کمد دیواری اتاق خواب

یکی از بهترین اجزای یک اتاق خواب که در زیبایی و نمای آن تاثیر به سزایی دارد؛ کمد دیواری می‌باشد. امروزه، کمد دیواری‌ها جزء جدانشدنی دکوراسیون اتاق خواب‌ها هستند؛ لذا تمام ابزار آلاتی همچون لباس، کفش، لوازم شخصی افراد را در خود جای می‌دهند.

کمد دیواری‌ها نه تنها کاربردی هستن؛ بلکه در زیبایی اتاق خواب‌ها نیز تاثیر دارند. به همین علت، افراد بایستی با در نظر داشتن نوع دکوراسیون اتاق‌‌شان این تجهیز را انتخاب کنند. هر چه بین مدل آن و سبک دکوراسیون اتاق هماهنگی بیشتری وجود داشته باشد؛ هارمون و جلوه محیط نیز زیبا‌تر است.

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری مدرن یک انتخاب عالی برای طراحی داخلی مدرن است. این کمدها با طرح‌ها و جزئیاتی که با روح زمان مطابقت دارند، شکوه و استایلی خاص را به فضای شما می‌بخشند.

کمدهای دیواری مدرن در انواع متفاوتی در دسترس هستند. آن‌ها با استفاده از خطوط هندسی ساده و منظم، اجزای شفاف و استفاده حداکثری از فضا، ظاهری مینیمالیستیک و شیک را ایجاد می‌کنند.

ضمن ظاهر جذاب، کیفیت ساخت این کمدها نیز بسیار مهم است. از مواد با کیفیت و پایداری بالا استفاده می‌شود تا کمد دیواری مدرن با دوامی بالا ساخته شود. همچنین، برخی مدل‌ها از امکانات مانند روشنایی LED داخلی و سیستم‌های باز و بسته خودکار بهره می‌برند.

با استفاده از کمد دیواری مدرن، می‌توانید فضای خانه یا اتاق خواب خود را به شکل منظم و سازماندهی شده تبدیل کنید. این کمدها قابلیت ذخیره‌سازی بیشتری را فراهم می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا لباس‌ها، کفش‌ها و اشیاء دیگر را به طور منظم در آن‌ها نگهداری کنید.

اگر به دنبال ترکیبی از استایل مدرن و عملکرد عالی هستید، کمد دیواری مدرن یک گزینه بی نظیر است که به فضای شما جلوه و حسی جدید و تازه می‌بخشد.

 

کمد دیواری اتاق خواب|انواع کمد دیواری-وب سایت دکورامسین

کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

دنیای دختران، پر از فانتزی‌های زیبایی است. هر یک از این فانتزی‌ها برای دختران، حکم زندگی‌شان را دارد. بنابراین سعی می‌کنند، از این وسائل به خوبی مراقبت و محافظت کنند؛ تا در بازه زمانی طولانی‌ای از کیفیت و زیبایی این محصول بهره ببرند.

از آنجایی که دختران نسبت به آقایون خوش سلیقه‌تر هستند؛ بهترین دیزاین و ابزارآلات را برای فضای اتاق‌شان می‌پسندند. اتاق‌ خواب دختر‌ها، منبع آرامش و آسایش می‌باشد؛ لذا هیچ نوع بهم ریختگی‌ای در دکوراسیون آن دیده نمی‌شود. شما در اتاق خواب دختر خانم‌ها آرامشی حس می کنید؛ که هیچ گاه نمی‌توانید این حس را در اتاق پسر‌ها دریافت کنید، چرا که تمامی ابزار آلات آن به شکل زیبایی با همدیگر هماهنگ هستند.

بیشتر بخوانید : دکوراسیون منزل

یکی از زیبایی اتاق خواب دختران مربوط به کمد دیواری آن است. کمد دیواری، تنها یک کمد برای چیدن وسائل نیست؛ بلکه برترین ابزار در دکوراسیون اتاق خواب‌ها می باشد. این وسیله بخش زیادی از یک اتاق خواب را احاطه می‌کند. بنابراین برای اینکه بر زیبایی اتاق بیفزایید، بایستی از نظر سبک و مدل با دیگر ابزار آلات دکوراسیون همخوانی داشته باشند.

از ان جا که به لحاظ طرح و مدل بسیار متنوع است. بیشترین طرح‌هایی که کمد دیواری اتاق خواب دختر بچه ها و دختران جوان دارد؛ طرح‌های فانتزی، سنتی و کلاسیک می‌باشد. این طرح‌ از این وسیله در طیف رنگ‌های شادی ساخته می‌شود؛ تا محیط از نظر نورپردازی نیز زیبا و جذب کننده باشد.

با این که وسائل و ابزار آلات دختران بسیار زیاد و حجیم است؛ اما کمد دیواری اتاق آن‌ها از نظر چیدمان شلوغ نیست؛ بلکه خیره کننده است، چرا که ابزار آلات به بهترین شکل ممکن در کمد جای گرفته‌ اند.

کمد دیواری اتاق خواب دخترانه-وب سایت دکورامسین

مدل کمد دیواری شیک و جادار

مدل کمد دیواری شیک و جادار یکی از ترندهای پرطرفدار در طراحی داخلی است. این کمدها با استفاده از جزئیات متفاوت و طراحی بی نظیر، فضاهایی شیک و منظم را به وجود می آورند.

این کمدها با الگوها و رنگ‌های متنوعی در دسترس هستند. طرح‌ها و مدل‌های مختلفی وجود دارند که می توانید بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید. از مدل‌های ساده و کلاسیک تا طرح‌های مدرن با خطوط هندسی و شکل‌های خاص، انواع مختلفی در دسترس هستند.

مزیت دیگری که این کمدها دارند، فضای بیشتر و ذخیره‌سازی مناسب است. با استفاده از قفسه ها، طبقات، دراورها و بخش‌های مختلف دیگر، می توانید لباس ها، کفش ها، لوازم جانبی و اشیاء دیگر را به طور منظم و جادارانه مرتب کنید.

علاوه بر ظاهر شیک و جذاب، کیفیت ساخت این کمدها نیز بسیار بالاست. از مواد با کیفیت و مقاوم استفاده می شود تا کمدهایی با عمر طولانی ایجاد شود. همچنین، برخی مدل‌ها قابلیت‌های اضافی مانند روشنایی داخلی، آینه ها و سیستم قفل‌گذاری را نیز دارا هستند.

اگر شما به دنبال یک کمد دیواری شیک و جادار هستید، حتماً این مدل را در نظر بگیرید. آن را در فضای خانه، اتاق خواب یا حتی سالن پذیرایی خود قرار دهید و مزیت‌های زیادی از آن بهره‌برداری کنید. این کمد دیواری نه تنها به فضا کلاسی و شیکی می بخشد، بلکه به شما کمک می کند تا اشیاء خود را به طور منظم و سازماندهی شده نگه دارید.

کمد دیواری اتاق ساده

هر تجهیزی در دکوراسیون اتاق خواب تاثیر دارد. یکی از ابزار آلات مهم که از نظر رنگ، شکل، سبک، مدل و ساختار بسیار متنوع و زیبا می‌باشد؛ کمد دیواری است. این وسیله کاربردی در اتاق خواب‌ها، همانند یک نظم دهنده عمل می کند؛ لذا به چیدمان و نوع قرار گیری وسائل جهت می‌دهد.

اگر این وسیله در اتاق خواب نبود، به نظر‌تان جلوه اتاق چگونه بود؟ مسلما زیبایی جذب کننده‌ای نداشت؛ چرا که تمامی وسائل ضروری فرد در سراسر اتاق پخش و پلا می‌شد. به همین خاطر افراد از قرار گرفتن در چنین محیط‌هایی بیزار هستند. در تمام بهره‌های زمانی افراد از ابزار آلاتی به عنوان کمد استفاده می‌کردند؛ تا وسائل‌شان، محیط زیادی از اتاق را اشغال نکند.

برترین ابزاری که در این دوران استفاده می‌شود؛ کمد دیواری است. همانطور که در مطالب پیش نیز گفته شد، این وسیله در سبک های مختلفی طراحی می‌شود؛ بهترین سبک برای ساخت و طراحی این تجهیز، سبک ساده است، زیرا در تمام زمان‌ها شیک و بروز می‌باشد.

در کمد دیواری‌های ساده، تجمل جایی ندارد. دیزاینر‌ها با بهره گیری از کمترین متریال، شیک ترین کمد دیواری روز را می سازند؛ که فرد حتی از تصورش نیز به وجد می‌آید. مناسب‌ترین آن برای اکثر اتاق خواب‌ها، نوع ساده است، لذا در عین زیبایی، آرامش بخش نیز هستند.

 

کمد دیواری اتاق ساده-وب سایت دکورامسین

ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب

اتاق خواب، مکانی مناسب برای استراحت و جذب انرژی‌های مثبت می‌باشد. از آن جایی که باید اتاق خواب‌ها در عین زیبا بودن، آرامش بخش نیز باشند؛ طراحی دکوراسیون آن، کار هر کسی نیست، زیرا کوچک ترین اشتباهی سبب شده خواب فرد با مشکل رو به رو شود.

در طراحی دکوراسون اتاق خواب بایستی از رنگ های لطیف و آرامش‌بخش استفاده کنید؛ بنابراین بایستی در انتخاب رنگ ابزار آلاتی همچون کمد دیواری، میز توالت، آینه و…  دقت کنید، تا جلوه بصری اتاق بهم نریزد.

رنگ در زیبایی و مدل این وسیله تاثیر بالایی دارد؛ زیرا باعث شده طرح وساختار آن برجسته شود. می توانید از بین رنگ های سفید، صورتی، بنفش، سبز‌آبی و… کمد دیواری مورد نظر تان را انتخاب کنید. البته در انتخاب رنگ آن، طراحی دکوراسیون اتاق را نیز در نظر داشته باشید.

ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب-وب سایت دکورامسین

کمد دیواری اتاق خواب ۱۲ متری

کمترین مساحت برای اتاق خواب‌ها، ۱۲ متر است. اتاق‌های ۱۲ متری از نظر فضا خوب و مناسب هست، برای این که از تمام فضای آن به خوبی بهره ببرید؛ بهتر است، از این وسیله استفاده کنید. کمد دیواری، انباری شیک برای وسائل فرد است. از آن جایی که سایز و ابعاد آن، به سلیقه و وسائل فرد بستگی دارد؛ شما می توانید در کمترین زمان، کمد دلخواه‌تان را خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه بهترین مشاوره دکوراسیون داخلی را بیابیم؟

خرید کمد دیواری، بهترین انتخاب برای اتاق خواب‌ها است. یک اتاق خواب ۱۲ متری آنقدر بزرگ نیست که با میز، مبل، تخت خواب، تلویزیون و… اشغال شود؛ برای این که فضای اتاق به واسطه ابزار آلات پر نشود، باید حتما از اینوسیله استفاده کنید.

با داشتن یک کمد دیواری شیک و ساده، نه تنها محیط دیگر نا مرتب به نظر نمی رسد؛ بلکه فضا برای جاگیری ابزار آلات دیگر نیز فراهم می شود.

کمد دیواری اتاق خواب 12 متری-وب سایت دکورامسین
کمد دیواری اتاق خواب ۱۲ متری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا