طراحی ویلا |بهترین شرکت طراح ویلای ایران

شرکت طراحی ویلا، بهترین طراحان ویلا در ایران را می‌توان از نمونه کارهای انجام‌شده آن شرکت پیدا کرد. با بررسی رزومه شرکت‌های فعال درزمینه طراحی و اجرای ویلا می‌توانید تا حد زیادی پیمانکار واجد شرایط برای خود را پیدا کنید.

شرکت طراحی وبلا موضوع این مقاله از رامسین است.در این نوشته یکی از بهترین تیم های طراحی ویلا دوبلکس، ویلا باغ و سایر کانسپت های طراحی در زمینه ویلا را به شما معرفی می کنیم. سپس نمونه کارهای طراحی شده ویلا در چند سال گذشته یررسی می کنیم.

اگر به دنبال یک گروه طراح زبده برای طراحی ویلای خود هستید باافتخار می‌توانیم بگوییم که شرکت رامسین یکی از بهترین شرکت‌های طراحی ویلا در اقصی نقاط ایران می‌باشد.

 

شرکت رامسین 

آدرس : تهران، فرمانیه، خیابان آقایی

تلفن  : 02126131192 – 09123987021

 

شرکت رامسین با استفاده از تجربه 15 ساله خود در زمینه طراحی و ساخت ویلا در شمال، کردان، دماوند، لواسان و … سعی میکند پروژه های طراحی ویلاهای خود را با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی، شرایط مجیطی،سلیقه و سبک مورد نظر و نیازهای مشتری و با رعایت اصول سرمایه گذاری اقدام به طراحی پروژه های خود میکند.

همچنین بعد از طراحی میتوانید کار ساخت ویلای خود را نیز به شرکت رامسین بسپارید.

بخش دوم

 

طراحی ویلا مدرن با جدیدترین متدهای طراحی ویلا 🥇 شرکت رامسین

 در ادامه این محتوا شما با بهترین روش‌ شناسایی شخص یا شرکت طراحی ویلا آشنا خواهید شد. سپس در مورد طراحی ویلای دوبکس اطلاعاتی بدست میآورید. در مرحله بعد کمی در مورد طراحی محوطه سازی ویلا توضیح داده و در ادامه مواردی چون طراحی ویلای کوچک، طراحی ویلای ارزان، الزامات طراحی ویلای 100 متری، طراحی نمای ویلا و … را بررسی خواهیم کرد. در انتها نیز نمونه ویلاهای طراحی شده و ساخته شده شرکت رامسین را مشاهده خواهید کرد.

برای آشنایی بیشتر با طراحی ویلا بهتر است ابتدا با مفهوم کلمه ویلا آشنا شویم. ویلا (به فرانسوی و انگلیسی: Villa) به ساختمانی گفته می‌شود که در تعریف امروزه از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد و معمولاً آن را در اطراف شهرها یا در ییلاق‌ها می‌سازند. البته در بعضی از کشورها قوانین ساخت و ساز به شهروندان اجازهٔ ساخت ویلا در داخل شهر را می‌دهد و خانه‌های مسکونی به صورت ویلایی ساخته می‌شوند.

این روزها به دلیل شلوغی و آلودگی هوای شهرهای بزرگ ایران مثل تهران افراد زیادی تمایل به داشتن ویلای خوش آب و هوا در مناطق شمالی کشور دارند و این تقاضا روز به روز زیاد می‌شود. متاسفانه بسیاری از بساز بفروش های ویلا در ایران بدون در نظر گرفتن اصول طراحی و مهندسی شروع به ساخت ویلا در کشور میکنند که بعد ها برای استفاده کنندگان از ویلا دردسر های زیادی به همراه دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد خود اقدام به ساخت ویلا میکنند. در این روش اولین گام برای ساختن یک ویلای خوب پیدا کردن یک شرکت حرفه ای برای طراحی ویلا است. اما چگونه میتوانیم یک فرد یا شرکت متخصص طراحی ویلای خوب پیدا کنیم؟ پاسخ این سوال را در بخش بعدی داده ایم.

 

روش شناسایی بهترین شخص یا شرکت طراحی ویلا 

بهترین طراحان ویلا در ایران را میتوان از نمونه کارها و رزومه آنها شناسایی کرد. با یک جستجو در اینترنت و مجله های دکوراسیون میتوانید لیستی از بهترین سازندگان و طراحان ویلا در ایران تهیه کنید و نمونه کارهای طراحی انها را بررسی کنید.

همچنین ما مقاله ای با عنوان بهترین طراحان ویلا در ایران تهیه کرده ایم که میتوانید آنرا هم مطالعه نمایید.

 

طراحی ویلای دوبلکس Duplex villa design

 

ویلاهای دوبلکس به دلیل توانایی استفاده کامل از نور خورشید، چشم انداز و منظره کافی و استفاده بهینه از زمین ویلا طرفداران زیادی دارد.تهویه در ویلاهای دوبلکس بهتر از ویلاهای معمولی صورت میگیرد.

استفاده از راه پله دسترسی به طبقه بالای ویلا فضایی زیبا و لوکس درون ویلا پدید می آورد. ویلاهای دوبلکس در برابر ویلاهای یک طبقه نمایی زیباتر دارند و با استفاده از مصالح متنوع و طراحی زیبا میتوان زیبایی آن را چندین برابر کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله طراحی ویلا دوبلکس را مطالعه نمایید.

طراحی محوطه سازی ویلا ( Villa landscaping design )

 

محوطه سازی ویلا باعث بهبود کیفیت زندگی در ویلا میشود و این امکان را به شما میدهد تا با محیط پیرامونی ویلای خود ارتباط موثر برقرار کنید و از هوای آزاد و لنداسکیپ ویلای خود نهایت استفاده را ببرید.

در طراحی محوطه سازی ویلا باید به وضعیت موجود ویلا، منطقه جغرافیایی و آب و هوایی و هارمونی و تعادل محوطه سازی با ساختمان ویلا بسیار دقت کرد.

طراحی محوطه ویلا یک کار تخصصی است که می بایست توسط طراح ماهر محوطه سازی صورت پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله محوطه سازی ویلا را مطالعه نمایید.

 

طراحی یک ویلای کوچک ( Small villa design )

 

همیشه امکان دسترسی به ویلای بزرگ وجود ندارد . گاهی محدودیت در زمین و بودجه باعث میشود افراد به ساخت ویلای کوچک روی بیاورند.

در طراحی ویلای کوچک خلاقیت طراح نقش تعیین کننده‌ای در کیفیت فضای حاصله دارد.طراح باید بتواد از فضای کوچک در دسترس بیشترین استفاده را ببرد و برای رسیدن به این موضوع تجربه بسیار کمک کننده است.

در طراحی ویلاهای کوچک باید به فضاهای ضروری توجه ویزه شود و تا حد امکان از ایجاد فضاهای رفاهی و ورزش غیر ضروری پرهیز کرد. استفاده درست از رنگ و نور خورشید می‌تواند به بزرگتر دیده شدن فضا کمک کند.

استفاده از پنجره های عریض برای ورود بیشتر نور به ساختمان ویلا نیز میتواند مفید باشد. در مقاله طراحی ویلای کوچک عوامل موثر و ضروری در طراحی یک ویلای کوچک مورد بررسی قرار گرفته است.

 

طراحی یک ویلای ارزان ( Cheap villa design )

 

ویلاهای سنگی و پر زرق و برق بسیار زیبا و چشم نواز هستند اما قطعا جزو ویلاهای ارزان نیستند. اینکه بتوانیم با بودجه ای محدود یک ویلای بزرگ و لوکس داشته باشیم امکان‌پذیر نیست.

اما میتوانیم بایک بودجه کم ویلایی کوچک و متانسب با بودجه خود داشته باشید و در آن احساس آرامش داشته باشید.

برای طراحی ویلا ارزان ابتدا باید بودجه دردسترس را مشخص کنید.

سپس ابعاد زمین و هزینه خرید زمین را مشخص نمایید.

در مرحله بعد که طراحی محوطه سازی ویلا را انجام میدهید کمی آنرا ساده تر کنید. همچنین میتوانید ساختمان ویلا را کوچکتر در نظر بگیرید.

برای کاهش هزینه ها از تزئینات غیر ضروری پرهیز کنید.

اگر میخواهید یک ویلای مقرون به صرفه با بودجه کم داشته باشید مقاله ساخت ویلای ارزان را مطالعه نمایید.

 

نقشه خانه ویلایی

 

آنچه در ادامه طراحی ویلا مهم است نقشه خانه ویلایی شما است. پلان ویلا باید با توجه به زمین و نیازهای استفاده کنندگان تهیه شود.

 

انواع خدمات طراحی شرکت رامسین شامل موارد زیر میباشد:

 

طراحی آنلاین ویلا، طراحی ویلای ایرانی، طراحی باغ ویلای لاکچری، طراحی خانه ویلایی، طراحی و نقشه کشی ویلا 

 

به منظور سهولت تصمیم گیری برای شناخت طرح ویلای مورد علاقه خود ما پروژه های طراحی قبلی خود را برای شما تشریح می کنیم تا از این طریق بتوانید بهترین انتخاب و تصمیم گیری را انتخاب طرح و سبک ویلای مورد نظر خود را انجام دهید.

 

نمونه کارهای شرکت طراحی ویلای رامسین در چند سال گذشته

 

در این بخش چندی از نمونه کار های طراحی ویلای شرکت رامسین را که در چند سال اخیر انجام شده است مشاهده می کنید.

با کلیک برروی هر کدام از این پروژه ها به صفحه مربوطه هدایت میشوید و میتوانید کارهای انجام شده و نتیجه نهایی را مشاهده نمایید.

 

 

 

 

پروژه ویلای نوشهر

 

در ادامه چند نمونه نقشه ویلا را مشاهده میکنید:

پلان خانه ویلایی بزرگ | شرکت رامسین
پلان ویلا برای طراحی ویلا
پلان ویلا
نقشه ساختمان ویلایی
نقشه ویلای بزرگ و گران
نقشه ویلا با زمین مثلثی
نقشه ویلا برای طراحی ویلا

طراحی ویلای کوچک توسط شرکت رامسین

دلایل بسیاری وجود دارد که افراد بخواهند برای خود یک ویلای کوچک داشته باشند.

به همین منظور تیم طراحی رامسین با بررسی عوامل موثر بر کاهش قیمت تمام شده ویلا با طراحی ویلای کوچک میتوانند شما را با حداقل هزینه به ویلای رویایی خود برسانند.

نتیجه گیری…

در این نوشته با یکی از بهترین شرکت های طراحی ویلا در کشور آشنا شدید. شما میتوانید با تماس با کارشناسان شرکت رامسین از خدمات مشاوره رایگان، طراحی، بازسازی و ساخت ویلای این شرکت بهره مند شوید.

 •   نوشته شده توسط :  
 •   دسته مطلب :   خدمات ما
 •   تاریخ انتشار :  2021/04/03

مطالب مرتبط

16 دیدگاه برای “طراحی ویلا |بهترین شرکت طراح ویلای ایران”

 1. شهابی فر گفت:

  سلام. من از خدمات شما برای طراحی ویلا تو کردان و بازسازی ویلام استفاده کردم و خیلی ازتون راضیم. شرکت رامسین بهترین شرکت طراحی ویلا تو ایرانه ‌.ممنونم

 2. رضا جهانی گفت:

  من از خدماتتون استفاده کردم شما واقعا توی کارتون استاد و عالی هستید.ممنونم

 3. جانی گفت:

  شرکت رامسین بهترین طرااح ویلا توی ایرانه من از خدماتتون استفاده کردم و راضی هستم

 4. Eric Jones گفت:

  آقا خسته نباشید کارتون واقعا عالیه.خدا خیرتون بده

 5. محمد شولی گفت:

  کارتون واقعا درسته . من از خدماتتون استفاده کردم و خیلی راضیم

 6. علی حسینی گفت:

  آقا کارتون واقعا عالیه ممنونم

 7. پوریا گفت:

  طراحی یک ویلای 5000 متری چقدر میشه؟

 8. فرشید کاظمی گفت:

  سلام . من یه ویلا دارم تو یاسوج . به یاسوجم خدمات میدید؟

 9. بهنام گفت:

  از کجا بدونم هزینه دیزاین ویلام چقدر میشه؟

 10. میثم گفت:

  طراح خوب برای ویلا سراغ دارید؟

 11. خالقی گفت:

  مشاوره برای چیدمان ویلا هم دارید؟

 12. phucanglass گفت:

  چه سبکی برای ویلا در رامسر پیشنهاد میدید؟

 13. penis stretcher گفت:

  هزینه طراحی ویلای دوبلکس 400 متری در لواسون چقدر میشه؟

 14. یونس گفت:

  خیلی خوب و عالی . شرکت رامسین یکی از بهترین شرکت های طراحی ویلا در ایرانه

 15. رحمان گفت:

  خیلی عالیه . کارتون درسته

 16. حسین گفت:

  عالی بود ممنون

نوشته‌های تازه