کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری، یکی از تجهیزات اصلی در اتاق خواب‌ها است. این تجهیز کاربردی، بهترین مکان برای جای‌گذاری وسائل می‌باشد؛ لذا از حجم مناسبی برخوردار است. به همین دلیل افراد می توانند به واسطه کمد دیواری ابزار آلات‌شان را در کمد دیواری به زیباترین شکل بچینند.

ساختار و شکل کمد دیواری‌های امروزی بسیار زیبا و جذب کننده می‌باشد، چرا که یکی از رکن های اصلی طراحی دکوراسیون به حساب می‌آیند. به همین خاطر تمامی افراد را با هر سلیقه‌ای جذب خود می‌کنند.

در ادامه مقاله، به صورت مفصل در رابطه با ویژگی یک کمد دیواری جادار توضیح داده شده است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

کمد دیواری اتاق خواب ساده

کمد دیواری اتاق خواب یکی از وسایل مهم و کارآمد در طراحی داخلی است که به شما امکان می‌دهد فضای بیشتری را در اتاق خواب خود بهره‌برداری کنید. این کمد دیواری ساده، با طراحی منحصر به فرد و قابلیت تعبیه در دیوار، به شکلی کاملاً یکپارچه با دکوراسیون اتاق خواب شما ترکیب می‌شود.

کمد دیواری اتاق خواب ساده علاوه بر ارائه فضای ذخیره‌سازی مناسب برای لباس‌ها، پتوها و وسایل شخصی دیگر، جایگاهی برای نمایش اشیاء دکوراتیو نیز فراهم می‌کند. می‌توانید کتاب‌هایتان را در قفسه‌های باز کمد دیواری قرار داده و از آنها به عنوان یک عنصر تزئینی استفاده کنید.

همچنین، این کمد دیواری می‌تواند به عنوان یک پرده جلوی تخت خواب شما عمل کند و از حس فضای بسته جلوگیری کند. با استفاده از درب‌های شفاف یا آینه‌ای، احساس بزرگتر شدن فضا را القا می‌کند.

کمد دیواری اتاق خواب ساده نه تنها به شما کمک می‌کند فضای بیشتری در اتاق خواب خود داشته باشید، بلکه همچنین به شکلی زیبا و منظم به دکوراسیون اتاق شما اضافه می‌شود.

شیکترین کمد دیواری اتاق خواب

 

مدل کمد دیواری اتاق خواب زن و شوهر

 زندگی مشترک شیرینی‌های بسیاری دارد. یکی از لذت‌های زندگی مشترک که در آغاز زندگی برای دو طرف این رابطه عاشقانه، شیرین است؛ تقسیم کمد اتاق خواب‌شان می‌باشد‌.

کمد‌هایی که در گذشته استفاده می‌شد؛ اغلب از نظر ابعاد کوچک بودند، چرا که وسائل افراد مانند دنیای امروز بسیار نبود. در گذشته شاید افراد یک یا دو دست لباس داشتند، که همین دو دست لباس نیز مشترکاً با اعضای خانواده‌شان می پوشند.

اما امروزه، سبک زندگی افراد در اثر تکنولوژی تغییر کرده است. امروزه در کمد لباسی هر فرد به خصوص نسل جوان بیش از ۲۰ دست لباس وجود دارد. بدیهی است، برای آویزان کردن و نگهداری از این لباس ها باید از یک کمد دیواری بزرگ بهره بگیرند؛ چرا که تنها لباس نیست، بلکه ابزار آلات دیگری همچون کیف، کفش، عینک نیز در کمد‌شان وجود دارد.

برترین تجهیز برای نگه داری وسائل‌ شخصی، کمد دیواری‌های جادار می باشد. کمد دیواری‌ها از نظر قطر، حجم و ابعاد بسیار بزرگ هستند. به همین دلیل، توانایی نگهداری از ۵۰ دست لباس و ابزار آلات کوچک و بزرگ را دارند.

کمد دیواری‌هایی که مختص اتاق خواب زن و شوهر است، از لحاظ طرح، رنگ، مدل، سبک بسیار متنوع و زیبا می باشد. به همین دلیل، برترین مشتریان این محصولات تازه عروس و داماد‌ها هستند.

کمد  دیواری‌هایی که برای زن و شوهر‌ها طراحی می شود؛ بسیار جادار است؛ چرا که برای یک شخص نیست، بلکه برای دو شخص با روحیه متفاوت است. بانوان از هر نوع بهم ریختگی‌ای بیزار هستند. به همین دلیل. بهترین تجهیزی که به آن‌ها آرامش خاطر می‌دهد؛ کمد دیواری است.

کمد دیواری‌هایی که برای اتاق خواب زن و شوهر ساخته شده از میز آرایش، کشو، طبقه و… تشکیل شده است. این نوع از کمد دیواری‌ها برای چینش و جایگذاری وسائل بسیار مناسب هستند، لذا افراد مجبور به چپاندن وسائل‌شان نیستند.

مدل کمد دیواری اتاق خواب زن و شوهر

مدل کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

هر اتاق خوابی، باید کمد دیواری داشته باشد؛ تا فرد بتواند وسائلش را در آن جای دهد. یکی از کمد دیواری‌های‌ پرطرفدار، کمد دیواری‌های دخترانه می باشد؛ لذا از نظر حجم و شکل بسیار زیبا و شکیل هستند.

وسائل دختران، تنها به یک دست بلوز و شلوار یا مانتو متنهی نمی‌شود؛ بلکه ابزار آلات دیگری نیز در کمد‌‌های دختران وجود دارد‌. به همین دلیل، بایستی از نظر حجم  و ابعاد بزرگ باشند؛ تا گنجایش نگهداری از وسائل آن ها را داشته باشد.

کمد دیواری‌هایی که مختص دختران طراحی شده اند؛ از نظر ساختار و جلوه فوق العاده هستند، لذا تمامی نیاز های یک دختر خانم را برآورده می کنند.

کمد دیواری‌های دخترانه در سبک های مختلفی همچون ساده، فانتزی، چند رنگ و… ساخته می‌شوند؛ تا با سلایق اکثر دختر خانم‌ها مطابقت داشته باشد. کمد دیواری‌ دخترانه‌ از چندین طبقه و کشو تشکیل شده است، تا فرد بتواند تمامی وسائلش را در آن جای دهد.

وجود طبقه هایی با سایز های مختلف در کمد دیواری‌های دختران باعث شده نظم زیبایی در دکوراسیون کمد به وجود آید. به همین دلیل، دختر خانم ها به عنوان مرتب ترین اشخاص جامعه شناخته شده اند.

مدل کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک

جامعه امروز با نرخ تورم بالا، رو به رو شده است. امروزه تمامی محصولات تولیدی و خدماتی با نرخ بالایی به مردم فروخته می شود. نرخ مساکن نیز به همین علت افزایش یافته است. به همین سبب حتی خرید یک خانه‌ی کوچک نیز آرزوی اغلب افراد جامعه می‌باشد‌.

امروزه متراژ خانه اغلب افراد بیش از ۲۰۰ متر نیز نیست؛ به همین سبب مساحت قسمت های مختلف خانه از جمله اتاق خواب کوچک و نقلی می‌باشد. منازل با این که کوچک هستند؛ اما باز هم صلح و صفا در آن برقرار می‌باشد، چرا که خلق و خوی ساکنین هیچ تغییری نکرده بلکه متراژ آن عوض شده است.

زیبایی خانه های امروزی چشم نواز و محسور کننده است؛ لذا توسط طراحی دکوراسیون، زینت داده شده اند. یکی از زیبا ترین قسمت منازل، اتاق خواب است. در اتاق خواب‌ها، ابزار آلات زینتی متفاوتی استفاده می‌شود.

یکی از ابزار آلات مفید که باعث شده جلوه بصری اتاق خواب منظم و زیبا به نظر برسد؛ کمد دیواری است. شاید کمد دیواری اتاق خواب‌های کوچک، کم حجم و نقلی به نظر می رسد؛ اما این طور نیست.

کمد دیواری‌های کوچک یک پارادوکس به تمام معنا هستند. در این کمد‌ها می توان وسائل بسیاری جای داد؛ چرا که بخشی از آن ساده بدون داشتن هر گونه قفسه‌ای است‌، اما قسمت‌های دیگر کمد از قفسه و کشو تشکیل شده تا فرد بتواند وسائل مورد نیاز و کاربردی‌اش را در آن جای دهد.

در اصل کمد دیواری برای اتاق خواب‌های کوچک طراحی شده است؛ تا محیط اتاق را برای فرد دلباز و آرامش بخش کند. بنابراین استفاده از کمد دیواری در اتاق‌های کوچک الزامی است، لذا در زیبایی و چینش وسائل نقش مهمی ایفا می‌کند.

کمد دیواری برای اتاق خواب‌های کوچک از نظر طرح و مدل بسیار است‌. انتخاب و نوع کمد دیوار به سلیقه فرد بستگی دارد. مشتری می تواند به دلخواهش هر نوع کمد دیواری‌ای که می‌پسندد در اتاق خوابش قرار دهد؛ دیزاینر یا همان شخص فروشنده تنها در انتخاب سایز کمد به مشتری کمک می کند.

مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا