خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

کابینت آشپزخانه کلاسیک|ویژگی های کابینت کلاسیک

کابینت اشپزخانه کلاسیک

فهرست مطالب

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه کلاسیک موضوع این مقاله می باشد. کابینت کلمه ای فرانسوی که به معنی محفظه ای برای نگهداری است. کابینت کلاسیک از انواع کابینت می باشد که بسیار محبوب است.

کابینت آشپزخانه با استفاده از دو متریال چوب و ممبران است. کابینت تمام چوب بدلیل کمیاب بودن و گران بها و با ارزش هستند. ویژگی اصیل آشپزخانه کلاسیک تزیئنات روی درب کابینت ها، جزیره، اپن آشپزخانه، تاج های بالای کابینت ، منبت کاری و معرق، برجسته سازی و حکاکی چوب،طراحی سر ستون،دستگیره فاخر و … می باشد.

آشپزخانه های کلاسیک به رنگ ها و متریال هایی با طیف رنگی طبیعی تمرکز دارد،ترکیبی از رنگ های گرم و سرد طبیعی مانند: چوب و سنگ با طیف رنگی سفید تا بژ است.

کابینت آشپزخانه کلاسیک چوب
کابینت آشپزخانه کلاسیک چوب

کابینت کلاسیک سفید طلایی

رنگ طلایی در دل رنگ سفید، حس منحصر به فردی را ایجاد می کند. رنگ سفید طلایی پرطرفدارترین رنگ های دکوراسیون داخلی محسوب می شود. از ویژگی های این دو رنگ اثرات مثبت در روحیات افراد خانواده می باشد. رنگ طلایی رنگ حاشیه کار است، زیرا به همان اندازه که رنگ طلایی باعث شکوه و جلوه زیبا می شود زیاد استفاده کردن از این رنگ نیز باعث دلزدگی می شود.

کابینت آشپزخانه کلاسیک سفید طلایی
کابینت آشپزخانه کلاسیک سفید طلایی

کابینت کلاسیک ساده

کابینت کلاسیک ساده فضای آشپزخانه را بزرگ تر از آنچه که است جلوه می دهد، به همین دلیل طرفداران بسیاری دارد. مزیت مهمی که این سبک دارد قیمت مناسب آن است.

بدلیل کمتر بودن منبت کاری و برجستگی های موجود نگهداری این کابینت ها راحت تر می باشد و همچنین زمان کمتری برای تمیزکاری کابینت آشپزخانه صرف خواهید کرد.  البته نوع رنگ مصرفی کابینت هم اهمیت زیادی دارد.

مثلاً رنگ تمام پلی استر یا پولیش جزو رنگ های باکیفیت و شفاف هستند که با یک پارچه پشمی ساده هم می توان به راحتی کابینت ها را تمیز کرد. همچنین رنگ های روشن کمتر گرد و خاک جذب شده را نشان می دهند اما در برابر لکه حساس هستند و زود کثیف می شوند.

کابینت آشپزخانه کلاسیک ساده
کابینت آشپزخانه کلاسیک ساده

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *