خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

چیدمان مبلمان هفت نفره چگونه باید باشد؟

چیدمان مبلمان هفت نفره چگونه باید باشد؟ -وبسایت دکوراسیون رامسین

فهرست مطالب

ممکن است در نگاه ابتدایی چیدمان مبلمان هفت نفره اندکی سخت و البته مشقت بار به نظر رسد. ولی تنها با رعایت و توجه به برخی از اصول و رعایت قواعد آن و با چاشنی اندکی خلاقیت، تبدیل به یکی از سهل ترین کارها در دکوراسیون منزل خواهد شد. شما با نوع چیدمان هایی که در این مطلب از رامسین بدان پرداخته ایم، می توانید از ایده پردازی های ترکیبی و یا آن که روتین برای چیدمان مبلمان هفت نفره در منزل خود استفاده بنمایید.

چیدمان مبلمان هفت نفره چگونه باید باشد؟ -وبسایت دکوراسیون رامسین

دکوراسیون و چگونگی چیدمان مبل راحتی هفت نفره؛

برای آن که شما متفاوت تر از دیگران باشید، لازم است متفاوت نگاه کنید. اگر که شما در منزل خود از ست مبلمان هفت نفره بهره می گیرید، میباید با نوع چیدمان مبلمان هفت نفره راحتی آشنا باشید. به همان شکل؛ این ایده پردازی که شما دائماً از یک چیدمان خطی بهره گیرید که غالباً در دکوراسیون اتاق نشیمن مستطیلی مورد بهره گیری واقع می شود، به هیچ عنوان ایده درستی نیست. به عبارتی ما در این مطلب از خود با بیان برخی از نکات به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید با اکتفاء به مبلمان هفت نفره محیط اطراف خود را زیبا تر از پیش کنید.

چیدمان ترکیبی ست مبل، زمانی که دو رنگ متفاوت دارد!

در این راستا شما می توانید از دو کاناپه در مقابل هم استفاده کنید و در میانه های این دو از یک مبل تک نفره استفاده کنید. بدین هنگام خواهد بود که چیدمان شما یک شکل مستطیلی به خود خواهد گرفت که در راستای گفت و گوی های صمیمی و دوستانه می تواند بسیار کار ساز باشد. البته شما می توانید در این حالت از یک یا دو مبل تک نفره استفاده بنمایید و این نیز کاملاً به سلیقه و البته فضای در اختیار بستگی خواهد داشت.

چیدمان روتین، زمانی که مبلمان شما به رنگ سفید است!

شما در چیدمان روتین می توانید به شکل یک مربع خانوادگی، آن ها را بچینید. در این حالت کاناپه ها را به صورت مبل اِل در کناره ی همدیگر واقع نمایید و با بهره گیری از مبل های راحتی دنباله ی آن را امتداد دهید. البته به این هنگام شما می توانید از پاف هایی اضافه در راستای آمدن میهمانان گاه و بی گاه خود استفاده کنید و در این زمان قطعاً دکوراسیون شما هم کامل تر و زیبا تر خواهد شد.

چیدمان مبلمان هفت نفره چگونه باید باشد؟ -وبسایت دکوراسیون رامسین

چیدمان مبلمان هفت نفره مستطیلی؛

برای این مقصود به شما بهره گیری از یک کاناپه سه نفره به حالت خطی را در همان ابتدای کار پیشنهاد می کنیم. در امتداد کار می توانید با بهره گیری از مبل های راحتی تکی به حالت قرینه در مقابل این کاناپه عریض کار طراحی دکوراسیون داخلی را به اتمام رسانید. البته شما می توانید برای آن که ترکیب شما در حد بسیار یکدست نشود، با اکتفا به یک صندلی میهمان نظم آن را به هم زنید. علاوه بر این شما می توانید در راستای آن که نشیمن گاه شما جنبه رسمی به خود نگیرد به جای مبل تک نفره از صندلی‌ های گهواره ای استفاده بنمایید.

چیدمان مبل های راحتی مدرن؛

شما در این حالت می توانید از یک فرش کوچک مربعی شکل به همراه یک مبل به رنگ طوسی و یک مبل رنگی بهره گیرید. درست است این ایده پردازی اندکی متفاوت به نظر می رسد. زیرا شما در قسمت مرکزی می توانید از دو میز پذیرایی استفاده کنید. یک میز از جنس چوب و یک میز به شکل پاف، چه شود! البته که شما می توانید از پاف به هنگامی که تعداد میهمانان شما زیاد است به عنوان یک صندلی هم استفاده بنمایید‌. شما می توانید کوسن های خود را با مبل تک نفره ای که رنگ متفاوتی نسبت به مابقی مبلمان دارد ست نمایید.

چیدمان مبل راحتی هفت نفره به صورت اِل؛

شما خواهید توانست از مبلمان هفت نفره در راستای طراحی دکوراسیون داخلی محیط اتاق خویش به جای مبلمان هفت نفره معمول نیز استفاده کنید. صندلی های ال شکل که به حالت هفت نفره به هم چسبیده طراحی گردیده اند. این مبلمان همان مبل های هفت تایی را در ذهن شما تداعی خواهد کرد. البته که در این حالت رفت و آمد در محیط هم برای شما آسان تر خواهد شد و البته در چهارچوب یک چیدمان مربعی جای نخواهیم گرفت. البته که شما برای این قالب از دکوراسیون می توانید از پاف های رنگی هم بهره گیرید. قطعاً که به این حالت دکوراسیون اتاق نشیمن گاه شما زیبایی دو چندانی را به خود خواهد گرفت.

چیدمان مبلمان هفت نفره چگونه باید باشد؟ -وبسایت دکوراسیون رامسین

مبلمان هفت نفره به همراه میز پذیرایی متفاوت؛

بله شما می توانید در راستای زیباتر شدن و البته متفاوت تر جلوه کردن محیط اطراف خود از مبلمان خاص تر استفاده بنمایید. شما می توانید در این مسیر رنگ سال را هم انتخاب نمایید. البته که می توانید با تکیه بر رنگ های دیگر که رنگ مورد علاقه شما هم هستند این ایده پردازی را اجراء کنید. کار سختی نخواهد بود. تنها کافی است مقداری به هوش و ذکاوت خود مراجعه کنید.

چگونه می توانیم ست مبلمان هفت نفره را بچینیم!

ایده هایی که ما در این مطلب از خود آن ها را برای شما بازگو نمودیم، تنها قسم کوچکی از چیدمان مبلمان هفت نفره است. البته که شما می توانید با تکیه بر سلیقه و علاقه خود دکوراسیون متفاوت تری را برای خود رقم بزنید و آن ها را تجربه کنید. این را همیشه و در همه حالت به یاد داشته باشید که پیروی و تبعیت از یک سبک چیدمان منجر به زیبایی نخواهد شد. مقداری از ترس خود جدا شده و فاصله ایجاد کنید و از رنگ هایی خاص تر و البته متفاوت تر در راستای دیزاین خانه ی خود استفاده کنید. با بهره گیری از کاناپه های سه نفره و مبل های تکی و یا کاناپه های دو نفره همراه با مبل های تک نفره و صندلی های پاف ایده پردازی های فوق العاده ای را در چیدمان خود به همراه آورید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *