چیدمان و مشاوره در خرید لوازم منزل و اصول دکوراسیون منزل

چیدمان و مشاوره در خرید لوازم منزل و اصول دکوراسیون منزل توسط شرکت دکوراسیون داخلی رامسین: اگر بخواهیم محیطی که در آن زندگی می‌کنیم و لوازمی که در آن قرار دارند را به درستی چیدمان کنیم، به روش های اصولی نیاز خواهیم داشت.

یا ممکن است بعد از مدتی که از تغییر دکوراسیون منزلمان می‌ گذرد به این نتیجه برسیم که باید رنگ مبل‌ها یا پرده‌ها را طور دیگری انتخاب می‌کردیم!

فراموش نکنید که طراحی دکوراسیون و چیدمان منزل از اصول مهمی پیروی می‌ کند.

 

چیدمان و مشاوره در خرید لوازم منزل

چیدمان و مشاوره در خرید لوازم منزل و اصول دکوراسیون منزل

 

در این مطلب سعی کرده ایم ضمن معرفی شرکت دکوراسیون رامسین به چند مورد درباره بایدها و نبایدهای چیدمان اصولی دکوراسیون منزل نیز اشاره کنیم.

توجه داشته باشیم که برای طراحی دکوراسیون منزل به شیوه درست و اصولی موارد مختلفی را می بایست لحاظ کرده و مد نظر قرار دهیم.

 

 

طراحی و اصول دکوراسیون منزل

 

پیشنهاد می کنیم خرید مبلمان را به بعد از خرید عمده لوازم مورد نیاز موکول کنید. چرا که ممکن است چیزی که نظر شمارا جلب می‌کند، بیش‌ از حد برای منزل شما بزرگ یا کوچک باشد.

به طور مثال مبلمان صورتی رنگی را خریده‌اید و حالا به منزل منتقل کرده‌اید، حال می‌بایست طراحی چیدمان منزل را با توجه به آن انجام دهید! آیا به نظر شما این امر موجب بی نظمی در انتخاب شما نمی شود؟

بهترین کار این است که دکور کردن منزل و خرید لوازم مورد نیاز برای آن را از اتاق‌های خواب و کار خود آغاز کرده، سپس به پذیرایی بیایید و برای اجزای مورد نیاز آن تصمیم بگیرید.

 

چیدمان و مشاوره در خرید لوازم منزل و اصول دکوراسیون منزل

 

 

 طراحی و اصول دکوراسیون منزل

 

در طراحی دکوراسیون منزل و  بایدها و نبایدهایی که می بایست در  دکوراسیون و چیدمان منزل رعایت کنیم این است که کار انتخاب و خرید مبلمان را به بعد از طراحی کلی فضا بسپاریم.

 

 

تناسب مبلمان با فضای داخلی منزل

 

قبل از اینکه شروع به طراحی دکوراسیون منزل کنید، طول و عرض هر اتاق که قصد دکور کردن آن را دارید، اندازه‌ گیری کنید.

در این اندازه گیری ارتفاع سقف و عناصری که می‌ توانند سر راه وسایل و اثاث شما قرار گیرند مانند ستون‌ها، راه ‌پله‌ها، رادیاتورها و… را نیز در نظر بگیرید.

برای اندازه ‌گیری پنجره‌ها، فضای دیوار بالا و پایین آن‌ها و مقداری از دیوار که از طرفین می‌خواهید پوشیده شود نیز مهم است.

پس از اندازه‌ گیری اتاق‌ها و فضای داخلی بهتر است یک نمای کلی از اندازه‌ها و نقشه داخلی هر فضا به ‌طور جداگانه داشته باشید، که در انتخاب‌ها راهنمایتان باشد.

طراحان حرفه‌ ای از نرم‌افزار اتوکد برای این کار استفاده می‌کنند.

هنگامی‌ که طرح کلی فضای خود را آماده کردید، روی نقشه، مبلمان و نوع قرارگیری دلخواهتان را آزمایش کنید تا به طرح نهایی برسید.

 

 

چیدمان و مشاوره در خرید لوازم منزل و اصول دکوراسیون منزل

 

 

اصول دکوراسیون منزل

اندازه‌گیری درست و صحیح به شما در انتخاب مناسب وسایل ازجمله مبلمان، پرده، کمدها و… کمک می‌کند.

دفترچه اندازه‌ها را برای تمام خریدها همراه خود داشته باشید.

اگر جایی از فضای شما تورفتگی ناگهانی یا حتی برآمدگی دارد یا به‌ صورت مربع یا مستطیل کامل نیستند و کل آن­ها از حالت عادی خارج است، کافی است با در نظر گرفتن تمام این موارد لوازم مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

همه‌چیز به سلیقه شما بستگی دارد.

اتاق‌ها می‌توانند سنتی، مدرن، رسمی یا آرام باشند و از لحاظ بصری طبع رنگی که در طراحی آن‌ها به کار می‌رود، گرم یا سرد باشد.

شرکت طراحی دکوراسیون رامسین لحظات شیرینی را برای شما عزیزان آرزو می کند.

 

 

چیدمان منزل اصول دکوراسیون منزل

چیدمان و مشاوره در خرید لوازم منزل و اصول دکوراسیون منزل

 

انواع خدمات شرکت معماری و دکوراسیون رامسین شامل: بازسازی منزل، دکوراسیون منزل، طراحی ویلا ، بازسازی ویلا، دکوراسیون اداری،بازسازی ساختمان و کلیه کارهای مربوط به ساختمان می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا