خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

چگونه خانه خود را طراحی داخلی کنیم

فهرست مطالب

از فروشگاه مبلمان شروع نکنید

چگونه خانه خود را طراحی داخلی کنیم ؟ بسیاری این توصیه را شنیده اند که هنگام گرسنگی از خرید مواد غذایی اجتناب کنید، زیرا منجر به انتخاب های ضعیف می شود. همین امر در مورد فروشگاه های مبلمان نیز صدق می کند – بدون مقدمه به خرید نروید، فقط به این دلیل که خانه خالی دارید. بله، شما به یک مبل نیاز دارید. اما نه هر مبلمانی. خرید باید با اجزای دیگر خانه شما هم خوانی داشته باشد.در نظر داشته باشید بدون اینکه اندازه گیری اندازگیری فضای خود باعث می شود شما منابع و وقت خود را از دست بدهید.

طراحی داخلی ویلا در امیردشت مازندران سالن نشیمن

اندازه گیری های خود را بدانید

تطبیق مقیاس مبلمان با مقیاس یک اتاق بسیار مهم است. یک مبل سکشنال عمیق می تواند به راحتی بر یک اتاق نمایی زیبا به خانه شما بدهد و صندلی های شیک می توانند  به اتاق شما آرامش خاصی بدهد و این موارد کوچک می تواند  کاملاً بازگو نیازهای شما باشد. قبل از شروع طراحی، طول و عرض هر اتاقی را که می‌خواهید تزئین کنید، به همراه ارتفاع سقف و عناصری که می‌توانند مانع ایجاد شوند مانند پله‌ها، ستون‌ها، رادیاتورها و سایر موانع اندازه‌گیری کنید. همچنین ایده خوبی است که دهانه های پنجره را به همراه فضای دیوار زیر، بالا و کناره های هر یک اندازه بگیرید تا برای پوشش پنجره آماده شوید.

اولین اشتباهی که اکثر مردم مرتکب می شوند این است که چیزهایی با اندازه نامناسب می خرند – مبل هایی که در اتاق جا نمی شوند، مبل هایی که از درها  وارد نمی شوند، میزهایی که خیلی کوچک هستند، میزهایی که خیلی بزرگ هستند، کنار تختی ها بد فرم اتاق خواب همه و همه باعث می شود منابع و قت خود را از دست بدهید. اندازه گیری دقیق فضای شما می تواند به جلوگیری از چنین مشکلاتی کمک کند.

یک پلان و نقشه ایجاد کنید

هنگامی که اندازه های اتاق خود را اندازه گیری کردید، وقت آن است که پلان و نقش کل ساختمان خود را پیاده کنید. الکسا همپتون، همیشه در نظر داشته باشید«هر طراخی  باید با یک پلان زمین یا ساختمان شروع شود». “شما باید فضا را بشناسید.”

یکی از گزینه ها این است که یک پلان طبقات را به روش قدیمی، با کاغذ، مداد و خط کش بکشید. با این حال، اکثر طراحان حرفه ای از نرم افزارهای طراحی مانند اتوکد استفاده می کنند. در بین این دو حالت برنامه‌هایی قرار دارند که هدفشان ایجاد پلان‌های ساده برای صاحبان خانه است (حتی برخی اندازه‌گیری‌ها را با دوربین تلفن هوشمندتان به‌طور خودکار انجام می‌دهند، اما آن اعداد را دوباره بررسی کنید)،

هنگامی که طرح کلی فضا را به دست آوردید، شروع به آزمایش با قرار دادن مبلمان کنید و مطمئن شوید که ایا اجزای هر قطعه متناسب با اندازه طراحی می باشد.

تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید زندگی کنید

این بخش مشکل است و هیچ پاسخ درست یا قطعی وجود ندارد. اتاق ها می توانند سنتی یا مدرن، رسمی یا آرام و از نظر بصری گرم یا سرد باشند. شما  “در حد توان خود، باید سعی کنید تشخیص دهید که دوست دارید در یک فضای معین چگونه زندگی کنید.” “چه کاری انجام خواهی داد؟ چند نفر اونجا زندگی می کنند؟ بچه ها هستن؟ آرزوهایت برای اینکه چگونه دوست داری زندگی کنی چیست؟”

به عنوان مثال، دکوراسیون خانه برای کسی که به طور منظم مهمانی های شام بزرگ را برگزار می کند، باید با خانه شخصی که هر شب در رستوران غذا می خورد متفاوت باشد. فردی که قصد دارد میزبان خوب و باشکوه باشد، باید اتاق نشیمن متفاوتی نسبت به فردی که فقط رویای نشستن در مقابل تلویزیون را دارد، داشته باشد.

طراحی داخلی و شبکه های اجتماعی

چگونه خانه خود را طراحی داخلی کنیم ؟

به کتاب ها و مجلات طراحی و همچنین منابع آنلاین مانند Houzz، Pinterest و Instagram نگاه کنید تا سبک شخصی خود را انتخاب کنید. هنگامی که تصاویری را که دوست دارید دارید، جزئیات را مطالعه کنید. “ببینید که در کجا از الگو استفاده می شود در مقابل جاهایی که متریال استفاده می شود، و در کجا می توان از رنگ با موفقیت استفاده کرد یا خیر.” همچنین به همه چیز از نوع مبلمانی که ممکن است بخواهید گرفته تا استراتژی بالقوه پوشش پنجره کمک کند.

بودجه را توسعه دهید

شما با طراحی داخلی می توانید در بودجه خود صرفه جویی کنید و منابع مالی را در بهتر شدن و خرید تجهیزات دیگر استفاده کنید.با طراحی داخلی شما این امکان رو خواهید داشت در وقت خود علاوه بر بودجه خود صرفه جویی کنید و چند بار کاری جلوگیری نمایید.

رامسین به عنوان یک شرکت طراحی داخلی در کنار شما هست تا با مشاوره به شما کمک کنید خرید و طراحی داخلی مطمئن بر اساس انچه که نیاز دارید داشته باشید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *