خدمات شرکت رامسین

یک آپارتمان کوچک را به واسطه ی دکوراسیون حرفه ای جذاب کنید

یک آپارتمان کوچک را به واسطه ی دکوراسیون حرفه ای جذاب کنید

فهرست مطالب

تغییر دکوراسیون داخلی آپارتمان کوچک و نقلی می تواند چون یک داستان غیر قابل باور به نظر آید. ولو خبر خوب ما به شما این می باشد که با ایده هایی جزئی دکوراسیون محیط داخلی خانه های شما، تغییرات بسیاری را تجربه خواهد کرد. ما ضمن این مطلب از خود در تلاش هستیم که، نکات بسیار کاربردی را جهت اجراء دکوراسیون حرفه ای در اختیار شما قرار بدهیم. این ایده ها طی مدّت زمانی بسیار کوتاه خانه شما را با تغییرات فراوانی مواجه خواهد ساخت. علاوه بر این ها ایده هایی که ما به شما معرفی خواهیم کرد، ایده هایی جذاب و گیرا هستند. ما در رامسین بر این باور هستیم که فضای کوچک خانه های شما به جهت دکوراسیون داخلی و پیشبرد هرچه بهتر آن نباید مأیوس کننده باشد.

کف خانه خود را پر هرج و مرج نکنید!

علّت حائز اهمیت بودن این موضوع در چندین نکته خلاصه می شود. اوّل آن که بهره نگرفتن از کف خانه جزء طی موارد الزامی منجر به بزرگ تر و بازتر به چَشم خوردن محیط خانه شما می شود. از سویی هم خانه شما را بیش از پیش مرتب تر و تمیز تر نشان می دهد. لذا دلیل سوّم ما که بسیار مهم تر هم می باشد این است که، شما می توانید از دیگر بخش های کم کاربرد خانه های خود چون؛ دیوارها و سقف استفاده بنمایید. در واقع این تکنیک به شما کمک خواهد کرد تا از تمامی بخش‌ های خانه خود نهایت استفاده را به عمل آورید.

المان های متنوع همانند؛ قفسه ها یا طناب های آویزان از سقف را امتحان بنمایید. علاوه بر این لامپ هایی که به جهت روشنایی میبایست برروی کف خانه قرار بگیرند را از لیست برنامه خود حرف کنید. قطعاً که شما می توانید به جای آن از لوسترها و چراغ های دیواری بهره گیرید. به نظر ما بهتر است از قسمت دیوارها کمی بیشتر استفاده بنمایید تا قسمت کف خانه را از وسیله های غیر ضروری پاک نمایید‌.

کف خانه خود را پر هرج و مرج نکنید!

در دکوراسیون داخلی محیطی چند منظوره برای خود رقم بزنید!

شما در یک فضای کوچک تنها با استناد به خلاقیت و امور چند منظوره خواهید توانست مشکل خود را حل نمایید. به عنوان نمونه؛ چنانچه که شما در خانه ی خود قسمتی به عنوان میز کار یا حتی میز ناهارخوری ندارید، چند مفهوم را در یک محیط کوچک برای خود رقم بزنید. به گونه ای که اگر شما در فضای خانه خود به میز ناهارخوری نیاز دارید، از خرید ابعاد بزرگ واقعاً خودداری نمایید. جهت قرار دادن آن قسمتی از خانه را انتخاب نمایید که ختم شده به آشپزخانه باشد‌. دلیل انتخاب ما، در استفاده چند منظور از میز خلاصه می شود. چرا که اگر شما مکان مناسبی را به جهت قرار دادن میز برای خود انتخاب نمایید، می توانید از آن هم به عنوان میز غذاخوری و هم میز کار نهایت استفاده را بکنید!

در  دکوراسیون داخلی المان های تاشو را به هیچ عنوان فراموش نکنید!

بهتر است با دقّت و هوشمندانه خرید نمایید. در انجام خرید خود سعی کنید وسیله هایی را انتخاب بنمایید که از قابلیت بسته شدن برخوردار باشند. میزهای دیواری نصب شده می توانند محیط بسیار کمی را به خود اختصاص بدهند. حتی شما می توانید در قسمت بالای این میزها برروی دیوار قفسه هایی را به جهت قرار دادن وسیله های خود نصب بنمایید. پس به این هنگام است که می توانید از خرید قفسه های کتابی برروی زمین چَشم پوشی بنمایید و آن را با خرید قفسه های دیواری جایگزین کنید.

حتی شما می توانید جهت نشستن خود از صندلی‌ های تاشو استفاده بنمایید. البته اگر که قرار است میز و صندلی شما چند منظوره باشد، توصیه می کنیم در خرید صندلی دقّت عمل بیشتری را به خرج دهید. چرا که امکان دارد در طول روز ساعت های زیادی را برروی صندلی پشت سر گذارید. بنابراین صندلی نباید شما را خسته کند.

المان های تاشو را به هیچ عنوان فراموش نکنید!

روشنایی خانه می تواند بسیار مهم باشد؛

محیط کوچک غالباً به علّت عدم برخورداری از پنجره های بزرگ امکان دارد حس تاریکی را در وجود شما رقم بزند. با افزودن منابع نور بسیار در هر اتاق، از آشپزخانه گرفته است تا به اتاق نشیمن و اتاق خواب، کمبود نور طبیعی را می تواند تا به مقداری جبران بنماید. البته شما می توانید در صورت تمایل با تغییر بیشتر در خانه از پنجره هایی بزرگ تر بهره گیرید و از نور طبیعی نهایت استفاده را بکنید. البته از سویی هم شما می توانید برای تأمین نور خانه از یک لوستر بسیار ظریف آویخته شده از سقف خانه استفاده کنید و محیطی دنج و آرام جهت نشستن برای خود و خانواده‌تان فراهم آورید.

در دکوراسیون داخلی آینه ها می توانند به شما آرامش ببخشند؛

اگر که شما جهت روشنایی خانه خود از نور طبیعی بهره بگیرید، این فوق العاده خواهد بود و شما می توانید از فواید نور طبیعی به خوبی بهره مند شوید. حال آینه های به کار رفته در خانه می توانند به شما کمک نمایند تا با بازتاب نور در محیط خانه کوچک، از چندین برابر نور بهره گیرید. از سویی آینه ها می توانند به بزرگ تر و دل بازتر دیده شدن فضای اطراف شما کمک بنمایند‌. پس اگر که شما امکان نصب نمودن یک آینه بزرگ برروی دیوار را دارید، حتماً این کار را انجام داده و نسبت بدین موضوع بی توجه نباشید. البته اگر که شما امکان استفاده از آینه های بزرگ دیواری را ندارید، می توانید از آینه هایی در ابعاد کوچک و اشکالی زیبا استفاده نموده و آن ها را در قسمت هایی متنوع از دیوارها نصب بنمایید.

هارمونی در خرید نقش بسیار مهمی را برعهده خود دارد!

در منازلی با متراژهایی کوچک، تنها تعداد کمی وسیله و المان نیاز خواهد داشت که می توانید آن ها را در یک فضا جای گذاری کنید! پس برای دکوراسیون داخلی خانه های نقلی پیش از انجام خرید و قبل از بهره گیری از هریک از وسیله ها مطمئن گردید که تمامی آن ها با یکدیگر هارمونی داشته باشند. از این جهت ما به شما توصیه می کنیم با انتخاب یک پالت رنگی محدود، همراه با وجود هارمونی و هماهنگی منزل خود را چیدمان کنید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *