خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

استفاده از «تخت تاشو» در دکوراسیون منزل

WhatsApp Image 2020-05-20 at 5.15.19 PM (1)

فهرست مطالب

دکوراسیون رامسین: یک تخت تاشو یا تخت مورفی کاملاً متناسب با سبک های امروزی بهره وری فضا و روندهای زیادی خواهد داشت. زیرا به ترتیب شیک و کاربردی است. این بنا به نام بنیانگذار آن، ویلیام مورفی نامگذاری شده است – مردی که بسیار مشتاق استفاده از آپارتمان یک اتاقه خود بود. بنابراین ، او یک تختخواب طراحی کرد که به راحتی بتواند که در کمد جا شود.

ویلیام مورفی شرکت Murphy Wall Bed را تأسیس کرد و سپس وی طراحی تختخواب بسیار شخصی خود را در دهه ۱۹۰۰ ثبت کرد. قبلاً در این دوره تختخواب های تاشو وجود داشته است ، اما ویلیام مورفی اولین کسی بود که مدلی را معرفی کرد که می تواند یک تخت محوری و تعادل برقرار کند.

ایده او ایجاد یک تختخواب و فراهم کردن فضای بیشتر در اتاق کوچک بود. در این طراحی هم کمد و هم تخت تاشو در دیوار جا می گیرند. در صورت لزوم ، یک تخت مورفی می تواند در طول روز و شب باز باشد. یا اگر در حال استفاده نیست ، حتی می توانید آن را بلند کرده و آن را تا فضای دیواری تنظیم شده خود بریزید.

از طرفی دیگر ، در صورت عدم استفاده ، می توانید از هر نوع درب کابینت موجود در محل نیز استفاده کنید تا نمای آن پنهان شود. چنین درهایی می توانند آنهایی باشند که به بیرون حرکت می کنند یا آنهایی که به هر طرف می کشند. هرچه را انتخاب کنید ، تخت خواب مورفی به گونه ای طراحی شده است که مساحت کف کمتری را اشغال کند.

چرا یک تخت مورفی را انتخاب کنید

تخت خواب مورفی یک انتخاب مناسب است ، به خصوص اگر فضای کف اتاق کافی ندارید. هدف اصلی تختخواب های مورفی این است که بتوانیم یک تخت بزرگتر را در یک منطقه نسبتاً کوچک قرار دهیم که در صورت عدم استفاده ، معمولاً تختی بزرگتر از دوقلو در آن قرار نمی گیرد. اتاق خواب فقط می تواند اندازه مناسبی برای جا دادن کمد و تخت باشد ، اما فضای اضافی کمی برای فضای آزاد وجود دارد. در این حالت ، هنگامی که یک تخت خواب مورفی دارید ، می توانید به سرعت از روی تخت بلند شوید و در صورت عدم استفاده از تختخواب ، کمد یا هر قسمت دیگر اتاق خواب دسترسی سریع داشته باشید. یا شاید ، شما فقط یک آپارتمان یک اتاق ، انبار یا استودیو دریافت کرده اید. با وجود چنین محدودیت هایی در فضای اتاق ، ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در فضای کف ، یک تخت مورفی را در نظر بگیرید.

می توانید با این تختخواب ها فضای بیشتری داشته باشید و سپس از آن برای فعالیت های دیگری که دوست دارید استفاده کنید. اگر می خواهید یک تخت مهمان یا آپارتمان استودیویی داشته باشید ، تختخواب های مورفی بهترین انتخاب محسوب می شوند. آنها به شما این امکان را می دهند تا تمام فضایی را که یک تخت سنتی در غیر این صورت در ساعات بیدار شدن از شما به دست می آورد ، بازیابی کنید. فرصتی برای پیکربندی مجدد و فراهم کردن فضایی برای پوشاندن تخت ، آشکارترین و اساسی ترین مزیت هزینه در یک تخت مورفی است. شما با استفاده از این نوع تختخواب ، از کف خود کاملاً استفاده خواهید کرد.

علاوه بر این ، تختخواب های مورفی طی دهه ها به طرز چشمگیری در طراحی آنها تکامل و تحولات  زیادی در آنها انجام شده است ، و خط این تخت های تاشو امروزه از هر زمان دیگری متنوع تر بوده است. بسیاری از چنین تختخواب ها اکنون دارای سیستم های دیواری هستند که فوق العاده مفید هستند زیرا دیوارها نباید به شدت تغییر کنند. این آسیب و یا حداقل صدمه دیدن به دیوارها را تضمین نمی کند و به شما امکان می دهد تخت مورفی خود را به راحتی منتقل کنید.

از این گذشته ، تختخواب های مورفی که دارای قفسه های کتابخانه ای هستند ، می توانند از نظر تجاری و تجاری کاملاً در دسترس باشند که می تواند زیبایی یک اتاق و زیبایی را به کلی تغییر دهد. این تختخوابها همچنین دارای مکانیزم متعادل بهار هستند که تضمین می کند تختخواب به راحتی توسط یک فرد پایین بیاید یا بلند شود. شما می توانید یک تختخواب خودکار مورفی به اندازه ملکه داشته باشید و فقط آن را فقط با فشار یک دکمه فشار دهید.

مزایا و مضرات تخت های مورفی

مهمترین مزیت تخت خواب مورفی این است که در طول روز ، جایی که نیازی به استفاده از آن ندارید ، می توانید به راحتی از روی دیوار پایین بیایید. شما می توانید در طول روز از هر فعالیت دیگری در منطقه استفاده کنید و در طول شب می توان فضا را به اتاق خواب تبدیل کرد.

صرفه جویی در هزینه:

یکی دیگر از مزایای مهم تختخواب های مورفی این است که برای بودجه شما اقتصادی و مناسب است. این بدان معنی است که شما می توانید بدون اینکه فضای روز مورد نیاز اتاق خود را به خطر بیاندازد ، یک تختخواب برای شب داشته باشید ، همه با مقداری ارزان و مقرون به صرفه. تختخوابهای مورفی اغلب نسبت به نمونه های معمولی ارزان تر هستند.

کاملاً قابل تنظیم:

بسته به نحوه تمایل به کنار گذاشتن آن و متناسب با نیازهای شما ، می توانید بستر مورفی خود را سفارشی کنید.

تخت خواب های مورفی می تواند راحت باشد. با این حال ، طراحی های دیگری از تختخواب های مورفی نیز وجود دارد که شاید شما فقط مجبور شوید به راحتی خود را به خطر بیاندازید. دلیل این امر این است که طراحی دیگر تختخواب های مورفی از مش سیم به جای چشمه های جعبه استفاده می کند. این تختخوابها در مقایسه با تخت های استاندارد نمی توانند به راحتی و با دوام باشند.

اگرچه تختخوابهای مورفی فاقد هدست ، تابلو یا ریل مخصوص تختخواب هستند ، اما هیچ نوع تزئینی ندارند. و اگر شما یک عاشق زیبایی شناسی هستید ، ممکن است تخت خواب مورفی را فاسق تلقی کنید

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *