خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

چگونه لکه ها را از دیوار تمیز کنیم؟

WhatsApp Image 2020-07-04 at 06.53.23 (2)

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون رامسین: معمولا زمانی که به دنبال چند تمیزکننده دیوار هستید، محصولات زیادی در فروشگاهها پیش روی شما خواهند گذاشت.

توصیه می شود در هنگام خرید مواد تمیز کننده، چند نکته را مد نظر قرار دهید. نخست اینکه چه موادی و برای چه لکه ای و قرار است برای چه بخشی از خانه استفاده کنید. به زبان ساده تر باید بدانید که قرار است با چه نوع لکه ای برخورد کنید. بسیاری از لکه ها در دسته های مختلف مانند لکه های چربی ، لکه های مداد رنگی و لکه های آب و غیره قرار می گیرند.

لکه چربی

لکه های چربی به راحتی می توانند به ظاهر دیوار آسیب برسانند. چیزی که بسیاری از افراد معمولاً هنگام تمیز کردن پس از پایان پخت و پز از آن غافل می شوند، لکه هایی است که روی دیوار به جا می ماند. بسیاری از مواد شیمیایی می توانند به شما در پاک کردن این لکه های روغنی کمک کنند.

این لکه ها علاوه بر آلوده کردن دیوار می توانند محل تجمع حشرات و سوسک های کثیف شوند. پس تمیز کردن آنها خیلی مهم است.

لکه های آب

آب با وجود اینکه خود تمیز کننده است می تواند باعث و بانی لکه شود. لکه های آب در بعضی مواقع به سختی پاک می شوند. لکه های آب این قدر قوی هستند که می تواند حتی آهن را نیز زنگ زده و از بین ببرد. رطوبت و آب می تواند صدمات جبران ناپذیری به ساختمان وارد کند.

بسیاری از پاک کننده ها می توانند زیبایی بصری دیوار ما را دوباره برگردانند. ولی بهترین کار این است که از نشو آب و رطوبت در قسمت های مختلف خانه جلوگیری کنید.

لکه مداد رنگی

بسیاری از والدین ، ​​روحیه هنری فرزندان خود را تشویق و ترغیب می کنند و به آنها اطمینان می دهند که هر زمان که دوست داشتند می توانند نقاشی کنند. و معمولاً کودکان دوست دارند روی دیوارهای خانه نقاشی کنند. برای اینکه مانع پرورش این روحیه نشویم پس اجازه بدهیم که آنها کارشان را انجام دهند.

شما به راحتی می توانید با خمیر دندان غلیظ ترین لکه های مداد رنگی را از روی دیوار شما پاک کند.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *