کمد دیواری اتاق کودک

بسیاری از والدین قبل از تولد کودک تمایل دارند تا  یک اتاق زیبا برای او فراهم سازند. از اینرو یکی از وسایلی که می تواند در ایجاد یک اتاق زیبا و منسجم کمک کننده باشد کمد دیواری می‌باشد. از اینرو افراد به دنبال جدیدترین کمد دیواری برای اتاق فرزندان خود هستند. کمد دیواری اتاق کودک بیش از آنکه  جنبه زیبایی داشته باشد یک وسیله کاربردی می‌باشد؛ که می‌توان تمامی وسایل مهم و ضروری کودک که باید دور از گرد و غبار و آلودگی باشد را در آن قرار داد. در دکوراسیون داخلی منازل در بیشتر اتاق خواب‌ها می‌توان کمد دیواری را مشاهده نمود که در طرح و رنگ‌های گوناگونی تولید می‌شوند. بر طبق وسایل اتاق کودک خود و همچنین دکوراسیون آن  باید کمد دیواری مناسب برای اتاق کودک انتخاب نمایید. کودکان همواره وسایل و اسباب بازی های فراوانی وجود دارد و بایست یک قسمتی وجود داشته باشد که این وسایل و لباس های کودک را در آن قرار داد. در این صورت  بهم ریختگی و  بی نظمی در اتاق کودک وجود نخواهد داشت. در اغلب موارد ترجیح افراد بر این است که از طرح‌های اسپرت و یا فانتزی استفاده نمایند. برای خرید کمد دیواری مورد بعدی توجه به جنسیت کودک‌تان می‌باشد. این امر واضح است که کمد دیواری با طرح‌های دخترانه برای یک پسر زیبا نخواهد بود و او را به وجد نخواهد آورد. رامسین امروز تمایل دارد تا در رابطه با کمد دیواری اتاق کودک| جدید‌ترین و بهترین ایده‌ها برای کمد کودک برای شما همراهان مطالبی را شرح دهد.

کمد دیواری اتاق کودک دو قلو

اگر قصد دارید از کمد دیواری در اتاق کودک استفاده نمایید در این صورت بایست بدانید که قسمت اعظمی از فضا محیط را اشغال خواهد نمود. از اینرو در انتخاب طرح و رنگ بایست با وسواس عمل نمود. برای اتاق کودک دو قلو شما باید در نظر بگیرید که هر آنچه که اجرا خواهید کرد برای دو نفر خواهد بود. در این صورت ضرورت دارد که از همه‌ی فضا به صورت بهینه استفاده نمایید. چرا که شما باید کمد و تخت مجزا برای هر یک از کودک خود در نظر بگیرید و در عین حال حریم شخصی آنها حفظ را نیز حفظ نمایید. علاوه بر این بایست فضای را برای فعالیت کودکان در نظر بگیرید.

کمد دیواری اتاق کودک دو قلو

کمد دیواری اتاق کودک پسرانه

 کمد دیواری که برای اتاق کودکان تهیه می‌نمایید بهتر است که در ابعاد بزرگ‌تر باشد. چرا که بایست همه‌ای وسایل با نظم در آن قرار گیرد و فرزند شما به وسایل و لباس های خود به سهولت دسترسی داشته باشد. بهتر است قسمتی را برای قرار گیری لباس‌ها، قسمتی را برای کتاب و اسباب بازی‌ها و… در نظر بگیرید. استفاده از رنگ‌های نظیر آبی، سفید و زرد برای کمد دیواری اتاق کودک پسر یک انتخاب درست خواهد بود. علاوه بر این مورد پسر‌ها علاقه زیادی به فوتبال و ماشین دارند در نتیجه کمد دیواری با این طرح‌ها یک گزینه عالی برای انتخاب خواهد بود.

کمد دیواری اتاق کودک پسرانه

کمد دیواری اتاق کودک دخترانه

همانگونه که در بالا اشاره نمودیم کمد دیواری در کنار اینکه یک وسیله کاربردی می باشد تحت عنوان یک عنصر تزئینی نیز به حساب می‌آید. برای اتاق دخترانه می‌توانید از کمد دیواری ریلی و یا کمد دیواری برون درب و همچنین لولایی استفاده نمایید. دختران به دلیل آنکه علاقه بسیاری به اکسسوری و وسایل دکوری و تزئینی دارند کمد دیواری بدون درب می‌تواند یک گزینه خوب باشد. چرا که می‌توانند در قفسه و طبقات مختلف آن اکسسوری و وسایل دکوری خود را قرار دهند. ولیکن اگر فضای بزرگی ندارید در این صورت بهتر است کمد دیواری ریلی انتخاب شما باشد. چرا که سبب صرفه جویی در فضا می شوند. کمد دیواری با طرح چوب که بخشی از آن دارای آینه می باشد نمونه از طرح کمد دیواری می‌باشد که می‌توان برای اتاق کودک دختر استفاده نمود. همچنین می‌توانید از رنگ‌های قرمز، سفید و یا ترکیبی از آن، سبز و یا صورتی برای کمد دیواری اتاق کودک دخترانه استفاده نمایید.

کمد دیواری اتاق کودک دخترانه

کمد دیواری اتاق کودک با میز تحریر

با رشد کودکان نیاز‌های آن‌ها نیز رشد خواهد نمود از اینرو در اتاق کودک در کنار تخت بایست کمد دیواری، میز تحریر و کتابخانه برای برطرف نمودن نیاز‌های آن وجود داشته باشد. زمانی که کودک وارد مدرسه می‌شود برای انجام تکالیف مدرسه خود بایست قسمتی در اتاق خواب وجود داشته باشد. از اینرو کمد دیواری اتاق با میز تحریر بهترین انتخاب برای این قسمت خواهد بود. ایجاد یک محیط مطالعه در اتاق‌های کوچک کمی چالش برانگیز خواهد بود.  از اینرو شما بایست خلاقانه عمل نمایید و ایده‌های ناب را بر طبق محیط اتاق خود ارائه دهید. برای نمونه در اتاق‌های کوچک برای استفاده بهینه از فضا بایست یک سری از وسایل را تلفیق نمود. برای مثال ترکیب کمد دیواری با میز تحریر یکی از این موارد می‌باشد.

کلام پایانی

از کاربردی ترین بخش‌های یک اتاق کمد دیواری می‌باشد. چرا که می‌توان بدون تخت و یا میز تحریر سر نمود. ولیکن بدون کمد دیواری تمامی وسایل شما پرت و پلا در اتاق پخش خواهد شد و نظم نخواهد داشت. از اینرو اگر در حال ساخت خانه می‌باشید قسمتی را برای کمد دیواری در نظر بگیرید. ولیکن در صورتی که در خانه زندگی می‌کنید که فاقد کمد می‌باشد می‌توانید کمد دیواری تهیه نموده و آن را در خانه خود قرار دهید. بر طبق حجم و نوع وسایل خود طبقه‌های کمد دیواری را انتخاب نمایید. برای مثال طبقه بندی اتاق کودک با نوجوان تفاوت خواهد داشت. امیدواریم کمد دیواری اتاق کودک| جدید‌ترین و بهترین ایده‌ها برای کمد کودک برای شما همراهان رامسین مفید بوده باشد.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *