خدمات شرکت رامسین

کفپوش مناسب منزل شما

کفپوش مناسب منزل شما-decoramsin.com

فهرست مطالب

اینکه کدام کفپوش خانه شما را تزئین می‌کند و کدام کفپوش مناسب منزل شما است یکی از مهم‌ترین تصمیمات مبلمان است  و تأثیر قابل توجهی بر سبک زندگی و در نتیجه بر کیفیت زندگی شما دارد. از آنجایی که خانه شما ‌مهم‌ترین مکان برای شما و خانواده است، نباید کیفیت، انتخاب متریال یا سبک داخلی خود را به خطر بیندازید. این در مورد مبلمان و همچنین طراحی کفپوش شما صدق می‌کند.

کدام کفپوش برای خانه من مناسب است؟

بهترین راه برای پاسخ به این سوال که کدام پوشش کف برای شما مناسب است این است که نگاهی به سبک زندگی فردی خود بیندازید  و عادات و چالش‌هایی که کفپوش آینده باید در برابر آن مقاومت کند را بررسی کنید. فهرستی از معیار‌های شخصی  را برای پیدا کردن کفپوش مناسب برای خانه خود  را نیز جمع آوری کنید. این معیارها عبارتند از :

  • هزینه : قیمت کفپوش چقدر برای شما مهم است؟ آیا باید تا حد امکان ارزان باشد یا می‌توانید کمی بیشتر هزینه کنید؟
  • اپتیک: کدام ظاهر برای شما و خانواده‌تان جذاب است؟ آیا آن را مدرن، کلاسیک یا روستایی دوست دارید؟
  • عایق: هنگام تصمیم‌گیری اینکه کدام پوشش کف برای شما بهترین است، باید احساس پا، گرما و جذب صدای پا را در نظر بگیرید. این امر مخصوصاً اگر کودکانی دارید که اغلب می‌خواهند روی زمین راه بروند یا بازی کنند، مهم است.
  • سبک مبلمان: چه مبلمانی در حال حاضر موجود در خانه چیده شده است؟ آیا هر دو باید با هم هماهنگ باشند یا دوست دارید با تضاد‌ها بازی کنید؟
  • نوع استفاده: آیا پوشش کف باید در درجه اول از لحاظ بصری برجسته باشد؟ یا باید فرزندان شما بتوانند روی آن بازی کنند؟ اینکه کدام کفپوش برای شما بهتر است نیز بستگی زیادی به نوع استفاده دارد.
  • دوام: کفپوش در کدام اتاق‌ها باید گذاشته شود و آیا از آن زیاد استفاده می‌شود؟ آیا به دلیل استفاده در اتاق‌های مرطوب باید ضد آب باشد؟
  • نحوه تمیز کردن: چقدر کفپوش می‌تواند به کثیفی حساس باشد و چقدر برای شما مهم است که بتوان آن را به راحتی تمیز کرد؟ آیا حیوانات خانگی دارید که می توانند خاک و مو را روی زمین بگذارند؟ در زیر انواع کفپوش را با هم بررسی می‌کنیم.

کدام کفپوش برای خانه من مناسب است؟-decoramsin.com

 

کفپوش پارکت  اصیل  و شیک:

پارکت از چوب واقعی ساخته شده و تنوع شگفت‌انگیزی  دارد. از پارکت نواری گرفته تا پارکت پانلی، چیزی برای هر سلیقه‌ای  وجود دارد. حس زندگی با پارکت گرم، طبیعی و در عین حال باکیفیت بی‌نظیر است. به عنوان یک پوشش کف، پارکت در صورت آب‌بندی بسیار بادوام و مقاوم است. در صورت لزوم، می‌توان آن را در طول عمر مفید خود سمباده زد و مهر و موم کرد تا دوباره شبیه نو به نظر برسد.

کفپوش پارکت  اصیل  و شیک-decoramsin.com

کفپوش لمینت  ارزان و خوب:

 این کفپوش از یک تخته فیبر چوبی پایدار تشکیل و روکش شده است. این امر لمینت را  ارزان و بادوام می‌کند. به لطف طراحی‌هایی با عشق به جزئیات و روش‌های ساخت مدرن، کفپوش‌های لمینت امروزی بسیار معتبر به نظر می‌رسند. آنها در انواع مختلفی در از چوب واقعی گرفته تا اپتیک کاشی با موزاییک‌های هنری دسترس هستند .

کفپوش وینیل و پی وی سی  همه‌کاره و بی‌صدا:

 امروزه، کفپوش‌های ساخته شده از وینیل نیز در سیستم‌های خانگی کار گذاشته می‌شوند و اغلب به سختی از لمینت قابل تشخیص هستند. طرح‌های زیادی مانند سنگ یا چوب در این نوع موجود است. پانل‌های پی‌وی‌سی از پلی وینیل کلرید ساخته شده‌اند و مراقبت از آنها بسیار آسان است .

برخلاف چوب واقعی، آنها نیازی به روغن کاری یا پرداخت ندارند. آنها همچنین برای راه رفتن گرم و به خصوص بی صدا هستند. از آنجایی که وینیل یک کفپوش بسیار نازک است، برای قرار دادن روی یک کف موجود ایده آل است. پی وی سی نیز از پلی وینیل کلرید ساخته شده است، اما انعطاف پذیرتر است.

کفپوش‌ تخته‌های چوبی  اصیل و بادوام:

 کفپوش‌های چوبی حس طبیعی غیرقابل مقایسه‌ای از فضا را القا می‌کنند و آب و هوای اتاق را به شیوه‌ای دلپذیر تنظیم می‌کنند. برخلاف کف پارکت، کف چوبی  از چندین لایه چوب چسبانده نمی‌شود، بلکه یک محصول طبیعی واقعی است. بنابراین این کف‌ها را می‌توان بیشتر سمباده زد و بسیار بادوام است.

کفپوش چوب پنبه  پایدار و راحت:

 امروزه کفپوش‌های چوب پنبه در طرح‌های مختلف در دسترس هستند. بنابراین اگر از خود می پرسید: کدام کفپوش مدرن است؟  پس چوب پنبه ممکن است برای شما مناسب باشد. محصول طبیعی از پوست بلوط چوب پنبه‌ای به دست می آید، قابل بازیافت است و بنابراین به ویژه زیست محیطی است. کفپوش‌های چوب پنبه‌ای عایق هستند، زیر پا گرم هستند، چمراقبت از آنها نسبتا آسان است.

کفپوش فرش، دنج و گرم:

در بسیاری از اتاق‌ها مانند اتاق کودکان فرش هنوز بهترین پاسخ به این سوال است که کدام پوشش کف مناسب است . فرش بیش از همه کفپوش‌های دیگر صدا را جذب می کند و به ویژه گرم و کرکی است. علاوه بر این، فرش‌ها هوای تمیز را تضمین می‌کنند زیرا ذرات گرد و غبار را در الیاف به دام می‌اندازند. فرش در طرح‌های مدرن زندگی را به هر اتاق می‌بخشد.

سرامیک مدرن، ارزان، با دوام:

 کفپوش سرامیک برای قسمت ورودی و سایر مناطق پرکاربرد مناسب است . پس از همه، یک کف سرامیکی را می‌توان  بدون هیچ مشکلی جاروبرقی و تی کشید و تمیز کرد.  کف سرامیک شده  در اتاق نشیمن زیبا و جاودانه به نظر می‌رسد. در اتاق‌های بزرگ بهتر است که فقط قسمتی از محوطه را سرامیک کاری کنید تا به صورت بصری منطقه را تقسیم کنید.  کفپوش‌های سرامیکی گرما را به‌خوبی هدایت می‌کنند و  برای گرمایش از کف مناسب هستند.

با توجه به کلاس سایش می‌توانید میزان مقاومت سرامیک‌ها را تشخیص دهید . سرامیک‌های  با کلاس ساییدگی ۲ یا بالاتر برای اتاق‌هایی که در معرض فرسودگی زیادی نیستند، مانند اتاق مطالعه یا اتاق خواب، مناسب هستند. همچنین به مقاومت در برابر لغزش سرامیک‌های کف نیز توجه کنید، این به ویژه برای حمام صادق است.

سرامیک مدرن، ارزان، با دوام-decoramsin.com

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *