چه نوع کفپوشی مناسب دکوراسیون است؟

طراحی دکوراسیون داخلی رامسین: بسیاری از صاحبان خانه هنگام انتخاب برخی وسایل خانه، از انتخابشان پشیمان می شوند. ممکن است وقتی بخواهید سطح فعلی خود را ارتقا دهید، در مورد کفپوش از مصالحی چون کاشی ، چوب ، لمینت یا هر سبک دیگری کنید. اما چه نوع کفپوشی برای خانه استفاده کنیم؟

ما در این مطلب قصد داریم شما را با کفپوش بامبو آشنا کنیم. کفپوشی که خیلی از افراد به خاطر عدم آگاهی از وجود آن استفاده نمی کنند و هیچ اطلاعتی در مورد فواید آن ندارند.

امروزه این کفپوش به دلیل داشتن خاصیت های منحصر به فرد محبوبیت خاصی پیدا کرده است. در ادامه به برخی از مزایای کفپوش بامبو بحث خواهد شد.

برای افرادی که به محیط زیست اهمیت می دهند ، احتمالاً کفپوش بامبو بهترین انتخاب است. چون این نوع کفپوش به عنوان یک انرژی تجدید پذیر عالی و سازگار با محیط زیست شناخته شده است.. بامبو برای رسیدن به بلوغ تنها حدود سه تا پنج سال طول می کشد ، و این امر برای کفپوش مناسب است زیرا برداشت آن تأثیر چندانی بر محیط نمی گذارد.

به این موضوع فکر کنید ، درختانی که برای کفپوش استفاده می شوند ، معمولاً ۲۰ سال یا بیشتر طول می کشد تا به بلوغ برسند. بنابراین ، هنگام انتخاب کفپوش بامبو | تخته و الوار کف ملبورن ، شما در حال انتخاب یک ماده طبیعی قابل تجدید پذیر هستید و در عین حال تقاضای استفاده از کفپوش های چوبی را نیز کاهش می دهید. از همه اینها گذشته، کفپوش بامبو ظاهری مشابه با چوب دارد.

متأسفانه ، برخی از تولید کنندگان کف پوش بامبو هنگام پردازش کف بامبو خود میانبرهایی را در نظر می گیرند. در نتیجه ، می توانید تعداد زیادی کف بامبو پیدا کنید که دارای چسب و فرمالدئید باشد و این می تواند بر محیط و سلامت شما تأثیر بگذارد.

این امر باعث می شود که کفپوش های بامبو را با دقت انتخاب کنید ، به این معنی که فقط باید از شرکت هایی که دارای مجوز هستند برای برداشت کامل و روش های پردازش کامل خریداری کنید.

در اینجا نحوه تمیز کردن روزانه آن شرح داده می شود. فقط کافی است کف بامبو را به طور مرتب جارو بزنید تا ذرات کوچک مانند گرد و غبار آن را از بین ببرید. به خاطر داشته باشید که اگر آنها را برای مدتی روی زمین بگذارید ، این ذرات می توانند با راه رفتن افراد و لگد کردن شن و ماسه های ریزی که وجود دارد در سطح کفپوش خراشیده گی ایجاد کنند.

پیشنهاد می کنیم ورودی را با قالیچه ها و دم دری ها پهن کنید تا از ورود شن و ماسه روی کفپوش تا حدودی جلوگیری شود.

همچنین در مواردی می توان برای تمیز کردن آن از محصولات تمیز کننده مخصوص کفپوش بامبو استفاده کنید. اینها شامل پاک کننده های کف چوب غیر مومی یا غیر قلیایی است. تمیز کردن کفپوش بامبود بسیار ساده است.

از همه مهمتر اینکه کفپوش بامبو بسیار بادوام است و باعث می شود پول و سرمایه شما هدر نرود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا