چگونه یک اتاق خواب لوکس داشته باشیم؟

دکوراسیون رامسین: حتما شما نیز متوجه این قضیه شده اید که اتاق خواب افراد ثروتمند یا خانه های مجلل، بھترﯾن بھترﯾن وساﯾل  لوازم روشنایی زﯾبا و پارچه ھای ابرﯾشمی اتاق خواب لوکس آنھا را تکمیل می کند .

باید توجه کنیم که امروزه اتاق خواب ھای لوکس بسیار نسبت به گذشته متفاوت شده است. در طراحی امروزی همه افراد سعی دارند در وهله اول به جای شلختگی و شلوغی بیشتر به فکر ھماھنگی و مرتب بودن چیدمان منزل خود باشند .

 برای همین منظور ما به شما خواهیم گفت که چطور می توان با چند روش ساده یک اتاق لوکس و مجلل داشته باشید. در گام نخست وسایل ضروری اتاق خواب را پیدا کنید آنها را با  لوازم و اشیاءعتیقه فورشی تزئین کنید . فراموش نکنید که اﯾجاد ﯾک اتاق خواب لوکس واقعا ھزﯾنه بر است .

اصلی ترین موضوع در چنین اتاق خوابی کیفیت و مارک وساﯾل مورد استفاده است. در این باره به شوھای تلوﯾزﯾونی در مورد افراد ثروتمند به خوبی توجه و دقت کنید تا میزان لوازم گران قیمت که نیازمند اتاق خواب است را بدست آورید.

یادمان باشد که ﯾکی از راهکارھای موثر برای لوکس تر شدن فضای منزل بهره گرفتن از رنگ سفید است. یعنی هر چه قدر شما از رنگ روشن بیشتر و به فراوانی استفاده کنید به هدف خود نزدیک تر می شوید.

اگر قصد دارید بر روی دﯾوارھا نقوشی را طراحی کنید توصیه می کنیم از یک طرح شاھانه و مجلل با رنگ ھای درخشان مانند قرمز استفاده کنید. البته برای طراحی راه راه، بھتر است از رنگ ھای طلاﯾی و نقره ای و برنزی کمک بگیرید. چنین  طرحهایی در خانه ھای اشرافی در کشوری چون انگلیس زﯾاد استفاده می شود.

سعی کنید تابلوھایی از نقاش های صاحب سبک و معروف و لو کپی هم باشد را به دﯾوار نصب نمایید، چرا که تابلو در فضا خیلی تاثیر گذار خواهد بود.

نکته پایانی و خیلی مھم لوکس و چشم نواز بودن، استفاده از یک مبلمان شیک است. اگر لوستر و دیوار کوب در اﯾن اتاق ھا وجود دارد، از نوع زیبایی استفاده کنید . همچنین از قالی ھای اﯾرانی و تخت خواب ھای دارای ستون هم کمک زیادی به لوکس شدن اتاق خواب و فضای منزل شما خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا