خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

ایده های دکوراسیون اداری – دکوراسیون برای دفتر خانه

WhatsApp Image 2020-04-25 at 6.17.53 PM (20)

فهرست مطالب

دکوراسیون رامسین: ایده های دکوراسیون اداری بسته به اینکه شما دکوراسیون خانه را انجام می دهید متفاوت است یا می خواهید برای بهسازی کامل یک دفتر کار اقدام کنید. طبیعتاً اگر در خانه خود دفتری را تزئین می کنید ، محدود به این هستید که آیا خانه شما یک اتاق جداگانه است که بتوانید در را در دفتر خود ببندید یا اینکه مجبور هستید از فضایی در خانه خود استفاده کنید که باید کنار گذاشته شود. سازماندهی یک فضای در یک اتاق ناهار خوری گزینه ای به اندازه کافی آسان است و سازماندهی فیلترینگ گسسته ای که با طرح رنگ اتاق غذاخوری شما هماهنگ می شود باعث ایجاد فضایی جذاب برای کار می شود. بدیهی است که اگر مجبورید فضای اداری را با اتاق ناهار خوری خود به اشتراک بگذارید ، هر نوع گزینه ذخیره سازی باید جذاب باشد ، کابینت های جذاب در اتاق ناهار خوری که برای نگهداری کاغذ و لوازم التحریر مورد استفاده قرار می گیرد. این همانطور که من به خوبی از خانه خودم می دانم ، روند نزولی دارد: میز ناهارخوری خود را از هرگونه درهم و برهمی نگه دارید. باور کنید که ساده تر از آنچه گفته شده است!

با این حال ، اگر شما در حال طراحی یک دفتر جداگانه هستید که نیازی به تردد در فضای خانه نداشته باشد ، برای شرایط کار مجلل و راحت گزینه های زیادی وجود دارد. شما همیشه از نظر اندازه و شکل دفتر خود محدود خواهید شد ، همراه با عملکرد واقعی دفتر شما باید انجام دهد. گفته می شود ، ذخیره سازی ، مکان تجهیزات ، منابع نور ، جریان ترافیک و منابع داده از اهمیت یکسانی برخوردار هستند. نگرانی اصلی این است که دفتر خود را به محلی برای ایجاد انگیزه تبدیل کنید. اگر دفتر مورد تزئین یک دفتر تجاری تعیین شده است و نه فقط مکانی در خانه است که شما مشغول کار هستید ، باید اطمینان حاصل کنید که از قوانین مربوط به کشور یا ایالت که در آن زندگی می کنید آگاهی دارید.

هر نوع دکوراسیون به محل قرارگیری پنجره ها و درها ، نقاط داده و پورت های رایانه ای ، سوئیچ های برقی و پریز برق بستگی دارد – همه اینها چیدمان مبلمان شما را تعیین می کنند. پس از تنظیم موقعیت مبلمان خود ، باید توجه خود را به جایی که می خواهید کابینت های پرونده دار بودن خود و جایی که می خواهید هر کتاب لازم را نگه دارید ، جلب کنید. هنگام تزئین یک دفتر ، تصویر اهمیت دارد. شما می توانید یک تصویر سنتی را برای یک شرکت معمولی حفظ کنید یا اگر شرکت شما یک شرکت مدرن و پرانرژی است ، یک تم امروزی برای تصویر خود در نظر بگیرید. این کار به کارمندان شما ترجمه می شود. باز هم ، حفظ شخصیت خود در دکور از اهمیت برخوردار است.

ممکن است شما با یک نقاشی دیواری آرام در یک دیوار یا برای یک موضوع پر جنب و جوش ، مورد تشویق و انگیزه قرار بگیرید. انجمن روانشناسی آمریکا اذعان می کند که ۶۴٪ از آمریکایی ها دوست دارند جوری زندگی کنند که استرس کمتری داشته باشد و وقتی در نظر بگیرید که مقدار قابل توجهی از زمان بیداری خود را در محل کار می گذرانید، باید علایق شما تا حدودی در دکوراسیون شما منعکس شود. به نقاشی دیواری که می توانید برای تزئین هم دفتر خود در محل کار و هم فضای اداری در منزل خود استفاده کنید .

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *