خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

همه چیز در مورد بازسازی و تعویض کفپوش چوبی!

همه چیز در مورد بازسازی و تعویض کفپوش چوبی

فهرست مطالب

بازسازی و تعویض کفپوش چوبی

 

کفپوش چوبی همیشه به وجود آورنده یک ظاهر زیبا در هر خانه ای است. بسیاری از افراد برای اتاق خواب و همچنین اتاق نشیمن، کفپوش چوبی را انتخاب می کنند. ولی این جنس کفپوش اگر برای طولانی مدت استفاده شود سائیده شده و حالتی بی جان به خود می گیرد.

البته نباید فراموش کنیم در کف سازی به وسیله چوب علل و مشکلاتی به وجود می آید که موجب زشتی و تخریب آن خواهد شد.

به طور عمده آب و رطوبت، تابش مستقیم نور آفتاب و آتش از جمله عوامل مهمی هستند که کفپوش های چوبی را تخریب می کنند.  بنابراین، هنگامی که تصمیم به انتخاب کفپوش چوبی می گیرید، قبل از هر چیز نحوه مراقبت آن را بیاموزید.

هنگامی که کفپوش خراب شود ، فرد با دو گزینه مواجه می شود. یا باید کفپوش را به طور کامل تعویض کرد و یا آن را تعمیر و بازسازی کنید.

اگر ما بخواهیم کفپوش را تعویض کنیم هزینه سنگینی را متحمل خواهیم شد. چون از یک طرف این کفپوش گران قیمت است و از طرفی کندن کفپوش قبلی و نصب کفپوش جدید نیز هر کدام هزینه خاص خود را دارند و همچنین به زمان زیادی برای اجرای کار نیز نیاز دارد. البته همه این موارد به بودجه فرد بستگی دارد و برای افرادی که بودجه کمی دارند انتخاب مناسبی نیست.

در کل شخصی که قصد دارد کفپوش منزل یا محل کار خود را به طور کامل تعویض نماید، باید تمام جوانب هزینه ها و وقتی که قرار است تلف شود را در نظر بگیرد تا از همه نظر آمادگی داشته باشد.

در مورد تعمیرو بازسازی کفپوش نیز باید گفت؛ امروز با توجه به رنگ ها و روغن های طبیعی و مخصوص چوبی که به بازار آمده است، مشکل رنگ پریدگی کفپوش به راحتی قابل حل است.

معمولا کفپوش های چوبی به صورت قطعه ای تولید شده است که با کنار هم دادن آنها ف سازی کامل می شود. به همین دلیل خراشیدگی، جای سوختگی و هر گونه تخریب دیگری با خرید قطعات به سادگی قابل برطرف شدن است.

فقط کافی است که قسمتی که تخریب شده است را اندازه گرفته و نزد یک فروشنده بروید و آنها را تهیه و به راحتی جایگزین کنید.

این فرآیند مناسب ترین راه حلی است که  شرکت طراحی دکوراسیون رامسین پیشنهاد می کند. چرا که اصولا هر گونه بازسازی و نوسازی به اندازه تعویض گران نیست و شاید گاهی با یک سمباده کشی و رنگ آمیزی کیفیت از دست رفته را برگرداند.

پیشنهاد می کنیم حتما در این زمینه از یک شرکت طراحی و حرفه ای مشاوره بگیرید. گاهی ایده های بسیار مناسبی را ارائه می دهند تا شما به هدف مطلوبتان برسید.

تیم بازسازی منزل ما آماده ارائه خدمات بازسازی منزل صفر تا صد و همچنین اقداماتی مانند طراحی  ویلا برای مشتریان و درخواست‌کنندگان گرامی در تهران و کل کشور می‌باشد.

بازسازی و تعویض کفپوش چوبی ، دکوراسیون داخلی رامسین

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *