خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

انتخاب سبک فرانسوی برای اتاق خواب

SDDSD

فهرست مطالب

دکوراسیون رامسین: چنانچه از طرفداران ھنر و سبک های زیبای فرانسوی ھستید می توان با طراحی و تهیه لوازم و اشیایی که در این سبک نیاز است اتاق خود به سبک فرانسوی و یک زندگی دل انگیز درآورید.

در این مطلب سعی کرده ایم نکات مهمی که به شما کمک کند تا چنین فضایی را به وجود آورید را ارائه کنیم.

۱٫ معمولا در سبک فرانسوی لوازم چوبی به رنگ سفید ھستند و می بایست از وسایل و لوازم لوکس و تزئینی مانند فرش ھای ابرﯾشمی، پارچه ھای ابرﯾشمی زربافت و پرده ھای خوش منظر تا جایی که ممکن است بهره بگیرید.

۲٫ فراموش نکنیم اصلی ترین و مهم ترین فاکتور چنین سبکی حالت کمرنگی اتاقها و در حقیقت سفید بودن آن است. ولی اگر تمایل دارید کمی رنگ به چنین فضایی اضافه نمایید، توصیه می کنیم از رنگ­های سبز، آبی و طلاﯾی خیلی کمرنگ استفاده کنید.  و البته استفاده از لوازن انتیک نیز می تواند کمک کند تا سبک و طرح فرانسوی به میزان چشمگیری در خانه شما پیاده شود.  همچنین  رنگ ھای گرم و روشن مانند رنگ صورتی ﯾا ھلویی نیز برای رمانتیک تر شدن آن می توان کمک گرفت. در این میان رنگ ھای خنثی نیز می توانید به اتاق اضافه کنید ولی فراموش نکنید حتما باﯾد کرمی یا قرار باشند تا اتاق شما ملایم جلوه کند. بهتر است تابلوهای دلخواهی را به دﯾوار نصب کنید تا به تکمیل شدن یک نمای با شکوه کمک کند.

۳٫ موضوع مهم دیگر انتخاب وسایل آنتیک است. سعی کنید همه لوازم را فروشنده های خاص تهیه کنید . ممکن است قیمت اﯾن اقلام گران باشد ولی برای  ساختن یک زندگی شاهانه و با شکوه نیاز است.

۴٫ نکته دیگر نوری است که برای فضای به وجود آمده باید تهیه کنیم. توجه کنیم که نور در چنین اتاقی باﯾد ملاﯾم باشد پس استفاده از حباب ھای پر نور و درخشان را فراموش کنید.

۵٫ پرده از مھم ترﯾن فاکتورهای دکوراسیون فرانسوی است . پرده ھای حرﯾر بلند با دراپه ھای مجلل که ر روی زمین پهن و پخش می شود چهره چنین فضایی را بیشتر با شکوه می کند. در کل سعی کنید چین ھا ، دراپه ھا و تزﯾینات پرده تا حد ممکن زﯾاد باشد.

۶٫ نکته آخر و البته دیگر اینکه حتما در این سبک باﯾد دو آباژور در دو سمت تخت به همراه ﯾک صندوقچه ﯾا جعبه در پاﯾین تخت قرار دهید.  

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *