خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

دکوراسیون داخلی سبک کلاسیک

دکوراسیون داخلی کلاسیک

فهرست مطالب

دکوراسیون داخلی کلاسیک موضوع این مقاله میباشد، قصد داریم در ادامه با چیدمان دکوراسیون پذیرایی کلاسیک، اتاق کلاسیک، آشپزخانه کلاسیک، حمام و سرویس بهداشتی، دکوراسیون کلاسیک اروپایی … بپردازیم.

سبک کلاسیک مترادف سبک سنتی نمی باشد، تفاوت بین سبک کلاسیک و سنتی این است که سبک سنتی بر گرفته از سنت و فرهنگ هر منطقه است و سبک کلاسیک محبوبیت ماندگاری اصیل دارد.طراحی به سبک کلاسیک شامل عناصر تزیئنی ظریف و حکاکی شده که یاد اور شکوه عصر باستان در یونان و روم است.

شرکت دکوراسیون داخلی رامسین با کادری مجرب و حرفه ای در انجام پروژه های طراحی و معماری داخلی در خدمت شما عزیزان می باشد.

این شرکت با بیش از ۱۵ سال فعالیت و کارنامه ای درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی، بازسازی، نوسازی، طراحی ویلا و … همواره در تلاش است با ارائه ایده های نوین خود رضایت شما عزیزان را جلب کند.

خانه کلاسیک مدرن

خانه کلاسیک مدرن، ترکیبی زیبا از الگوهای سنتی و طراحی‌های مدرن است که به یک فضای خاص و جذاب تبدیل می‌شود. این نوع خانه با استفاده از جزئیات کلاسیک مانند طرح‌های بافتی، تزئینات زیبا و موارد بافتاری تزیین می‌شود، در حالی‌که از خطوط ساده و مدرن برای ایجاد احساس راحتی و آرامش در فضا استفاده می‌کند.

طراحی کلاسیک مدرن باعث ایجاد ارتباط میان گذشته و حال می‌شود. اتاق‌ها با مبلمان اصیل و پارچه‌های با کیفیت مبتنی بر طرح‌های کلاسیک زیبا می‌شوند و از طرفی با نورپردازی هوشمند و اجزاء مدرن به یک فضای زیبا و عملی تبدیل می‌گردند.

جلوه‌ی ادبیاتی که در خانه کلاسیک مدرن حاکم است، برای خانواده‌ها احساس گرمای خانه را تقویت می‌کند. با استفاده از رنگ‌های آرام و نقوش هنری، این نوع خانه‌ها را به یک کناش‌گاه آرام و شیک برای زندگی می‌بینیم.

خانه کلاسیک مدرن انعطاف‌پذیری بسیاری دارد و می‌توان به سلیقه خانواده و نیازهای زندگی آنان، آن را طراحی کرد. این مکان‌ها با همگرایی تاریخ و مدرنیته، جذابیت و اعتدال را به یکدیگر می‌بخشند و به یک محیط دلنشین برای زندگی تبدیل می‌شوند.

دکوراسیون داخلی کلاسیک

دکوراسیون پذیرایی کلاسیک

سبک کلاسیک از تجمل گرایی استقبال می کند و نقطه مقابل دکوراسیون مینیمال می باشد. در دکوراسیون پذیرایی این سبک از مبلمان آنتیک سلطنتی، دکورهای حکاکی شده، پرده های فاخر، تزیئنات شگفت انگیز، لوسترهای چشمگیر، فرش های دست بافت پر نقش و نگار،دیوار های گچ بری و سقف های گچ بری شده یک فضایی مجلل و باشکوه را ایجاد می کند.

مبلمان کلاسیک بافت چوبی دارد و از بهترین چوب مثل: چوب گردو و بلوط.. پارچه این سبک مبلمان معمولا از رنگ خنثی، گران قیمت و نفیس هستند. جنس های رایج در بازار مخمل، ساتن، کتان، کرباس، زربفت هستند.یکی از پرطرفدارترین سبک مبل کلاسیک استیل میباشد. مبلمان سلطنتی یا استیل مناسب فضای رسمی و ظاهری با شکوه و مجلل ایجاد میکند.یکی از فاکتورهای مهم این نوع مبلمان جنس پارچه و منبت کاری پایه و تاج ان است که یکی از هنر های دستی قدیمی ایران به شمار می اید.

یکی از عناصر مهم در چیدمان پذیرایی کلاسیک پرده می باشد.در این چیدمان جایی برای پرده کوتاه نیست، در سبک کلاسیک از پرده های مجلل و از پارچه های فاخر و سنگین مانند مخمل، کتان، ابریشم استفاده می شود تا فضای رسمی ایجاد شود.

دکوراسیون داخلی کلاسیک پذیرایی رنگ قرمز

دکوراسیون اتاق کلاسیک

دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک بسیار با شکوه و سبکی محبوب در میان عموم است. در این سبک از پرده های پرنقش و نگار و با والان های بلند و فرش های دست بافت و زیبا متناسب با این سبک استفاده می کنند.

در سبک کلاسیک از تخت خواب هایی با تاج های بلند و منبت کاری شده با پوشش چرم و پارچه مخملی برای طراحی استفاده می شود تا فضایی شکیل و شاهانه ایجاد کند. معمولآ برای تخت خواب کلاسیک رنگ تیره استفاده می شود، اما این سبک از طراحی اتاق بزرگ و جادار می خواهد تا بتواند زیبایی خود را نمایش دهد. 

در طراحی دکوراسیون اتاق خواب از مبلمان با رنگ تیره استفاده می شود، تا فضایی لوکس و سلطنتی ایجاد کند.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب کلاسیک

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک همیشه از عناصر پرزرق و برق تزیئنی استفاده می شود. کابینت آشپزخانه با استفاده از دو متریال چوب و ممبران است. کابینت تمام چوب بدلیل کمیاب بودن و گران بها و با ارزش هستند. ویژگی اصیل آشپزخانه کلاسیک تزیئنات روی درب کابینت ها، جزیره، اپن آشپزخانه، تاج های بالای کابینت ، منبت کاری و معرق، برجسته سازی و حکاکی چوب،طراحی سر ستون،دستگیره فاخر و … می باشد.

آشپزخانه های کلاسیک به رنگ ها و متریال هایی با طیف رنگی طبیعی تمرکز دارد،ترکیبی از رنگ های گرم و سرد طبیعی مانند: چوب و سنگ با طیف رنگی سفید تا بژ است.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه کلاسیک کابینت ممبران

حمام و سرویس بهداشتی سبک کلاسیک

حمام و سرویس بهداشتی سبک کلاسیک محبوبیت بسیاری در میان سبک های دیگر دارد. در این سبک نظم و تقارن بسیاری مورد توجه قرار می گیرد.

رنگ های اصلی دکوراسیون داخلی کلاسیک طیف رنگی ملایم مانند بژ، خاکستری، کرم و … است. متریال مورد استفاده بیشتر الهام گرفته از طبیعت می باشد. بطور مثال: روشویی چوبی یا سنگی، کفپوش پوبی یا سنگ. کابین اکثر دوش های این سبک از جنس شیشه تشکیل می دهد. پنل های شیشه ای جلوه ای زیبا و فضا را بزرگ تر نشان می دهد.

دکوراسیون داخلی کلاسیک حمام و سرویس بهداشتی

دکوراسیون کلاسیک اروپایی

دکوراسیون کلاسیک اروپایی بیش از ۲۰۰۰ سال قدمت دارد. این سبک از دکوراسیون بیشتر در مکان هایی اشرافی و سلطنتی طراحی می شود.تقارن چشمگیری در این سبک اروپایی به چشم می خورد و نقش و نگار در این سبک از چیدمان کمی شلوغ می باشد و فضای خالی کم دیده می شود.رنگ هایی که در این سبک کلاسیک انتخاب  می شوند، طیف رنگی تیره مانند: عنابی، سبز تیره، شرابی هستند.

استفاده از فرش های ابریشمی دست بافت، لوستر های کریستالی گران قیمت و مجلل، تابلوهایی با نقاشی از مناظر و ساختمان های قدیمی اروپایی و یا امپراطوری های قدیمی اروپایی در سبک به چشم می خورد.

دکوراسیون داخلی کلاسیک اروپایی رنگ سبز تیره

کلام آخر…

در این نوشته با اصول دکوراسیون کلاسیک آشنا شدید و چیدمان دکوراسیون پذیرایی کلاسیک، اتاق کلاسیک، آشپزخانه کلاسیک، حمام و سرویس بهداشتی، دکوراسیون کلاسیک اروپایی…… را برای شما بازگو کردیم. شما می توانید برای طراحی ویلا و منزل خود به سبک کلاسیک در سراسر کشور با مشاوران و متخصصین شرکت رامسین تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *