خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن | با ایده های جدید + عکس

چیدمان و دکوراسیون داخلی سبک روستیک

فهرست مطالب

بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن

بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن موضوع اصلی این مقاله می باشد. دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن در هر منزل می تواند تاثیر زیادی در حال و هوای خانه داشته باشد، پس باید سعی شود تمام قوانین چیدمان رعایت شود تا فضایی منحصر به فرد و زیبا داشته باشید.

یک پذیرایی خوب باید جایی آرامش بخش و خالی از تنش باشد. افراد بعد از پشت سر گذاشتن یک روز کاری برای آرامش و استراحت و درکنار خانواده بودن زمان خود را در قسمت پذیرایی خانه سپری میکنند.

بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن
بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن مدرن
بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشمن رنگ تیره
بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن رنگ طوسی

اهمیت مبلمان در چیدمان اتاق نشیمن

در مرحله اول باید نقطه کانونی اتاق نشیمن را پیدا کرد و سپس مبلمان را دور آن میچینید. چیدمان مبل سلطنتی باید به گونه ای باشد تا فضای گفت گو و عبور و مرور فراهم شود. در چیدمان مبلمان آن را به دیوار نچسبانید، زیرا زیبایی مبل کمتر می شود. 

انتخاب مبلمان پذیرایی باید باتوجه به وسعت فضا و با در نظر گرفتن مسیر حرکت انجام شود.برای خانه هایی به پذیرایی کوچک بهتر است از مبل ال استفاده شود و برای خانه هایی با داشتن پذیرایی بزرگتر میتوان از انواع مبلمان موجود در بازار استفاده کرد. هنگامی که چیدمان مبل تمام شد، حالا باید به اضافه کردن چیدمان وسایل تزیینی مبل مانند: پاف و اتومن فکر کرد.

بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن مبل استیل
بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن مبل رنگ روشن
بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن رنگ روشن
بهترین طراحی و دکوراسیون پذیرایی و اتاق نشیمن سبک نئوکلاسیک

پذیرایی و نشیمن پله دار

از جمله اقدامات خانم ها برای جداسازی اتاق نشیمن استفاده از پاراوان ھای چوبی است. گرچه اﯾن پاراوان ھا به دلیل حکاکی های زیادی که روی آنها شده، به عقیده کارشناسان حوزه دکوراسیون مناسب فضای خانه نیستند. و بیشتر به درد فضاهایی چون رستورانها، واحدهای تجاری و یا فروشگاهها می خورند. پذیرایی و نشیمن پله دار، همواره یکی از بهترین ترفندهای جداسازی فضای خانه است. پذیرایی و اتاق نشیمن پله دار در کنار تنوع در دکوراسیون داخلی، به زیبایی و چهره ای لوکس فضا اهمیت می دهد.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *