خدمات شرکت رامسین

۴نکته طلایی برای دکوراسیون خانه ۵۰ متری | با چیدمانی شیکی و زیبایی

دکوراسیون خانه 50 متری با پنجره بزرگ

فهرست مطالب

۴نکته طلایی برای دکوراسیون خانه ۵۰ متری

۴نکته طلایی برای دکوراسیون خانه ۵۰ متری موضوع اصلی مقاله شرکت رامسین میباشد. بسیاری از افراد که خانه کوچک دارند، دغدغه چیدمان منزل همیشه ذهنشان را در گیر می کند. قوانین و اصول بسیاری برای طراحی و دکوراسیون داخلی وجود دارد. فضایی با متراژ پایین باید دقت و وسواس بسیاری بکار برد، زیرا منزل نقطه امن و آرامش هر فرد است. 

با انتخاب خانه کوچک می توانیم در هزینه و بودجه صرفه جویی کنیم، و از آن برای کارهای مهم سرمایه گذاری کرد. خانه های بزرگ علاوه بر هزینه بیشتر باید زمان بیشتری برای نظافت و نگهداری آن گذاشت. همینطور برای دکوراسیون خانه بزرگ هزینه بیشتری باید کرد.

دکوراسیون خانه ۵۰ متری

نکته اول: رنگ دکوراسیون خانه ۵۰ متری

انتخاب رنگ آبی طیفی مناسب برای استفاده در طراحی ورودی خانه کوچک است. رنگ های خنثی باعث می شود تا فضا بزرگ تر جلوه دهد. طیف رنگی سفید، خاکستری، عاجی، طوسی روشن و … پیشنهاد مناسبی است.

طیف رنگی خاکستری نمونه ای از رنگ های شیک و مدرن می باشد. استفاده از رنگ خاکستری در کنار رنگ گرم سفید باعث ایجاد فضایی زیبا در اتاق نشیمن و بزرگ تر نشان دادن محیط نقش بسزایی دارد.

دکوراسیون خانه ۵۰ متری رنگ خاکستری

نکته دوم: مبل دکوراسیون خانه ۵۰ متری

بهترین انتخاب برای مبل خانه های کوچک، مبلمان ال می باشد. زیرا طراحی مبل ال بدون دسته و اسکلت بندی آنها کاملآ بدون انحنا و در قالب خطوط مستقیم عمودی و افقی می باشد. مبل ال به راحتی کنج خانه قرار می گیرد و می توانید از کل فضا استفاده کنید.

در انتخاب مبل باید به رنگ آن نیز توجه کرد، زیرا شلوغی در رنگ در فضای کوچک باعث دلگیری فضا می شود.مبلمان با زمینه ها یک دست سیاه، قهوه ای پررنگ، نوک مدادی و سایر رنگ های تیره یک دست، نمی تواند مبل مناسب خانه های کوچک باشد.

دکوراسیون خانه ۵۰ متری مبل ال

نکته سوم: نورپردازی خانه ۵۰ متری

نور طبیعی می تواند نور کافی را برای روشنایی فضا در اختیار شما قرار دهد و نتیجه فوق العاده ای در خانه های کوچک دارد. بهتر است در خانه های کوچک از پنجره های بزرگ و پرده های نازک استفاده شود تا نور بتواند از آن به راحتی عبور کند و فضایی دلباز ایجاد کند.

راه دیگر برای نور پردازی، نورهای مصنوعی هسنتد. نورپردازی هالوژن های سقفی در میان طراحان بسیار محبوب می باشد. این نور کاملآ مدرن و امروزی است.

دکوراسیون خانه ۵۰ متری با پنجره بزرگ

نکته چهارم: کف پوش خانه ۵۰ متری

پارکت رنگ روشن نور بیشتری را نسبت به رنگ تیره بازتاب می کند، به همین دلیل فضا بزرگ ترو دلبازتر به نظر می رسد. پارکت چوبی روشن برای خانه های کوچک انتخاب مناسبی است.

اگر رنگ فرش شما تیره باشد پارکت رنگ روشن انتخاب کنید و اگر فرش شما روشن است باید پارکت رنگ تیره انتخاب کنید. برای اینکه خانه کوچک خود را بزرگ تر جلوه بدهیم بهتر است تمام خانه را پارکت یک رنگ استفاده کنیم.

دکوراسیون خانه ۵۰ متری کف پارکت

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *