگ اشاره کرد. خانه ها بعد از رنگ روغنی تا چندین روز حتی چندین هفته بوی آزار دهنده ای که به سلامتی نیز زیان آور است در منزل استنشاق می شود.

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری رنگ روشن برای پذیرایی

کاغذ دیواری رنگ روشن برای پذیرایی باعث زیباتر و بزرگ تر جلوه دادن فضا می شود. از کاغذ دیواری رنگ سفید در سبک دکوراسیون مدرن هم در سبک دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود، اما در سبک دکوراسیون مینیمال رنگ کاغذ دیواری سفید بهترین انتخاب است.

استفاده از رنگ های شاد در کنار رنگ روشن معجزه می کند و فضا دلبازتر از آنچه که هست نشان می دهد. وقتی که فضا کمی برای دکور در اختیار داریم، نباید با کاغذ دیواری بین دیوار ها مرز به وجود آورد. سعی کنید یک دیوار که نقطه کانونی فضای پذیرایی است را با کاعذ دیواری ساده مینیمال بپوشانید تا فضایی بزرگ تر از حد معمول داشته باشید.

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری ساده مینیمال

کاغذ دیواری سلطنتی برای پذیرایی

یکی از لوازم تآثیر گذار در دکوراسیون پذیرایی کاغذ دیواری است. برای ایجاد یک محیط باشکوه بهتره از کاغذ دیواری های لوکس و لاکچری به سبک کلاسیک استفاده شود. زمانی که یک کاغذ دیواری برای دیوار پوش استفاده می کنید، حجم وسیعی از چشم انداز دکوراسیون پذیرایی را این انتخاب رقم میزند. پس در انتخاب آن باید دقت فراوانی کرد.

در فضایی سلطنتی بهتر است هارمونی رنگ کاغذ دیواری با مبلمان سلطنتی هماهنگی داشته باشد. گاهی اوقات یک راه منحصر به فرد در دکوراسیون پذیرایی به جای هارمونی تضاد رنگ کاغذ دیواری می باشد.

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری سلطنتی

محبوب ترین رنگ های کاغذ دیواری

کاغذ دیواری های رنگ نقره ای، طوسی و مشکی از جمله رنگ هایی هستند که نسبت به رنگ های دیگر محبوبیت در میان مشتریان دارد. کاغذ دیواری مشکی در حال حاضر در طرح های هندسی، طرح گلدار و طرح برجسته می باشند. کاغذ دیواری مشکی با طرح های طلایی، جذابترین کاغذ دیواری مشکی است. 

کاغذ دیواری طوسی در چند سال اخیر نقش مهم در دکوراسیون داخلی منزل ایفا کرده است. رنگ طوسی بدلیل خنثی بودن می تواند با رنگ های دیگر ترکیب شود، مانند: صورتی، قرمز، آبی، بنفش. در سبک مینیمال نیز از کاغذ دیواری طوسی با طرح ساده استفاده می شود.

کاغذ دیواری نقره ای که معمولآ از ورق های فویلی ساخته می شوند، برای فضایی لوکس بسیار مناسب است. اگر به سبک پر زرق و برق هالیوودی علاقه دارید، کاغذ دیواری نقره ای بهترین گزینه برای انتخاب شما می باشد. بدلیل بازتاب نور بهتره آن راپشت tv نصب کنید.

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری مشکی
دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری نقره ای
دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری طوسی

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *