چه مبلی مناسب خانه نقلی می باشد؟

با تکیه بر شکل آپارتمان سازی کنونی، تعداد چشم گیری از واحد های مسکونی متراژ هایی چون ۶۰، ۷۰، ۸۰ و گاهاً زیر این ها دارند. بدیهی می باشد که دکوراسیون داخلی این واحد های مسکونی میبایست بر اساس مساحت آن ها بوده باشد و برای جایی همانند سالن پذیرایی به مبلی مناسب خانه نقلی نیازمند خواهیم بود. همین مسئله در بخش های دیگر آپارتمان نیز صادق خواهد بود. البته که در اینجا به دنباله ی این موضوع هستیم تا ببینیم و بررسی کنیم بهترین مدل های مبل های جمع و جور و در عین حال کاربردی کدام یک هستند.

 

بهترین نمونه های مبل مناسب خانه نقلی؛

قبل از آن که نسبت به انتخاب مبل مناسب خانه نقلی اقدام بنمایید، نیاز است که فرم فضای سالن پذیرایی خانه خود را به خوبی هر چه تمام تر در نظر بگیرید. این موضوع که فرم سالن پذیرایی شما مربعی است یا مستطیلی و یا گاهاً هم دارای نقصی در اضلاع خود می باشد، میزان اهمیت به سزایی خواهد داشت. با در نظر انگاشتن فرم فضای پذیرایی، در اتخاذ مبلی مناسب خانه نقلی به میزان قابل توجهی هوشمندانه و مقرون به صرفه تر عمل خواهید کرد.

بهترین نمونه های مبل مناسب خانه نقلی؛

  • مبل مدل اِل، بهترین و مناسب ترین مبل خانه های نقلی است؛

مبلمان مدل اِل از جمله بهترین و مناسب ترین گزینه ها برای خانه های کوچک و فضا های محدود محسوب می شود. به خصوص چنانچه که این مبل را از بینابین مبلمان راحتی و یا اسپرت برای خانه های خود انتخاب می نمایید. قطعاً که به این هنگام محوطه کمتری را به خود اختصاص خواهد داد.

ولی اگر که باز هم پای خود را در یک کفش کرده و مصر هستید که مبلمان سلطنتی برای خانه خود تهیه بنمایید، می توانید مدل ها و نمونه های فرم اِل را در این بینابین پیدا نموده و مناسب ترین مدل موجود را خریداری بنمایید. به عبارتی همانند دهه پیش جهت خرید سرویس مبلمان اِل، به نمونه های راحتی و اسپرت محدود نیستید و با اندکی جست و جو می توانید سبک و سیاق مبلمان مدّنظر خود را در فرم اِل پیدا و تهیه کنید.

_ نکته بسیار مهم؛

مبل های سلطنتی که به شکل اِل هستند، همان فرم همیشگی و دائمی مبل های سلطنتی را به خود گرفته اند، فقط با این فرق که هر یک از مبل ها به تنهایی حاوی دو دسته در کناره خود نیست و تنها بین ابتدا و انتهایی آن، این دسته ها به چشم می خورد. البته که به دلیل جای دادن این دسته ها در دو مبل ابتدایی و انتهایی، فرم چیدمان مبلمان برای شما از پیش معین گردیده و البته می توانید مقداری هم سلیقه و خلاقیت خود را چاشنی آن کنید.

  • مبل مدل نیم ست، یکی از بهترین و مناسب ترین مبل خانه های نقلی است؛

و امّا گزینه بعدی موجود که می تواند برای آن دست از خانواده های کم جمعیت و یا خانواده های کم رفت و آمد مناسب باشد، مبل نیم ست خواهد بود. با اتخاذ مبلمان نیم ست، این امکان برای شما مهیا خواهد شد که از هر مدل مبل و هر گونه استایلی، گزینه خویش را برای مبل مناسب خانه نقلی اتخاذ نموده و با اطمینان خاطر مبلمان خود را در سالن پذیرایی جای بدهید.

  • ترکیب کاناپه تک و پاف، مبلی مناسب برای خانه های نقلی؛

چنانچه که فضای شما واقعاً که محدود و کوچک است، میتوانید تنها از یک کاناپه جهت قرار دادن در سالن پذیرایی خود استفاده بنمایید. به هنگامی که می‌ بینید محیط اطراف اجازه این موضوع را می دهد تعداد کاناپه ها را به دو عدد رسانیده و یا در کنار یک عدد کاناپه خود از چند عدد نشیمن گاه پاف هم می توانید استفاده بنمایید. در این حالت علاوه بر آن که دکوراسیونی متنوع برای خود ایجاد نموده اید، به قدر کافی فضا برای نشستن خود و اطرافیان هم فراهم نموده اید.

علاوه بر این ها با توجه به این موضوع که پاف ها در انواع و اقسام گوناگونی به سمت و سوی بازار عرضه می شود، از سویی هم قیمت خوبی را به خود اختصاص داده اند، می توانید با دست باز و فراغ خاطر از این المان های مبلمانی و دکوراسیون داخلی، کمک بگیرید. شما امکان دارد چند عدد پاف را کنار هم قرار داده و یک ردیف برای خود نشیمن ایجاد نمایید و یا آن ها را به حالت مستقل و یا با فاصله از هم واقع بنمایید‌.

  • مبلمان تک؛

در پایان اگر که نیم ست و یا کاناپه نیز برای محیط در اختیار شما چندان مناسب نبود، می توانید از مبلمان تک نفره برای دکور نمودن فضای خود بهره گیرید. امکان دارد حتی یک مبل تک برای شما کفایت بنماید. حال در صورت وجود فضا، از دو و یا سه مبل تک، بهره گیرید. ترجیحاً مورد استفاده قرار دادن مبل های دو دسته، منجر به صرفه جویی در محیط اطراف می شود.

 

چند نکته بسیار مهم در انتخاب مبلی مناسب خانه نقلی؛

برای اتخاذ مبلمانی که در محیط های محدود، کارایی مناسب داشته باشد به این نکات به خوبی توجه داشته باشید؛

  • از انتخاب رنگ های تیره اجتناب ورزید و برای باز و بزرگ تر به چشم خوردن محیط اطراف، به سمت و سوی رنگ های شفاف و روشن بروید.
  • از مبل های با پارچه های طرح گل دار که منجر به کوچک تر نمایان ساختن محیط خواهد گردید، اجتناب ورزید.
  • بهتر است از فرش های شفاف و روشن در ترکیب با مبلمان خویش نهایت استفاده را به عمل بیاورید.
  • بهتر است تا حد امکان از مبلمان بدون دسته انتخاب بنمایید.
  • میز و عسلی کوچک انتخاب بنمایید و تا حد امکان به سمت و سوی مدل های باریک و نقلی بروید.
  • عملیات نور پردازی را به حالتی کاملاً حرفه ای و متبحرانه پیش ببرید تا اثرگذاری خود را در بازتر و وسیع تر نمایان ساختن فضا داشته باشد.

دوستان عزیز امیدواریم که ما توانسته باشیم در این متن از خود شما را به خوبی با مبلی مناسب خانه کوچک آشنا نماییم. حال آن که شما می توانید در صورت وجود سؤالات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

چند نکته بسیار مهم در انتخاب مبلی مناسب خانه نقلی؛

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا