خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

کابینت آشپزخانه مدرن| مدل کابینت ۲۰۲۱ با طرح و رنگ زیبا

کابینت آشپزخانه مدرن

فهرست مطالب

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن موضوع این مقاله می باشد. در ابتدای قرن بیستم در میان طراحان دکوراسیون اروپایی عکس العملی نسبت به تزئینات افراطی اواﯾل قرن نوزدھم پدﯾدار شد و آنان را به سوی سبکی از معماری که بیشتر بر روی فضاھای باز، تناسب و سطوح صاف تکیه داشت سوق داد. در فرانسه”جنبش مدرن” توسط فردی به نام گرفت.

نکته ای که در دکوراسیون مدرن بیش از همه چیز اهمیت دارد ساده بودن آن است  و در این میان فرم‌ها و سطوحی که در عین سادگی کاملا تمیز و شسته رفته و شیک طراحی شده اند مورد توجه بیشتری قرار می گیرند. کابینت آشپزخانه مدرن یکی از پر طرفدارترین نمونه کابینت در سبک امروزی می باشد. این سبک از کابینت بسیار مناسب خانه های کوچک و سبک مینیمال می باشد. زیرا باعث ایجاد فضایی آرام و ساده شود.

شرکت دکوراسیون داخلی رامسین با کادری مجرب و حرفه ای در انجام پروژه های طراحی و معماری داخلی در خدمت شما عزیزان می باشد.

این شرکت با بیش از ۱۵ سال فعالیت و کارنامه ای درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی، بازسازی، نوسازی، طراحی ویلا و … همواره در تلاش است با ارائه ایده های نوین خود رضایت شما عزیزان را جلب کند.

کابینت آشپزخانه مدرن
کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت های آشپزخانه هایگلاس(High Glass)

کابینت‌های هایگلاس  گونه‌ای متفاوت از ام‌دی‌اف‌ها هستند که بسیار زیبا و شیک می باشد و با سطحی براق جلوه خاصی در آشپزخانه ایجاد می کند. کابینت هایگلاس به دلیل مدرن‌تر بودن، زیبایی، مقاومت و دوام از کابینت‌های ام دی اف گران‌تر است. کابینت های آشپزخانه هایگلاس از جنس ورق های “های گلاس” ساخته شده که ظاهری براق، شفاف و شیشه ای شکل دارد.

روکش کابینت هایگلاس که از جنس اکریلیک می باشد، نوعی پلاستیک مصنوعی و با کیفیت بالا است. کابینت های اکریلیک دارای براقیت عالی، مناسب آشپزخانه های سبک مدرن است.

کابینت آشپزخانه مدرن سبک های گلاس
کابینت آشپزخانه مدرن سبک های گلاس

کابینت آشپزخانه ایتالیایی

سبک معماری کشور ایتالیا از گذشته تا به امروز مورد استقبال در سراسر دنیا قرار گرفته است. ایتالیا در طراحی همیشه با بکارگیری سلیقه منحصر به فردی که دارد حرفی برای گفتن داشته و همیشه نظر افرادی را جلب خود کرده است.

کابینت مدرن ایتالیایی بهترین گزینه برای افراد ساده پسند می باشد و علاوه بر جذابیت بسیار زیادی که دارد، می تواند فضایی گرم و با نشاط را نیز فراهم کند. در طراحی این سبک سعی می شود، کابینت ها یکدست و بدون برش بهم متصل شوند.

کابینت آشپزخانه مدرن ایتالیایی رنگ تیره
کابینت آشپزخانه مدرن ایتالیایی رنگ تیره

کابینت های گلاس دو رنگ

کابینت های دو رنگ های کلاس زیر مجموعه سبک مدرن می باشد. در طراحی دکوراسیون کابینت با توجهبه سلیقه مشتری در دو رنگ طراحی می شود. کابینت های دو رنگ جدید در رنگ های سفید براق و گردویی با دکور شیشه ای و کانتر منحصر به فرد طراحی می شوند.

جنس بدنه داخلی این سبک ام دی اف سفید می باشد و درب کابینت ها از جنس های گلاس براق است. درب کابینت هایگلاس نور طبیعی یا مصنوعی آشپزخانه رو در محیط منعکس می کند. این خاصیت در آشپزخانه های کوچک و دلگیر معجزه می کند.

کابینت آشپزخانه مدرن دو رنگ سفید گردویی های گلاس
کابینت آشپزخانه مدرن دو رنگ سفید گردویی های گلاس

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *