خدمات شرکت رامسین

بازسازی
طراحی و اجرا
دکوراسیون داخلی
ساخت

چه رنگی در زمستان مناسب خانه است؟

فهرست مطالب

طراحی دکوراسیون داخلی: اولین فکر که هنگام گوش دادن به کلمه «زمستان» به ذهنم می رسد ، برف است که همه چیز را لباس سفید می پوشاند ، آتشی در شومینه در حال شعله کشیدن است و یک نیمکت راحت ، یک تختخواب گرم و نرم، زمستان را برای ما دلپذیر و دل انگیز می کند.

کتاب خواندن، دیدن افرادی که دوستشان داریم در شب های طولانی این فصل از سال خاطرات زیبایی را برای ما رقم خواهد زد.

در این فصل طبیعت خاکستری و سیاه و سفیدی را به اندازه کافی برای ما فراهم می کند و پژوهشگرا معتقد هستند که رنگ خانه خود را در زمستان با معیارهای این فصل در هم آمیزید و لحظات در کنار هم بودن را بیش از پیش دل چسب تر کنید.

  1. رنگ هایی که پر جنب و جوش و روشن باشند خاص تر هستند. آنها می توانند گرمی ایجاد کنند و یک واکنش روانشناختی داشته باشند. اگر هوشمندانه از این رنگ ها استفاده کنید ، می توانید فضای خود را گرم تر و جذاب تر جلوه دهید ، بنابراین ایده خوبی است که ترکیب مناسبی را انتخاب کنید.
  2. شما می توانید از ترکیب رنگ های پر جنب و جوش ، روشن در ترکیب یک پوشش قرمز به همراه کوسن های بنفش استفاده کنید که می تواند فوراً ظاهر کوسن را لوکس ، گرم و غنی جلوه دهد.
  3. قرار دادن تصاویری به رنگ های پر جنب و جوش و جامد در بالای میز ناهار خوری نه تنها یک عنصر خطی را به میز ناهار خوری اضافه می کند، همچنین می تواند جلوه بصری ایجاد کند.

۴- اضافه کردن کوسن های رنگارنگ و روشن به یک مبل خنثی یا تک رنگ می تواند کوسن ها را راحت تر به نظر برساند و فوراً فضای آن مکان را از چند حالت منظم و کسل کننده به روشن و شاد تغییر دهد.

۵- فرش های قدیمی و روشن می تواند به شما کمک کند تا حال و هوای خانه را تنظیم کنید.

اضافه کردن رنگ به خانه باعث می شود ظاهر آن نیز بهتر شود و جنبه خلاقانه ای به فضا می بخشد. انجام تغییرات کوچک در خانه می تواند ظاهر فوق العاده ای را ایجاد کند و همچنین یک تغییر جدید در خانه به وجود آورد.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *