چگونه می توان یک دکوراسیون دائم داشت؟

دکوراسیون رامسین: با شروع یک پروژه طراحی برای خانه خود، این فکر در شما تقویت می شود که چگونه می توان یک دکوراسیون داخلی دائم داشت!

شما می خواهید به نگاهی دست یابید که بتواند در گذر زمان مقاومت کند و به کسانی که خانه را با شما به اشتراک می گذارند و همچنین به کسانی که برای بازدید مراجعه می کنند ، لذت و آسایش ببخشد و می خواهید طرحی را ایجاد کنید که جذابیت آن به مرور زمان از دست نرود. نگاهی که به نظر نمی رسد فقط برای یک دوره نسبتاً کوتاه باشد. هیچ چیز شما را وادار نمی کند که مرتباً آن را به روز کنید ، اما چیزی که واقعاً از مد افتاده باشد دیگر نمی تواند تاثیر گذار باشد.

چگونه می توان به این نگاه دست یافت؟

توصیه می کنیم همیشه از انتخاب رنگ ها و سبک هایی که به عنوان “کلاسیک” تعریف می شوند آگاه باشید.. سبک کلاسیک به سبک روز تعریف می شود و هیچ وقت کارآمدی خود را از دست نمی دهد.

ممکن است از عناصر معماری یونان الهام بگیرید. این به معنی قالب سازی های معماری و ستون های قوی است. تا آنجا که از مواد خوب استفاده کنید ، از منابع طبیعی و الیافی مانند آجر ، سنگ ، چوب استفاده کنید و آنها را با پارچه هایی مانند کتان یا پنبه ترکیب کنید. طراحی بی موقع مترادف با طرحی است که در عین کم بی احتیاطی پیچیده تر تعریف می شود. حس تعادل و نظم نیز باید غالب شود.

طراحی دائمی، طراحی کاربردی است

مبلمانی را انتخاب کنید که کاملاً متناسب با منطقه باشد ، آن دسته از قطعات که کاملاً کوچک و متناسب با فضای مناسب هستند. از مبلمان که به نظر می رسد در فضا گم شده و وسایلی که بیش از حد تزئین شده اند و یا وسایلی که الگوهای شلوغ دارند استفاده کنید. اگر عاشق قطعات هستید زیرا به نظر می رسد انرژی بخش و سرگرم کننده هستند ، مطمئن باشید که آنها آزمایش زمان را تحمل نمی کنند. از رنگ های مرسوم ، مد روز یا از رنگ هایی که برچسب آن “رنگ سال” است ، دوری کنید ، رنگ هایی که خاموش و کلاسیک هستند را ترجیح دهید ، مواردی که اعتماد به نفس آرام را در هنگام ایجاد یک فضای نشان می دهند.

الهام گرفتن از تقارن چشم

تقارن چشم انسان به دنبال تعادل در همه جا است. نمای متقارن به معنی این است که هر دو نیمه اتاق یکسان هستند. این بدان معنا نیست که شما باید دو مبل یکسان بخرید ، بلکه باید جداول انتهایی مشابه را در هر انتها قرار دهید. همچنین می توانید لامپ های تطبیقی ​​را روی آنها قرار دهید. بگذارید چشم شما به شما بگوید تقارن کافی است؛ بگذارید دید شما دیکته کند که باید کجا پیش رود.

ایجاد یک نقطه کانونی

تقارن هرگز با نقطه کانونی در اتاق مغایرت ندارد. نقاط کانونی نیز از نظر چشم خوشایند هستند. کانون می تواند یک شومینه باشد که در وسط دیواری قرار دارد که رو به روی مبل قرار دارد ، یا ممکن است این وسیله ای باشد که وسایل مورد علاقه شما در آن قرار داشته باشد. یک دیوار با پنجره های خیره کننده همچنین ممکن است به عنوان کانون اتاق باشد. و اگر اتاق شما هیچ یک از این عناصر را ندارد ، نگران نباشید. می توانید یکی را از طریق یک مجسمه خیره کننده یا یک اثر جالب هنری خلق کنید. از آنجا که در این حالت ، شما کسی هستید که کانون اتاق را ایجاد می کنید ، هنگام قرار دادن مبلمان ، اطراف آن کار کنید. در هر صورت ، مهم نیست که بیش از حد از آن استفاده نکنید. یک نقطه کانونی تنها تمام اتاق برای دستیابی به ظاهری بی موقع است.

این که آیا شما می خواهید یک اتاق منفرد یا کل خانه خود را تغییر دهید ، با مشورت متخصصان پیمانکاران مراقبت خانگی شروع کنید. آنها در هر مرحله از راه اطمینان از به وجود آمدن بینایی شما ، با شما کار خواهند کرد و خانه ای زیبا را که در خواب آرزو می کنید ، بدست می آورید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا