خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

۶ نکته برای ساخت خانه رویایی شما

۴

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون داخلی رامسین: ساختن خانه رویایی می تواند یکی از مهیج ترین نقاط عطف در زندگی یک شخص باشد. همان چیزی که ما بری رسیدن به آن، شب را به روز و روز را به شب می دوزیم…

ساختن خانه به شما امکان می دهد متناسب با سلیقه شخصی خود ، فضایی را متناسب با روحیه خود خلق کنید. لازم نیست که کابینت های موجود را عوض کنید، دیواری را تخریب کرده یا وسیله ناخوشایندی را جایگزین کنید ، زیرا همه جزئیات خانه ای که قرار است ساخته شود به طور معمول به تایید تک تک افراد خانواده می رسد.

در حالی که ساختن خانه فرصتی برای بیان خلاقانه است، روشی است که بر مهارتهای سریع تصمیم گیری اصرار دارد. در زمان دوم ، شما باید بین ده ها یا حتی صدها طرح و تصویر فقط یکی را انتخاب کنید. از مرحله برنامه ریزی تا مرحله ساخت و ساز ، موارد زیادی باید در نظر گرفته شود. در اینجا چند مورد از مهمترین آیتم های چک لیست آورده شده است.

آینده خود را در نظر بگیرید

اگر زمان و هزینه لازم برای طراحی خانه رویایی خود را به کار بگیرید و تمام علایق خود را در آن به کار ببرید این احتمال وجود دارد که مدت طولانی در آن زندگی کنید و آن را ترک نکنید. این بدان معناست که شما باید نه تنها نیازها و خواسته های فعلی خود بلکه نیازها و خواسته های خود در آینده را نیز در نظر گرفته اید.

ممکن است در حال حاضر ، خانواده شما کوچک باشد، اما بعدها فرزندان و نوه های زیادی به جمع خانواده شما اضافه می شوند. آیا دیدارهای منظم از نوه ها می تواند به اتاق بازی شما در حال حاضر به عنوان یک سالن خالی نیاز نداشته باشد؟ آیا پله ها با افزایش سن دشوار می شوند؟ این سؤالاتی است که باید از خود بپرسید زیرا همیشه نمی توانیم در مورد آینده پیش بینی کنیم. با این حال ، یک خانه رویایی یک سرمایه گذاری بلند مدت است و باید به فکر طولانی و سخت در مورد آنچه “آینده شما” می خواهد فکر کنید.

مدل طراحی خانه

گشت و گذار در خانه های دیگر در منطقه شما به شما کمک می کند تا ایده هایی را که در روند ساخت و ساز خود می خواهید ارائه دهید یا در این مورد با یک شرکت طراحی دکوراسیون داخلی مشورت کنید.

این یک تمرین مفید در طول فرایند برنامه ریزی است. قبل از اینکه تصور کنید چه نوع طراح ی خانه ای را دوست دارید با بررسی خانه های دیگر، درک اساسی در مورد خواسته ها و نیازهای خود به وجود بیاورید. نگاه دقیق به خانه های دیگران به شما در تصمیم گیری های بزرگ کمک می کند.

هنگامی که دورتر از مراحل برنامه ریزی قرار گرفتید ، می توانید ارزیابی کنید که کدام یک از ویژگی های خانه به خوبی در خانه رویایی شما به کار خواهد رفت. گاهی اوقات برای شکل دادن ایده نهایی باید یک ویژگی را به طور دقیق بررسی کنید.

پیدا کردن یک شرکت طراحی و معماری

همه سازندگانی که در امر ساخت و ساز خانه هستند ممکن است در طراحی و اجرا هیچ شباهتی به هم نداشته باشند. اغلب اوقات ، تفاوت های سبک و نوعی اجرایی بین آنها بسیار زیاد است. بهترین راه حل این است که در این مورد از دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید. هنگامی که سازنده مناسبی برای خود پیدا کرده اید هر سوالی که در زمینه طراحی و اجرای خانه دارید از آنها سوال کنید.

شما باید یک رابطه کاری قوی با سازنده داشته باشید. جلسات اولیه را مانند سایر مهمانی ها رفتار کنید ، آنها را برای اعتماد به نفس و توانایی آنها در تحقق خواسته های خود یاری کنید.

از انجام برنامه های خود نترسید

یک شرکت ساختمانی ممکن است طرح های خاص خود را ارائه دهد ، اما این بدان معنی نیست که شما باید با آنها موافق باشید. از آنجا که این خانه قرار است شما در آن زندگی کنید پس حتما لازم است که تصورات خود را از فضا و تصویری که در ذهن دارید با آنها در میان بگذارید.

شرکت های طراحی و معماران می توانند طرح های متنوعی را در اختیار شما بگذارند. همچنین به شما این امکان را می دهند تا برنامه خود را بهتر بدانید.

برنامه های طراحی خانه

در روند اجرای ساخت خانه ممکن است ایده جدیدی به نظر شما برسد. شما به عنوان صاحب کار این حق را دارید که هر تغییری را در برنامه طراحی خانه ایجاد کنید.

شما می توانید هر تغییری را اعمال کنید ولی قبل از همه اقدامی به سازنده اطلاع دهید. بهتر است این تغییرات را به صورت مکتوب بدست آنها بدهید. چرا که ما گاهی اوقات تبادل کلامی را فراموش می کنیم. بنابراین ضمن اضافه کردن آن به قرارداد، اگر در اجرای خواسته ماعمل نکنند، طبق قرارداد باید پاسخگو باشند.

قبل از ورود به خانه تکمیل شده ، یک بازرسی کامل انجام دهید

قبل از ورود به خانه همه جا را به دقت بازرسی کنید تا مطمئن شوید همه بندهای قرارداد اجرا شده است.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *