خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

چند راهکار برای نگهداری از کفپوش لمینت

WhatsApp Image 2020-07-04 at 06.50.47 (3)

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون رامسین: کفپوش لمینت در حاضر رواج زیادی یافته است. یکی از دلایل این قضیه این است که چوب، سنگ و سایر مواد طبیعی را تحریک می کند و ارزان و بادوام تر است. اما مانند سایر طبقات دیگر مانند وینیل ، پارکت و بسیاری دیگر ، به حفظ و مراقبت بیشتر نیاز دارد تا سطح درخشش آن برای مدت طولانی حفظ شود. نظافت لمینت راحت است و با اسفنجی ومواد تمیز کننده مناسب تمیز و براق می شود.

لمینت ترکیبی از تخته فیبر و ماده ای است که با رزین ملامین ذوب شده است و به همان اندازه سخت تهیه شده است. برای سهولت در نصب ، هر تخته HDF با یک زبان و شیار به هم پیوسته مجهز شده است که برای بهبود ظاهر مفصل با دقت برش داده می شود. تخته های چند لایه مشترک روی کف ساختاری که به طور مستقیم در زیر لایه فیلم فوم وصل نشده است ، شناور می شوند ، و در مقابل رطوبت یک دافعه ایجاد می کنند. کفپوش لمینت HDF با دوام است و می تواند در برابر ترددهای زیاد مقاومت کند اما در مقابل رطوبت و آب به شدت حساس است.

با توجه به حساسیت HDF ، فقط می توان از تمیز کننده کف لمینت سازگار استفاده کرد و نباید محلول برای مدتی روی سطح کف بماند.

در اینجا برخی از نکات مفید برای تمیز کردن کفهای چند لایه بدون آسیب رساندن به سطح آورده شده است.

گوشه ها و لبه های دیواره کف که در آن زیاد انتظار می رود گرد و غباری بیشتری نفوذ کند، از گرد و غبار پاک کنید. که با خیس شدن تبدیل به گل نشود.
نصف فنجان پاک کننده یا سرکه را داخل سطل آب گرم بریزید و آن را کاملاً هم بزنید.
اسفنجی را درون سطل فرو کنید و بعد از فشردن روی سطوح لمینت بمالید
کفها را با حوله های نرم خشک و تمیز کنید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *