چگونه یک دکوراسیون هنری داشته باشیم؟

دکوراسیون رامسین: تابلوھای نقاشی، مجسمه ھای آنتیک، عتیقه جات و حتی قاب عکس ھای خانوادگی از مھم ترﯾن وساﯾل تزئینی ھر خانه ای هستند و می توانند رنگ، زﯾبایی و ھنر را به خانه شما هدیه بدهند.

استفاده از این قبیل آثار وساﯾل تزئینی می تواند نماﯾانگر سلیقه شخصی شما باشد. مجسم کنید هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید دیدن تابلویی که آدم دوست دارد، چه قدر لذت بخش و آرامش بخش است.

از طرفی چنین آثار و وساﯾلی به تکمیل دﯾگر اجزای دکوراسیون ھم  کمک می کند و نوعی ھماھنگی و تعادل بصری را به دنبال دارد.  استفاده از آثار ھنری و وساﯾل تزئینی به اﯾن معنی است که سلیقه و علاقه خود را با دﯾگران به اشتراک گذاشته اﯾد و ھمین امر به صمیمیت و راحتی فضا می افزاﯾد.

علاقه به طبیعت یک امر ذاتی در وجود هر انسان است. پس بنابراین از گل و گیاه ھم غافل نشوﯾد. ارتقای روحیه، شادابی و القای حس آرامش و راحتی در میان اعضای خانواده، از جمله محاسن استفاده از اﯾن آفرﯾده ھای دوست داشتنی خداوند است.

استفاده از گل ھا و گیاھان آپارتمانی در خانه به تعادل دما و تصفیه ھوا و اﯾجاد ھوای پاک و تمیز در خانه کمک می کند.

در هر صورت استفاده از گل و گیاه در خانه به این نکته توجه کنید که رطوبت خاک گلدان ھا و تجمع آب در زﯾرگلدانی آنھا محل مناسبی برای رشد قارچ ھا و میکروب ھاست و لازم است زﯾرگلدانی ھا را به طور مرتب شسته و تمیز نمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا