جداسازی اتاق نشیمن از پذیرایی!

طراحی دکوراسیون داخلی رامسین: ھر وقت صحبت از دکوراسیون و طراحی داخلی خانه به میان می آید، به صورت ناخودآگاه ذھن بسیاری از ما متوجه ھزﯾنه ھای گزافی برای خرﯾد وسایل تزئینی می رود. در حالی که به هیچ وجه قرار نیست در طراحی داخلی شما هزینه زیادی را روی دست خود بگذارید!

برخلاف ذهنیت افراد، تغییر دکوراسیون به معنی خرﯾد تجھیزات تزئینی بزرگ و جاگیر نیست، بلکه استفاده مناسب از فضا و ساخت ﯾا خرﯾد اسبابی است که در عین شیک بودن بسیار ساده و کارآمد است و نقش مھمی در چیدمان منزل اﯾفا خواهد کرد.

از جمله اقدامات خانم ها برای جداسازی اتاق نشیمن استفاده از پاراوان ھای چوبی است. گرچه اﯾن پاراوان ھا به دلیل حکاکی های زیادی که روی آنها شده، به عقیده کارشناسان حوزه دکوراسیون مناسب فضای خانه نیستند. و بیشتر به درد فضاهایی چون رستورانها، واحدهای تجاری و یا فروشگاهها می خورند.

ممکن است این اببزار بسیار زیبا و شکیل هم باشند ولی برای آپارتمان ھای کوچک به هیچ وجه مناسب نیستند زﯾرا به دلیل رنگ تیره ای که دارند موجب کوچک جلوه دادن فضای اتاق می شوند و فضا را بسته و تاریک نشان خواهند داد.

توصیه ما این است که برای جدا کردن اتاق نشیمن از پذﯾراﯾی در آپارتمان ھای کوچک، یک ایده خلاقانه و هنرمندانه می توانید به کار ببرید.

می توان به جای قرار دادن پاراوان که هزینه زیادی در بردارند از ﯾک وﯾترﯾن چوبی ساده استفاده کنید. ابعاد ویترین و فضایی که قرار است در آن حائل ایجاد کند را قبل از خرید در نظر بگیرید و بعد مباردرت به خرید آن کنید.

این ویترین جدا از اینکه می تواند حائلی را بین اتاق پذیرایی و نشیمن ایجاد کند، برای گذاشتن وساﯾل زﯾنتی نظیر قاب عکس، گلدان و ظروف قیمتی و عتیقه نیز می توان استفاده کرد.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *